Щури игри, торти и балони за Юлските ни бонбони - 2

  • 11 993
  • 300
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 312
Мимоза, то и ние не е от сега да не спим навън, ама не са чак 3 месеца. Пък беше време (зимата особено), когато вкъщи ми се дзвереше Доротея, пък като излезем навън - било на количка, било на кенгуру - и веднага заспиваше. Сега няма такова положение, пък на кенгуруто да не говорим...

Берни, много хубава прическа има Марти  Heart Eyes

Вилма, пък как хубаво се пързаля по паркета дългата рокля... Wink. Направо като пингвинче беше Доротея с нея. Тя от баба й... пък аз още февруари й бях купила за РД една бяла ленена рокличка от creem&opt, ама с тия манджи... hahaha.
Ей ся опитвах да й давам диня, тя плюе и наръфа една шунка... много месоядно дребното, то неслучайно кучешкия зъб й избива преди резците Simple Smile))

Ходенето - не ще сама. Понякога се държи само за роклята ми, ама трябва да се държи... иначе сяда и продължава на дупе. И иска все за лявата ръка да я държат... На рождения си ден бумна по корем при опит да ходи сама...

Аз на басейн съм ходила последно като имах изпит по плуване в университета Simple Smile). Морето ми е по-вкусно Wink. Всъщност аз след басейните все бях на противогъбични лекарства... сигурно за това не обичам. Ама на Герито явно й е харесало  Heart Eyes
И на плаж не сме  ходили още, тя Доротеята пищи от пясъка, застава на един крак и няма мърдане. Предполагам, че ако я сложа на хавлия да седи ще се отпусне в един момент, ама идея нямам кога ще стане... то и аз не си падам много по стоенето на плажа, пък като си помисля за всичкия багаж, дето трябва да мъкна и какво мазало ще е после... тя Доротея и геврек да яде се омазва, с мокър пясък наоколо не ща и да си мисля Simple Smile)).

# 286
  • София
  • Мнения: 254
 baloni ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА КОКО!!! ДА Е МНОГО ЗДРАВ, ЗАСМЯН И ЩУР ЗА РАДОСТ НА ВСИЧКИ!!!
Честит рожден ден и на останалите рожденици, ако майките им все още четат тук!

Заела съм се със списък за морето, да не забравим нещо, тези дни ще отпътуваме на някъде, нищо че още не знаем къде. Ако се сещате за нещо много важно в бебешкия багаж, пишете. Четох някъде из форумите за спрей - лекопласт (както и да се пише тази дума) - ползвали ли сте, става ли за бебета?

А, и също, ако има някой много доволен от лятната си количка (освен Макларъните, от тях знам, че са доволни хората), също да даде съвет, моля.

За акането - при Кая от доста време се беше регулирало по веднъж на ден. Обаче сега сме при моите родители, те имат на село една кайсия с много хубави плодове, от които стигаме и до четири пъти на ден.

Освен това, от два дни горното й зъбче на Кая е попораснало и сега фъфли, все едно казва -th- на английски. Laughing

# 287
  • София
  • Мнения: 568
ЧЕСТИТ ПЪРВИ РОЖДЕН ДЕН НА КОКО НА ЕЛПЕТ, ПЕПИ НА БУБОН, ЯНИ НА МАМА МАГИТА!  newsm59  bigdance2 Tada  Да са здрави и все така добрички и умнички! Честито и на вас, мили мами!   bouquet

Мен са ме връхлетели някви спомени от миналата година и само си спомням ражданията на мамите преди мен.  Crazy явно много съм се впечатлила. Та, Еличко, спомням си как каза, че ти е паднала запушалката и май ще се почва, а аз те убеждавам, че нищо ти няма и може да си караш така... Laughing Еми не можех да повалвам, чи ти с термин преди мен ще ме изпревариш.

