ЮЛСКИ теми си вървят, бебетата се роят (тема 73)

  • 11 152
  • 285
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 946
И да не би в родилния като им кажем, че сме си правили клизма у дома, да ни простят?

Тая вечер ще говоря с мъжа мама да дойде другата седмица. Не се издържа тъй.. То вярно, че заради неговото висене на комп вечерите, аз се мъча през целите дни. Трябва да разбере.

# 16
  • Мнения: 2 171
Ето ме и мен Laughing

Честито на всички, които са си гушнали вече бебчетата докато ме нямаше  bouquet! Да са ни живи и здрави всички бебешори Hug!

Днес ни изписаха и бързам да ви пиша. Много ми липсвахте. След малко ще се опитам да кача малко снимки на нашия бебо и се надявам да успея да попрочета малко темите назад, защото не съм в час с нищо.

# 17
  • Мнения: 4 371
Мноого лоши спомени имам от тая пуста клизма Sad
Не можа да стигнеш навреме до вецето-ли Mr. Green Или много беше яла.
Шегувам се, да не се обидиш Hug


Еее, Астарта, давай снимки бързо Simple Smile

# 18
  • Мнения: 62
И аз днес си говорих с мамчето половин час по телефона. Благославям глобул че направиха безплатни разговори с чужбина.

Нали ви писах за моята одисея със свекървата дето ми се кани да стои месец два при нас като се роди бебето. Снощи се обажда,говорихме и мъжа ми искаше да говори с нея. Направи й забележка, че звъни през ден да види как сме /буквално през ден/ В събота , в понеделник, в сряда и снощи. Каза й стига е звъняла, че като се роди детето ще разбере няма начин. Незнам тя какво му се жалва след това но със сигурност нещо взе да мрънка, защото той и каза "Е спокойно де ще дойдеш за седмица , две " #Crazy Голяма е изнудвачка. Нали й казах 1 седмица тя  #Crazy 1 седмица майка. Не ми е за друго но я познавам и със сигурност няма да ми е от помощ а само ще ми върви след гъза / с извинение голямо / и ще ми се превзема защото това го умее най-добре. И другото което много ме дразни само поднича по прозорците и обсъжда комшиите, а мен пък изобщо не ме интерисуват тези работи. Тази колко пъти била излезнала на терасата, онази какви пердета си била сложила, на др пък им били скъсани щорите , четвъртия колко цигари изпушил  #Crazy #Crazy #Crazy Просто може да откачиш. Просто я знам че постоянно ще иска да разнася детото из къщата и /както до сега разнасяше кучето/ няма да може да си спинка горкото. И както мисля да кърмя постоянно ще ми виси до главата ще дава наставления и т.н. Кво да ви кажа много се отчайвам така като се замисля. Дразни ме това че се прави на луда и тъпа а в същото време нищо неизтърва от поглед. ООООООООООО я стига съм ви занимавала с глупости

# 19
  • Мнения: 4 371
Сисони, тя къде живее?
Аз ако съм на теб ще й стегна една чанта и ще я пращам на плажа да си почива Laughing Да имаш сили майко да готвиш Whistling

# 20
  • Мнения: 142
Сакси, мерси за темичката, заглавието и оформлението
Астарта  Hug Страхотно е че вече сте си вкъщи. Чакаме снимки  newsm68

Всичките средства за ускоряване на раждането не работят  Crossing Arms Снощи пих студена бира, ядох дооста люти чушки, днес сме се разхождали 4 часа в жегата да пазаруваме, щях да пукна от умора, а краката ми станаха като козунаци  Cry плюс това и секс правих и не става, и не става. Това дете  само се дупи насам натам и не ще да излиза. Crossing Arms

Сега се връщам да ви дочета, че големи старания полагах днес да предизвикам раждането, пък то нищо  Laughing. Аз съм от тия дето всичко четат. И пак имам да питам понякога разни неща дето сме ги обсъждали  Embarassed

# 21
  • Мнения: 62
Сисони, тя къде живее?
Аз ако съм на теб ще й стегна една чанта и ще я пращам на плажа да си почива Laughing Да имаш сили майко да готвиш Whistling
rotfImbo rotfImbo rotfImbo

