Колко често казваме обичам те?

  • 4 057
  • 90
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 301
 newsm78 Аз явно съм някаква странна птица. С мъжото вече 12 години си го казваме постоянно, всеки път като го целуна, на тръгване за работа, на прибиране или пък просто като мина покрай него и го закача. Така го чувстваме - така го казваме. Не ми омръзва, не се чувствам принцеса. Обичана глезла - да, принцеса не съм се и натискала да бъда. (С прахосмукачка "принца" чисти веднъж годишно)

# 31
  • Мнения: 71
Много рядко ,рядко и го хваля ,а той е лъв и една похвала може много врати да ми отвори  Laughing
Ще се поправя ,защото наистина го обичам и въпреки ,че той го знае ще хубаво и да го чува .

Казвай го - колкото по-често толкова по-добре - Лъвовете обожаваме да го чуваме. И да го чувстваме. Поне аз съм така. Макар и по най- тривиален начин. Колко пъти му повтарях на "моичкия": абе един плевел откъсни на път за дома, колената ми ще омекнат.... ама кой да ти чуе. После - ама що така, какво стана...

Сорри ако това се счита off-topic. Embarassed

# 32
  • Мнения: 2 401
Аз пък не си спомням да съм го казвала досега на някой.  Confused А когато го чуя сменям темата.. или ако е невъзможно, казвам: и аз, и аз.

# 33
  • Мнения: 274
Мизи, лъжеш!!!!  Казвала си го на Гено Тонев!

# 34
  • Мнения: 2 401
Мизи, лъжеш!!!!  Казвала си го на Гено Тонев!

Еййй каквото и да споделиш тука все се немери някой да ти набие канчето.. newsm62

# 35
  • Мнения: X
Казвам го,когато изпитвам необходимост да го кажа.

# 36
  • Мнения: 17 546
Не си спомням да съм го казвала повече от три-четири пъти на съпруга си за всичките 19 години и половина, въпреки че там е цялата ми обич и до днес. На друг мъж не съм никога. Най-често го казвам на децата си истински и на приятелки, когато имат нужда да го чуят. Чувам го често. Губи стойност. За мен е важно да  го усещам от човека до себе си и слава на Бога, това е така.

# 37
  • Мнения: 604
Рядко му го казвам!Показвам му го всеки ден!

# 38
  • Мнения: 4 753
Всеки ден. Така ми е потребно.

# 39
  • Мнения: 2 401
Прекаляваш. Naughty
Цитат
Така ми е потребно.
Егоизма не е хубаво нещо.  Wink

# 40
  • Мнения: 4 753
Аз? Егоист?  NaughtyА така ми се иска....
Когато Той започне да дава признаци за неочаквано породила се и обостряща се глухота, може би ще намаля 50*50 Laughing

# 41
  • Мнения: 2 759
Казвам му го всеки ден!Обичам го и ще му го казвам.Когато спра да го обичам ще спра и да му го казвам! Mr. Green
                     С времето все по-често. И когато го зарязах не спрях да му го казвам. Сега сме приятели, и пак му го казвам като се видим или се чуем... И не защото искам да се съберем или да имаме общо бъдеще... Просто го обичам... И той ми отвръща със същото...
                     Казвам го при всяко виждане или чуване по телефона с приятелките ми. И на родителите ми. Ето вчера казах на мама 'Обичам те, не знам как бих могла да живея без теб'... После много мислих върху казаното, но в момента не знам как ми хрумна... Само един-единствен много близък човек имам, на когото никога не съм го казвала...

# 42
  • Мнения: 171
Доста често казвам тези думи на съпруга ми.Преди време ,когато бяхме само гаджета ми беше по-трудно и даже се дразнех че иска да му го казвам толкова често.
 

# 43
  • Мнения: 411
Когато го почувствам.
А това се случва често.
Ами обичам го,какво да направя!Ще му го казвам и доказвам докато съм жива!
На никой друг не съм казвала тзи думи!Май трябва да се позамисля... Thinking

# 44
  • Мнения: 4 434
Не си го казваме често newsm78

Общи условия

Активация на акаунт