И аз се присъединявам към питането на айка за латната количка. Решила съм за РД на Ири да си направя такъв подарък  Mr. Green.
Айка, не съм ползвала такъв лейкопласт. Но винаги ще ти свърши работа противоалергичен такъв. В багажа винаги слагам най-разрични лекарства /с цел да НЕ потрябват/ но никъде не тръгвам без Смекта и натриев цитрат - п/в повръщане, не дай си Боже. Сложила ли си противокомарни мазила, таблетки и машинки?

# 288
  • Мнения: 984
Здравейте и от мен и честито на днешните рожденици и техните семейства  bouquet
Аз пак съм със схванат кръст и лежа основно  Confused
От преди година си спомням, че вече преносвах и ходих за записи и видях Ели да се разхожда нервно из коридора на родилното  Mr. Green И тя ме пререди...  hahaha
И на мен много ми харесаха Силвето и Доротея. Аз ако сложа такова деколте малчо веднага ще ми посегне  Embarassed Не изпуска случай да ми бръкне в деколтето  Rolling Eyes

# 289
  • София
  • Мнения: 3 524
привет момичета, благодаря ви за пожеланията! Hug
виртуална почерпка от коко, мама и тати по случай 1вия му рожден ден! cook cook

# 290
  • Мнения: 329
Честита първа годинка на Коки,Пепи и Яни,да са здрави и много усмихнати,да слушкат newsm59
Мая ,оправяй се бързо  Hug
Айка,наскоро купих на САМ лятна количка и ми е много удобна  Peace,лекичка е ,сгъва се лесно и е маневрена,освен това цвета й много ме впечатли- червено и сиво  PeaceЦената е 195.00лв
На Ева на крачетата(стъпалата) се появиха едни пъпчици,като мехурчета,не са много на брой- има на петичката и по пръстчетата малко,дали е от басейната вода ,да не би да са гъбички newsm78

# 291
  • Варна
  • Мнения: 204
Честит рожден ден на Коки, Пепи и Янислав    nbirthday newsm38.Да са живи и здрави и да пораснат големи и добри дечица!
Ками, нямам идея как изглеждат гъбичките  newsm78, ама аз като чуя мехурчета и други асоциации правя.Да не дава господ.
Честито християнче на Winx!  bouquet
Мая бързо оздравяване!  Heart Eyes

Последна редакция: пн, 14 юли 2008, 15:12 от BOOTY

# 292
  • Мнения: 389
Честита първа годинка на Коки,Пепи и Яни!
Да се похваля ве4е сме с ново стол4е за кола на джордани,на Марти много му хареса и на мен ,за6тото ни е подарък Simple Smile

# 293
  • Мнения: 312
Честит 1ви рожден ден на Коки!  newsm59  smile3510

Честито и на Петрослав и Янислав!  newsm67

Мая, аз и с поло да съм, Доротея намира откъде да бръскне в деколтето... аз за тва и не си я обличам тая рокля, пък ми е много любима. През повечето време не ми беше в ръцете Доротея, ама докато ядохме торта си криеше за после в деколтето ми  Wink.Пък друг е въпросът, че вече хич не съм за тия деколтета, ама...

Ками, и на мен ми става такова на пръстите на краката понякога (поне така звучи като го описваш), но не са гъбички... така ми казаха. Общо взето стои 2-3 седмици и кожата на мястото на мехурчетата изсъхва и се обелва. Не се разпространява, не е заразно, само неприятно. Бяха ми го диагностицирали като дисхидроза (dishidrosys lamellosa sicca) и принципно се лекува с кортикостероид, ама се повлиява много добре от кремовете за суха и атопична кожа - на мустела, нахткерцен-а, на а-дерма... ако те притеснява да не са гъбички я заведи на лекар, де, ама ако не се е разпространило пробвай само с нещо от тия хидратиращите...  

# 294
  • София
  • Мнения: 17 596
Не е като да съм прочела, ама ... да се оплача - че то напоследък май само се оплаквам - пак си търся дом. помощница... Sad Някой от София ако знае някой/я, извършващ/а такава дейност, да може да ми препоръча, ще съм много благодарна...

