Със или без пюрета, най-хубави са ФЕВРУАРСКИТЕ хлапета !!!

  • 20 842
  • 289
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 747
Слави, искам да ти дам цялата си подкрепа. Тъжно ми е за Тео, тъжно ми е за Миа. За нас ще остане споменът за тях. Няма майчини очи, които да не се разплачат на тези снимки. Толкова силен поглед, толкова големи очи. Ще ги помня. Неговите- кафявите и нейните- сините...

Искам да честитя именния ден на Пепи на Галка и на Петър на Мама Ави- да са живи и здрави, силни и устойчиви като името си Simple Smile

Не мога да не споделя, че днес изкарахме един прекрасен ден в компанията на принцеса Анна и нейната мама Grinning Снимки по-късно Grinning

# 31
  • Мнения: 543
Няма по - голяма мъка от тази на Злато и на Слави! Ако някой ми беше казал, че някога ще плача за други деца, освен за моето, вероятно нямаше да повярвам! Разкъса ми се сърцето като го гледах това малко невинно ангелче, охххххххх!


Нямам сили да пиша каквото и да било.....



честито на чара, галадриел и мама ави за именниците, и моят татко има имен ден....

# 32
  • Sofia
  • Мнения: 185

Честит Имен Ден на дечицата на Гала и Мама Ави и на всички, които празнуват днес.

           Слави, Злато не намирам думите...
                Поклон пред мъката Ви!

# 33
  • София
  • Мнения: 137
Слави, newsm45 Flowers Rose Flowers Rose Мила Слави, просто нямам сили и думи да изкажа това, което чувствам! Една буца засяда и ме задушава Cry

Днес загина един човек, които познавах, макар и не толкова добре! Едни го боготворяха, други го ненавиждаха. Аз ще положа 2 рози тук и за него, защото ми стана много мъчно! Мир на праха ти Дими!!! Flowers Rose Flowers Rose

Чара, благодаря ви за гостоприемството! Стархотни сте и ми беше изключително приятно сред вас днес! Изобщо целият уикенд беше разкошен!  Hug
Честит Имен Ден на Камен на Чара, Пепи на Гала и Петър на мама Ави!!!  bouquet Hug Да са винаги здрави и устойчиви като имената си! Честит имен ден и на Павеловците, ако има такива и на всички знайни и незнайни празнуващи днес!
Лека нощ деца и майки:)

# 34
  • Мнения: 88
Здравейте милички, влизам да ви почерпя за именния ден на сестра ми Петя и косвено за Пламенка /на баба си Пепа/

И да честитя на всички празнуващи днес.

# 35
  • Мнения: 15
Здравейте мили мами!
Сега се прибрахме след 3 седмично гостуване на родителите на моя съпруг.Сега имаме една седмица малко при нашия тати и после заминаваме при моята майка.
Честит Имен Ден на Камен на Чара, Пепи на Гала и Петър на мама Ави!!!
Слави и Злато много кураж! Миа и Теди  Flowers Rose Flowers Rose
МНОГО целувки на всички и лека вечер!
След като успея да ви изчета пак ще пиша!
 Hug Hug Hug

# 36
  • Мнения: 71
Гледах клипа, гледах и плаках от сърце! Слави, не могада си предствя дори какво се случва е душата ти! Мен само снмките ме разтъсрват! Кураж мила майчице, сила и Божията помощ...

# 37
  • Мнения: 674
 smile3518 smile3518 smile3518 smile3518 smile3518  smile3518
Почивай в мир мило Тединце !

Нямам сили да напиша нищо друго сега.

# 38
  • София
  • Мнения: 717
Добро утро!
Благодаря най-после, за темичката на Кат и Бубето! Hug Все забравям в предните постове, а си го мисля...... Embarassed
Ние тръгваме към лекарката ни, за да поставим и втория Пентаксим. Grinning Ще докладвам, като се приберем! И да си питам пак Wink, има ли някое бебенце мило, което носи памперс пети размер? Rolling Eyes Rolling Eyes Тази нощ памперса вече пропусна и Яна беше приятно разхладена от урината...  Embarassed Laughing Rolling Eyes Имам тук едни памперс-гащи на Памперс, петица и мисля без скрупули да ги почвам! Rolling Eyes

# 39
# 40
  • Мнения: 387
Добро утро и от нас ,ние също сме на номер 5 от 4 дена. Laughing Rolling Eyes  GoldenEyeful и ти благодаря за комплиментите...  bouquet  bouquet  bouquet
И аз не можах вчера нищо да напиша за Тео ...стоях и гледах клипа безмълвна,а сълзите си капеха.............съжалявам Слави за загубата ти ........Поклон Тео ,почивай в мир душичке малка ......................... Sad Flowers Rose Flowers Rose
ЗЛАТО......... Flowers Rose Flowers Rose

# 41
  • Мнения: 105
Мила, Слави! Клипа направо ме разтърси..... Cry Поздрави на Сестра ти - Амар...... и ти пожелавам в най-скоро време да зарадваш малката Даяна с братче или сестричка.
Когато миналата година баща ми внезапно почина, почувствах невероятна връзка с брат ми....и незнам как щях да се справя без него...Това е едно от нещата, които ме накараха да родя втората си дъщеря, защото за нас тази бременост не беше планирана...просто ни изненада малко след трагедията с баща ми....
Поклон пред малките ангелчета Теди и Мия Flowers Rose Flowers Rose

Още не мога да повярвам, че не си сред нас, мили татко... Flowers Rose Flowers Rose





П.П. Голданче - ние сме още на 3-ката, но аз ползвам "Мамия" и досега не съм имала нито един пропуск, много съм доволна. Малко ми се струва раничко за 5-цата.....но то май си зависи от марката....

Последна редакция: пн, 30 юни 2008, 09:56 от мирка ив.

# 42
  • София
  • Мнения: 96


Почивайте в мир малки ангелчета!
 smile3518 smile3518 smile3518 smile3518 smile3518

Слави, Злато, прегръщам ви!

# 43
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 334
Здравейте!
Да се присъединя и аз в новата темичка.
От снощи чета за да наваксам, изписали сте много през уикенд-а. Искаше ми се да напиша много неща, но преди минути гледах клипчето на Слави и ........ smile3518 smile3518 ми е трудно. Просто прегърнах Емо и му казах колко го обичам.
Слави, трудно ми, не знам какво да ти напиша... Мисля си за теб и Теди, и се моля да имаш сили да продължиш напред


Мирка, съболезнования за татко ти  Flowers Rose Flowers Rose
Честито на всички, празнували в събота и неделя. Съжалявам, че съм ви пропуснала.

# 44
  • Мнения: 419
В памет на моя малък герой, с хиляди благодарности към Амар (сестра ми) за положения труд. Ако изобщо някога се реша на друго дете, то ще е само защото бих искала Даяна да не е сама, а да си има някой...както аз имам.
http://goldtears.multiply.com/video/item/10

 newsm45 newsm45
Безмълвна съм........

Общи условия

Активация на акаунт