Някой отглеждал ли си е"тибетска гъба"?

  • 5 677
  • 54
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 212
Ох, сега прочетох тази тема цялата и съм сериозно раздвоена дали да се хиля като побъркана или просто да повърна...
 Peace

Извинявам се за отклонението.

Леда под снимката ти виждам че пише "Борис с майка си"
Само искам да ти кажа че нямам нищо против такава майка като теб.  Mr. Green Особено като гледам как си ме гушнала  Heart Eyes Мога ли да ти викам вече "мамо"  Simple Smile

# 46
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Тази гъба сме я ползували в къщи, но на нас не ни хареса има вкус на резливо кисело мляко.


Подарих я на една съседка, която беше в много тежък диабет, включително не можеше да се движи, ами красива млада жена около 30 едва придвижваща се, винаги ходеща с придружител, та тя започна да я ползува и започна дори да зарибява други съседи. Ами след един месец само се хвалеше колко добре се чувствува и ме питаше дали по два пъти на ден не може да я пие, сама на своя глава започна да я пие по този начин и майка и и всички около нея. Тя се премести другаде да живее, но остана страшно доволна, започна сама да се движи и дори започна отново работа. За хора, които обичат айран например, ще е чудесно, ама ако на някой не му се отваря уста за това, значи не е неговия лек.

Отново пускам линка, който е даден по-назад в темата, нека който иска да има възможност да го види   http://www.vselena.com/tibetska_gaba.html , а радвам се че също има хора, които могат да предоставят гъбата безплатно.

# 47
  • Мнения: 389
Майка ми едно време гледаше чаено-оцетната гъба. (За млечната даже не бях чувала досега)

Дойде с писмо като подарък от някаква приятелка, с указания как да я храниш, да й говориш и прочие. Гледа я известно време, не знам да е била полезна по какъвто и да е начин, а просто може да не е имала желание да помогне, понеже аз като Тома Неверни не я уважавах достатъчно и ходех да я бода с карфици тайно от майка ми  Laughing Laughing Laughing

# 48
  • Мнения: 11 747
Обаче темата за тая гъба тука не е случайна. Видях пуснати същите теми в още няколко форума, явно се цели да се шуми край гъбите и да се продават.

Нищо не лекуват тия гъби! Пробвано е!

# 49
  • Мнения: 4 841
Уф, като прочета, че някое вълшебно "нещо някакво такова" ЛЕКУВА рак, изпадам в тих бяс, честно  Crossing Arms
Това за мен си е живо подигравка с хората, които в отчаянието и безнадеждността си са готови да пробват каквото и да е...

# 50
  • Мнения: X
Обаче темата за тая гъба тука не е случайна. Видях пуснати същите теми в още няколко форума, явно се цели да се шуми край гъбите и да се продават.

 Thinking
И в Готварския има тема за тази гъба.

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=191239.0

# 51
  • Мнения: 11 747
Обаче темата за тая гъба тука не е случайна. Видях пуснати същите теми в още няколко форума, явно се цели да се шуми край гъбите и да се продават.

 Thinking
И в Готварския има тема за тази гъба.

има теми и по съвсем други форуми, извън бг-мамма. По разни здравни раздели и къде ли не. Не съм сигурна, че темата трябва да остане - това си е търговия и шарлатанство.

# 52
  • Варна
  • Мнения: 1 790
Доволно ме веселите. Благодаря!  Joy Joy Joy

# 53
  • Мнения: 47 986
Баба ми гледаше такива гъби в чай, после в мляко, беше ужасно, защото се опитваше да ни пробутва тайно да пием и ние Sick
тя е фен на всичката продукция на лечител, както и на всякакви такива илачи и гнусотии
Никое от тях не й помогна

# 54
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Една приятелка отглеждаше - много гнусна работа... Киснеше в един буркан нещо сополиво Sick и я хранеше със стафиди Crazy
аУ .....значи и аз съм отглеждала таковУ ама го знаех като "японски кристали"  newsm78 май така се казваха

..... кофтито е че не ги обгрижвах добре и "умряхя"  Confused т.е. не се множаха и така  Tired


Ама си мисля че няма общо с "тибетска гъба"  newsm78


п.п.сЯ ще прочета темета отново по диагонал

Общи условия

Активация на акаунт