LaRedoute.fr - Всичко за поръчката - 69 - Прочети 1-вия пост, преди да питаш!

  • 71 938
  • 1 560
  •   1
Отговори
# 1 545
  • в страната на абсурдите
  • Мнения: 1 236
вие откъде разбирате че парите са ви блокирани?аз използвам интернетбанкиране,но мога да видя,чак когато ми ги изтеглят!или аз нещо пропускам?

# 1 546
  • Мнения: 108
Не е нещо важно, но ми е интересно защо на единия майл си получавам потв. съобщение за поръчка, а на другия не
Става въпрос за две последователни поръчки  newsm78

# 1 547
  • БГ
  • Мнения: 735
вие откъде разбирате че парите са ви блокирани?аз използвам интернетбанкиране,но мога да видя,чак когато ми ги изтеглят!или аз нещо пропускам?
в справката за сметката на интернетбанкирането има блокирана сума,от там. Peace

# 1 548
  • Мнения: 1 368
вие откъде разбирате че парите са ви блокирани?аз използвам интернетбанкиране,но мога да видя,чак когато ми ги изтеглят!или аз нещо пропускам?
в справката за сметката на интернетбанкирането има блокирана сума,от там. Peace

ЕЕЕ, зависи от софтуера за банкиране. Аз съм с банкиране на ОББ и не виждам блокираните суми!

# 1 549
  • Мнения: 326
И интернет банкирането на Райфайзенбанк няма тази екстра  Crossing Arms

# 1 550
просто този акаунт е на името на моя мъж и пощата му беше в  маил.бг  но той изобщо не я следи и сега неможе да влезне затова искам да я поправя като дам друга поща в абв-то но ми исписва-инкорект е-мейл адрез а той си е съвсем наред преди малко влизах Weary


Ако е минало доста време може да са му изтрили пощата на мъжът ти.....защо не пробваш да създадеш наново старата му поща в маил.бг?  В смизъл със същият адрес...

# 1 551
  • Бургас
  • Мнения: 2 090
Аз съм с интернет банкиране на ДСК. Когато направя поръчката, ми изписва сумата и датата. След това, когато вече са изтеглени, изписва и адреса на Ларедут. Така разбирам аз дали са блокирани или изтеглени.

# 1 552
  • БГ
  • Мнения: 735
ееее центови цени дойдоха,но за кратко за секунди Whistling

# 1 553
  • Мнения: 345
Sun, при мен изписваше същото, но през Операта стана Rolling Eyes, продължавай да опитваш през различни браузъри. Peace Сигурно имаш нещо изчерпано в кошницата, 99% съм убедена, че при мен проблемът идваше от обувките за 1 евро. Confused Не ми се вярва да са ти заключили акаунта, тогава изобщо нямаше да можеш да влезеш в него, не само в кошницата.
да така е аз днес бях на гости при едни познати и същото стана но след като им инсталирах ОПЕРА всичко се оправи Peace

При мен през нито един браузър не става. Какво ли не инсталирах  #2gunfire

# 1 554
  • Мнения: 566
от кои дати идват поръчките

# 1 555
  • Бургас
  • Мнения: 2 090
ееее центови цени дойдоха,но за кратко за секунди Whistling

Явно пак нещо правят по сайта.

# 1 556
  • Пловдив
  • Мнения: 4 706
Сега погледнах, моите пари за поръчката на 01.07. са изтеглени вече!  Peace Отчетено е на 04.07.
и моите Peace
а ленената риза -и аз я чакам Laughing

И аз я чакам, затова питах за нея. Grinning Във вторник ме нямаше и изпуснах умопомрачителните цени, но все пак се добрах до някои евтинийки. Mr. Green

# 1 557
  • Мнения: 3 640
Sun, при мен изписваше същото, но през Операта стана Rolling Eyes, продължавай да опитваш през различни браузъри. Peace Сигурно имаш нещо изчерпано в кошницата, 99% съм убедена, че при мен проблемът идваше от обувките за 1 евро. Confused Не ми се вярва да са ти заключили акаунта, тогава изобщо нямаше да можеш да влезеш в него, не само в кошницата.
да така е аз днес бях на гости при едни познати и същото стана но след като им инсталирах ОПЕРА всичко се оправи Peace

При мен през нито един браузър не става. Какво ли не инсталирах  #2gunfire

Наистина нищо не помага.  #Cussing out Писах им, да видим дали ще има ефект.  Close

# 1 558
  • в страната на абсурдите
  • Мнения: 1 236
аз чакам поръчка от 25.06 newsm78 newsm78 newsm78

# 1 559
  • Мнения: 345


Наистина нищо не помага.  #Cussing out Писах им, да видим дали ще има ефект.  Close

И аз им написах  едно гневно писъмце ....

Общи условия

Активация на акаунт