Със или без пюрета, най-хубави са ФЕВРУАРСКИТЕ хлапета !!!

  • 20 849
  • 289
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 447
Здравейте!Честито на всички именници и на тези които имат месечинки!Да са живи и здрави! На бебо хич не му понася жегата.Целият се е опъпчил и е крив(особено вечер),но какво да се прави.Крием се през деня в къщи(уж на хладно) и привечер излизаме на разходки(тогава обаче хич не му е криво) Laughing

# 16
  • Мнения: 387
TROLLIPEN.. Hug  благодаря ти за чудесната разходка из Лондон ..  Много сте хубави и големи вече  Hug
ВИВИ -ВИВИ...голям смях като те четох  Joy Joy Laughing
АЛИНА ...браво за снимките ..... Peace

# 17
  • sofia
  • Мнения: 482
Честит Имен Ден на нашите именници - Петър на Галка и Петър на Мама Ави! Със здраве да си носят имената и много радост да носят на мама и татко!
Честити месечинки на бебчетата родени на специалната дата за тази година!

Евелинка, как е морячето, прави ли замъци от сутрин до вечер? Разбрах, че на морето имало дъжд - хм, жалко за всички летуващи...

# 18
  • Мнения: 419
Благодаря за вниманието,момичета!
Честито и от нас на всички празнуващи!
Весело изкарване, ние след час отиваме да се черпим!

# 19
  • Мнения: 1 671
Валерия, пюретата са немски. Сега видях на етикета, че всъщност са Бебивита - надписът е на латиница - Bebivita. На доста места ги има.

# 20
  • Мнения: 9 014
Пюретата Бебевита всъщност са дъщерна марка на Хип. в сайта на Хип има повече информация.

Hug

# 21
  • Варна
  • Мнения: 617
В памет на моя малък герой, с хиляди благодарности към Амар (сестра ми) за положения труд. Ако изобщо някога се реша на друго дете, то ще е само защото бих искала Даяна да не е сама, а да си има някой...както аз имам.
http://goldtears.multiply.com/video/item/10

# 22
  • Мнения: 384
Това е най-тъжното нещо, което съм виждала. Бих искала да кажа нещо оптимистично, но в момента не мога да направя нищо друго, освен да плача. Мъничък Тео, мъничък Тео!

# 23
  • Мнения: 124
Мила майчице искам да те прегърна... Толкова много ме боли...
за Тео, Миа и всички наши ангелчета Flowers Rose Flowers Rose
Думите не стигат, милото ми ангелче Cry

# 24
  • София
  • Мнения: 717
Слави, жестоко сэдба! Желая ти това да е последното зло, което ти се случва! Пожелавам ти още, да зарадваш Даяна с ново братче! Сигурна съм, че мъничката звездичка Тео ще се радва от сърце, там от небето! Hug
Тео, Cry Cry Cry!
Злато, сетих се и за клипчето на малката Миа! Cry Cry
Мили майчици, никой не заслужва такава съдба! Cry Cry Нека почиват в мир, душичките малки! Flowers Rose Flowers Rose

# 25
  • Мнения: 668
Честит имен ден на носещите името Петър и подобните му!
Черпя и за моят татко, който празнува днес!


Слави
- толкова много ми е мъчно за вас. Не мога и не искам да сдържам сълзите си. Някой ден ще си имаш и друго детенце, но не ще прежалиш Теди. Почивай в мир ангелче скъпо. Слави -  Heart Eyes

# 26
  • София
  • Мнения: 717
За да не пиша в един пост, дописвам само, че снимките с дечицата и мамите са страхотни! Hug

# 27
  • Мнения: 78
Честит Имен Ден на Пепи на Мама Ави и Пепи на Гала!Да са ви живи и здрави имениците и да растат весели и щастливи дечица Simple Smile
Честити месечинки на всички бебчета, празнуващи днес
Евелинка, мерси Simple Smile
Слави Hug HugЗлато Hug Hug
Мъничък Тео Flowers Rose Flowers Rose Мъничка звездичке Миа Flowers Rose Flowers Rose

Последна редакция: нд, 29 юни 2008, 20:51 от Espoire

# 28
  • Мнения: 124
Честит имен ден на батковците Пепи на мама Ави и на мама Гала! Нека бъдат здравички и ви радват много Hug
Съжалявам че пиша втори пост и аз, но след филмчето за ангелчето Теди помълчах и си поплаках. Слави, Злато много кураж и сили да продължите напред. Hug Hug Hug

# 29

Общи условия

Активация на акаунт