НОЕМВРИйското бонбонче, вече е колкото балонче!

  • 9 849
  • 312
  •   1
Отговори
# 15
  • Стара Загора
  • Мнения: 494
Брех, и аз на първа страница, като никога Simple Smile

Irinka83, и аз съм се спряла на тези колички. Ще си взема ХТ или ХА, по-скоро четириколката. Задължително със зимен кош и в зелено (любимият цвят на татито Simple Smile).

# 16
  • Мнения: 30
Супер са ви снимчиците  Hug

Честито розовки новинки.
И аз да се запиша тук...

# 17
  • Мнения: 347
привет на всички
гледам добре сте, пожелавам ви все така да сте и вие и бебчовците
при мен нищо ново, напредваме с килцата  и чакаме ноември Laughing

# 18
  • София
  • Мнения: 3 789

 напредваме с килцата  и чакаме ноември Laughing
И аз така Tired Тази сутрин се премерих, въпреки че не ми се щеше да си развалям настроението, ама нямаше начин. Вече съм с 10 отгоре, качвам, а не ям мазно или сладко, наблягам на плодове, салатки, ама аз съм си предразположена към напълняване, генче си ми е.... Ама това да е! WhistlingПоне знам после как, живот и здраве, да ги свалям Mr. Green

В този ред на мисли ми идва идея за заглавие на нова темичка : "Ноември идва, наближава, коремчето на мама расте, а тя все повече надебелява!"  Hug

# 19
  • Мнения: 10
Здравейте сладки бременелки! Най-накрая ви изчетох Simple Smile
Аз се завърнах от морсата почивка в Тунис.  На бебо явно много му хареса - не ме притесняваше и си кротуваше. Пожелавам на всички да посетят тази страна-много различна, спокойна и романтична.
Честито на всички узнали гащичките на бебетата. И аз се надявам в скоро време да разбера към кой отбор сме розов или син.
Варненки- браво за срещичката, много сте хубави  bouquet
Щях да пиша толкова много неща докато ви четох, но ми изкочиха от главата, май ще трябва да си записвам newsm78
Отивам да сложа малко снимки.
Приятен и прохладен ден на всички коремчета Simple Smile

# 20
  • Мнения: 2
здравеите и от мен
аз маи още една срещичка на варненки пропуснах
ама че късмет Sad
честито на всички разбрали пола на бебонковците
при мен нищо ново от тези ремонти не мога да влизам често а после докато ви изчета ..........
краката ми не са подути но много ме болят прасците и не мога да разбера от какво
по някога е нетърпимо направо но няма как ще го понеса
ако друг има подобен проблем да даде съвет
прохладен и спокоен ден на всички Hug

# 21
  • Мнения: 1 031
Хрисе радвам се, че още един ден ще си сред нас Hug

# 22
  • Мнения: 611
Хрисе радвам се, че още един ден ще си сред нас Hug

 newsm47 и аз се радвам  newsm68

# 23
  • Монтана
  • Мнения: 1 010
juli75 и мен така ме болят прасците и ми се схващат та доки ми изписа магне б5 3 по 2

# 24
  • Мнения: 347

 напредваме с килцата  и чакаме ноември Laughing
И аз така Tired Тази сутрин се премерих, въпреки че не ми се щеше да си развалям настроението, ама нямаше начин. Вече съм с 10 отгоре, качвам, а не ям мазно или сладко, наблягам на плодове, салатки, ама аз съм си предразположена към напълняване, генче си ми е.... Ама това да е! WhistlingПоне знам после как, живот и здраве, да ги свалям Mr. Green

В този ред на мисли ми идва идея за заглавие на нова темичка : "Ноември идва, наближава, коремчето на мама расте, а тя все повече надебелява!"  Hug

идеята за заглавие е точна  Laughing
и аз съм с 8 кг отгоре и се чудя какво става
не хапвам в повечко, дори напротив, когато не съм бременна се радвам на завиден апетит, а сега не е така
само дето иначе колкото и да хапвах от 55 не мърдах, а сега съм неусетно 8 отгоре
с първото ми бебе качих само двайсетина, сега като гледам май ще съм тройно  Rolling Eyes Shocked

# 25
  • Мнения: 916
Здрасти банда  Mr. Green

Хрисе радвам се, че си все още сред нас  Hug

Някой има ли новини от Мая? Липсват и софи, валя...

# 26
  • София
  • Мнения: 3 789
Мацки, не излизайте навън, ужасно е ooooh!
Аз одеве за малко да си направя беля, излязох с милото да пазаруваме и навън ужасна жега, а уж движехме по сенките. В супермаркета, на касата, като ми омекнаха изведнъж краката, зави ми се свят, започнаха да ме обливат ледени вълни, за малко да върна следобедната закуска Sick В един момент загубих представа за реалността, все едно не присъствах там. #Crazy Подпрях се на милото, той изтича да ми вземе бутилка с вода, пийнах малко и се подпрях на един щанд. Явно от рязката разлика в Т, но като се прибрах и ми измери кръвното и беше 102/86. Явно съм доближила границите, защото се чувствах ужасно, направо не знаех къде съм.
Сега лежа и се наливам с течности Tired

# 27
  • Мнения: 21
Здравейте, бъдещи мамчета! Днес се върнах от почивката. Междувременно ходих и на 3Д във Варна при д-р Цветкова. Май ще трябва да закръглим синята бройка на 40! Тя каза 100% мъж ще има пред ноември...Таткото и каката са много щастливи, да си призная честно и аз...
После ще кача снимки от прегледа и морето...  bouquet
Лека вечер!

# 28
  • Мнения: 297
Айде и аз в новата темичка  Grinning

# 29
  • Мнения: 398
Хрисе малка отсрочка.Браво.
Тук заваля и май ни развали морето утре.Аз да се похваля-днес с бебо и татито топнахме дупета за сефте това лято.На нероденото ни ( все още)синче това беше първия плаж в корема на мама.
Отивам да гледам снимки.

Последна редакция: сб, 28 юни 2008, 23:43 от tsvetkova_elica

Общи условия

Активация на акаунт