Живее в Ловеч и на всичкото отгоре 2 години стои без работа. Преди 2 месеца започна работа ама предупредила шефа си че чакали бебе /все едно пък тя го чака и ще ражда /и ще трябва да отсъства месец, два. Представи си колко е нагла. Аз ако започна нова работа изобщо няма да смея да си отворя устата докато не дойде време

А относно нейните манджи......... без коментар. Винаги ме хваща разтройство. Последния път мусаката която готви беше пълна с вода изобщо не беше извряла ама тя си пернала отгоре заливката няма проблем

# 22
  • Мнения: 1 584
Сакси,   bouquet

Данибон, много е сладък малкия Heart Eyes Обаче биберон и шише с подсладена предполагам вода в родилното - после нямали кърма майките #2gunfire

Астарта, добре дошла обратно Hug

Офф аз за онази жена от акупунктурата дето ви разказвах ..като си мислеше и тя, и нейната докторка, че ще роди към 10.6 ...така не беше родила още аз докато бях болницата - настаниха я в моята стая 1 ден преди да си тръгна и се мъчеше ужасно Cry Трябва да са й предизвикали вече в четвъртъка..

# 23
  • Мнения: 2 171
Ето и обещаните снимки: http://family.webshots.com/photo/2066581620102133662kgfAdh. Сега с малчо ще се къпем, дано успея тази нощ да ви изчета и да се включвам вече адекватно.

# 24
  • Мнения: 4 371
Майра, тази голямо преносване е направила ooooh!

Астарта, малчо е много оформен Simple Smile Обаче на всички снимки спи Grinning А батко му как се държи сега, като вече сте у дома?

# 25
  • Варна
  • Мнения: 289
Ето и обещаните снимки: http://family.webshots.com/photo/2066581620102133662kgfAdh. Сега с малчо ще се къпем, дано успея тази нощ да ви изчета и да се включвам вече адекватно.
Астарта, много е готин малкия... Heart Eyes И ти изглеждаш чудесно на изписването!!! Hug радвам се ,че сте добре и ти желая бързо възстановяване и много да се слушате с бебо Илия!! Heart Eyes

# 26
  • Мнения: 30
Сакси,  bouquet за темата!

Астрата,Дани,бебоците ви са просто невероятни!Само за гушкане!Ох,нямам търпение вече......
Колкото до имената-избрали сме си ги много отдавна.Ако е момче-Александър,а за момиче се двоума м/у Тея и Белослава. Rolling Eyes

А за поставянето на катетъра,аз имам лош спомен.Понеже секциото ми беше по спешност,като ме заведоха в операционната,бях с контракции и като ми го мушнаха/простете/ тоя катетър,така щях да я изритам акушерката,че.....ами да предупреди бе.А махането -не се усеща.

# 27
  • Мнения: 62
Данибон, Астарта наистина са страхотни малките ви мъжленца. Да са живи и здрави и много да ви слушкат  Hug Hug Hug


И един тъп въпрос от мен: При нормално раждане нали не се слага катетър?

# 28
  • Мнения: 326
Коколинчо, я ме светни за домашната клизма, и аз искам, но не знам дали бих могла да се справя Rolling Eyes Мноого лоши спомени имам от тая пуста клизма Sad
Ами аз бях писала и преди. Купих си от аптеката разтвор 4,50лв около 130мл. Има упътване, да не изпадам в подронбости. И така. Мисля да се справя и сама. Проблема е, че лекарката иска всичко да се прави в болницата и там явно ще се повтори цялата процедура, ама ще е по-леко.  Embarassed

Да ви питам вие с мляко или олио ще мажете бебоците?? Аз до сега за дъщеря ми съм ползвала само бебешко олио. Сега обаче чета по форумите, че за зимата се препоръчвало олио, а за лятото мляко. Това верно ли е??? Я кажете.

Добре дошла отново при нас на Астарта!!

# 29
  • София
  • Мнения: 1 946
Радвам се, че мамите вече се появяват, а малките бебчовци са направо прекрасни! Толкова мило ми става като ги гледам какви са мънички и толкова съвършени.
Хайде дано скоро и ние да показваме снимки.  Praynig

Белинда, аз смятам с мляко да мажа.

Общи условия

Активация на акаунт