Със или без пюрета, най-хубави са ФЕВРУАРСКИТЕ хлапета !!!

  • 20 838
  • 289
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 1 185
Слави   Hug
Тео, Мия  Flowers Rose Flowers Rose

# 46
  • Мнения: 85
 Не успявам да ви изчета и аз, за това предния ми пост беше само запис и се извинявам за това.
 Гледах и аз клипчето... Мисля за вас...за Теди и за Мия...за всички малки  ангелчета и за нещастните им родители. Ужасно съжалявам...

Последна редакция: пн, 30 юни 2008, 12:17 от galiv

# 47
  • Мнения: 781
Момичета искам да попитам участвалите в конкурса на "9 месеца", само попълнихте електронния формуляр + снимка или правихте отделно регистрация? Питам понеже на пощата са ми изпратили някакъв униален номер?
Слави, толкова много съжалявам мила  Flowers Rose Flowers Rose
Не можах да изгледам клипчето до края, сърцето ми щеше да се пръсне...

Последна редакция: пн, 30 юни 2008, 13:00 от Сенди

# 48
  • София
  • Мнения: 1 185
Влизам отново, само да се похваля - победа над не пиенето на течности, чай за храносмилане на Хип - 150мл за 24 часа  Simple Smile

# 49
  • Мнения: 8 960
Момичета искам да попитам участвалите в конкурса на "9 месеца", само попълнихте електронния формуляр + снимка или правихте отделно регистрация? Питам понеже на пощата са ми изпратили някакъв униален номер?

Само електронния формуляр плюс снимка, не съм се регистрирала! Успех!

Hug

# 50
  • Мнения: 3 021
Здравейте от нас, завърнахме се.
Беше много приятно и отпочиващо Simple Smile Този път не посмях да къпя Пламне, макар водата да беше 27-28 градуса, на мен все ми се струваше студена. Топнах го един път, а иначе само го разхлаждах. Ама за сметка на това аз се поокъпах подобаващо.  Laughing
Ето малко снимки:
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=241527&photo=330

И аз не успях да изгледам клипчето на Слави и се разплаках, не мога да повярвам, че това красиво и сладко бебче вече го няма.  newsm45 Flowers Rose Flowers Rose

# 51
  • Мнения: 307
Здравейте,момичета Hug
Снощи исках да пиша,но като гледах клипчето на Слави и не можах Cry Cry Cry,мили Тео ,мило ангелче Flowers Rose Flowers Rose
Злато,Слави Hug Hug,прегръщам ви мили майчици.За Мия  Flowers Rose Flowers Rose

Благодаря на всички ,които честитиха вчера празника на моето момче  bouquet,много сте мили Simple Smile
Днес Мони има месечинка и става на 5 месеца cook cook beer
Преди малко се върнахме от консултацията-този месец сме + 2 см(вече 62) и +200г(6300).Тези 200 грама обаче ми се струват много малко за цял месец Confused newsm78 Доки също каза че е малко.Днес хапнахме половин бурканче картофено пюренце,определено й харесва на бубката.
Голдънче,ние сме с тройката на Памперс,вие колко тежите че вече ще минавате на 5-ца?

# 52
  • Мнения: 387
    
Мама Ави ..честити 5 месеца ,бъдете винаги така усмихнати и мноооого здрави   Hug Вяра е вече 8 кг и затова сме с по-големи памперси  Laughing   За 200 грама и аз незнам какво да ти кажа ....... newsm78 може би е просто от жегата и да не и се яде толкова много ,но пък виждам, че си хапва пюренце ..Сигурно другият месец ще си навакса -нали знаеш как е при децата...Надявам се , че си е добре детето  Hug Hug




Последна редакция: пн, 30 юни 2008, 14:49 от бубето 29

# 53
  • Мнения: 307
Мерси,Бубе HugВяра много пораснала smile3501,само на кърма ли качва толкова ThinkingМони иначе си хапва през 3 часа,спи спокойно,мисля че не е гладна.Ако не й стигаше сигурно щеше да плаче newsm78

# 54
  • Мнения: 387
Ами ......да , само 3-4 пъти съм и дала досега да яде ябълково пюре  Embarassed  и си го изяде ..накъде към 5-6 лъжички да е било  Laughing А иначе е едно кило повече от Велизара и + 3 см.. newsm78 нали са различни  Flutter Flutter Не се притеснявай ....и аз ще пробвам утре картоф или оризова каша  Embarassed Embarassed
    

Последна редакция: пн, 30 юни 2008, 15:17 от бубето 29

# 55
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 334
Честити 5 месеца на Мони!  newsm67
За памперсите, Емо е на 3-ка, а 5-ица не е ли много голям  newsm78.
Бубе, страхотни резултати. Който си качва, си качва. Емо пък яде много и често, но качва малко. Щял да става манекен  Joy
Мама ави, не мисля, че са притеснителни 200-те грама, наистина, ако не и стига няма да е спокойна.

# 56
  • Мнения: 2 447
Току-що гледах клипа и буца ми заседна на гърлото  newsm45 Мила майчице дори и не мога да си представя какво ти е Hug


За памперсите-ние още сме на 3-ка(миналия месец бяхме 7660) и аз си мисля 5-ца не са ли големи?

# 57
  • Мнения: 4 242
И аз не можах да пиша снощи, имах нужда да си потъжа и да се нарева както подобва. Слави, много хубав спомен е това клипче, тежък спомен, но нужен.  Flowers Rose Flowers Rose Аз си го добавих във фаворитите, както и това на Мия и на Калоян, гледам си ги когато дойде датичката. Обичам те мила, и Злато също!

Голдънче ние сме 8 кила, но 4-ката ни е добре, за сега оставам на нея.
Бубе не си споменавала до сега килцата ви, евала булка  Hands Clap, това се казват резултати, на близнаци хем  newsm20
Ави, Ива качи 200 третия месец, после навакса. Емма пък 4-я 370гр. Не се безпокой излишно, права си че ако е гладна ще плаче, ще я чуя чак аз тук. Честита ви месечинка!  baloni

# 58
  • Мнения: 384
Честита пета месечинка на сладката Мони! Много целувки и цвете от нас!



Ние минахме на четворката на "Либеро" и са ни съвсем по мярка. Днес разхождах Бебоков с кенгуруто, откъсна ми кръста. Налага се да купя ново, защото това не е читаво, а ми трябва. Презрамките се разхлабват и както си ходим, по някое време установявам, че бебо ми е стигнал до коленете, след което се понасяме на ръце при наличието на кенгуру Crazy Оглеждам се за кенгуру, което да е за малко повече килограми, знам че има и до 12 кг. Като стане толкова, ще го курдисвам на татко му да го носи, когато сме на пазар.



# 59
  • Мнения: 4 242
Пух препоръчвам ти с две ръце Бейби Борн, който и да е модел, стар, нов няма значение, ако ще е кенгуру да е Борн-а. Невероятно съм доволна, приравнявам го със слинга по удобство. Следи или пусни обява в Продавалника, дано ти попадне нещо.

Общи условия

Активация на акаунт