# 295
  • Мнения: 521
Честито на днешните рожденници   bouquet   bouquet   bouquet Heart Eyes

# 296
Уф, нещо не мога да се логна, та гостувам  Mr. Green

Честито и на днешите рожденници Коки, Пепи и Яни  nbirthday Да са здрави и игриви   Hug

Мерси за хубавите думи. Ками, Берни, ние бяхме в х-л Хисар, http://www.hotelhissar.com/hotel.php?lang=bg , скъпичко е, но много ми хареса, особено басейна, и пак ще го посетим някой ден  Grinning През уикенда беше по-натоварено, през седмицата доста по-спокойно. Но и за Аугуста съм чувала добри отзиви.
А Марти е много чаровен, изглежда страшно щастлив от подаръка си, а и тортата е супер  Hug
Силве, и аз така купих роклята на Гери за РД-то още през зимата, но тя я носи около 1 час след началото на партито, след което заспа в количката, изпоти се, и облякохме резервния тоалет  Rolling Eyes Да не говорим, че месеци наред търсих чисто розова или бяла кърпа за глава като допълнение, и когато най-накрая видях в едно магазинче, не купих, защото предния ден майка ми ми каза, че е купила от Враца розова такава. Но като отидохме във Враца се оказа, че кърпата е с козирка и въобще не се връзва с тоалета  Rolling Eyes
Количката на Гери е на Премама - 145 или 147 лв, много ми е удобна, под 6 кг, само дето малко скърца, но това е поправимо, а и има напълно легнало положение Simple Smile
Честити християнчета на Деси и Вели   bouquet

# 297
  • София
  • Мнения: 254
Купихме я, Ками, май тази същата - флип на кам. Само че зелена с черно. Още не съм я видяла, само в парка и в интернет съм гледала такива, тази сутрин проучвах до 5 ч. (не ми се спеше) и се спрях на нея, и мъжът ми точно нея купил, чакам го да пристигне довечера и да я тестваме. И на мен много ми хареса сивото с червеното, както и сивото с оранжевото, не знам той защо това е взел, ама здраве да е, това да й е проблемът!

Гери, сетих се аз за тези противокомарните, една приятелка работи в Стинг и оттам ми взе директно аутан за деца и за възрастни, ама на този за деца пише да не се използва за деца под две години и май ще вземам нещо друго, иначе имам на чико едни мокри кърпички п/в комари. Този натриев цитрат става за бебета, така ли?

А за деколтето - преди няколко дни я прибирах вече по тъмно на ръце от разходка, защото категорично отказва да си стои в количката, и от сто метра преди нашия блок само ми дърпаше потника и викаше: :"Дай, дай". Joy Добре, че нямаше много хора  Embarassed

КАти, аз търсех информация за цените за детегледачки и видях, че във форума има много оферти и за домашни помощници, може да ги провериш.

# 298
  • Мнения: 312
Ками, скърцането на количката го оправям с един страхотен флакон грес с тефлон, става идеално Simple Smile
Днес точно ги гледах тия колички на Премама, че са много симпатични, ама аз пусто си го харесвам мойто... и май няма да взема лятна, въпреки, че ми се разказва играта да вадя и прибирам от багажника по 100 пъти... и купих чадър от премама, на Жане, та ся сме хептен като количка за сладолед Simple Smile).

Пък ние си изгубихме миналата седмица чисто розовата кърпа и аз също търся, ама няма.

# 299
  • София
  • Мнения: 1 183
Честит рожден ден на всички рожденици,да са живи и здрави,любопитни и закачливи!!!
Не мога да смогна да ви изчета,минах по диагонал последните страници,със сигурност съм пропуснала доста Embarassed,обещавам ще наваксвам.Ние сме в Костинброд,изстреляхме се уж за малко,но ще поостанем,друго си на спокойствие в дворчето с люлка и басейнче.Само дето нямам нет и затова не се включвам.Освен това се очертава и да поработя малко,та едва ли ще имам и време  Tired При първа възможност ще пиша,че си ми липсвате  Heart Eyes
Честити християнчета!
Приятна почивка на всички и хубаво лято  Hug

Общи условия

Активация на акаунт