LaRedoute.fr - Всичко за поръчката - 69 - Прочети 1-вия пост, преди да питаш!

  • 71 937
  • 1 560
  •   1
Отговори
# 1 530
  • Там....където всичко е възможно ....
  • Мнения: 745
 :whistle:Eдвам ви изчетох  Laughing
И аз да се включа днес в темичката Mr. Green
Имам 5 акаунта на мое име на името на мъжо,на двете ми деца(на 5 год. голямата и на 6 мес.бебчо)и на баща ми .В пощата ходя само аз всички ме познават (предимството да си от малък град) и си взимам колетчетата .Никои не ми прави проблем,че са на името на еди кои си.Но ми прави впечатление ,че на акаунта на баща ми понеже е на друг адрес пращат много повече кодове.Или всъщност искам да кажа ,че от хубавите кодове (-15 евро примерно) от четиричленното семеиство пращат само на един,и един на баща ми акаунта LaughingИмам 3 карти ,но засега съм вкарала в употреба само 2. Картите не съм си ги вадила специално за да пазарувам просто си ги имах.

За техниката.Поръчах на моя позната машина за кафе LaughingДоиде здрава добре опакована.Гаранция вътре нямаше или поне аз не видях такава.Но машината работеше. Peace

На 1.07 имам направени 3 поръчки за две от тях са ми дръпнали паричките.Оставам с впечатление ,че няма да има забавяне на поръчките Party

До сега май не ми се е случвало, затова може ли някой да ми каже - имам в кошницата блуза на една цена и стои там от няколко дни. През това време влизам, излизам от сайта, сменям си акаунта, но си стои на цената на която съм я сложила. Сега я гледам в сайта на по-висока цена. Като тръгна да плащам това проблем ли ще е? Или може би автоматично ще ми се начисли по-високата цена?  newsm78
Според мен на каквато цена я поръчаш на тази ще ти доиде .Няма да се начисли автоматично по висока цена Peace

# 1 531
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 814
Mога ли да порьчам два пьлни спални комплекта- долен, 2 горни и по 2 кальвки?

# 1 532
  • Мнения: 3 640
Mога ли да порьчам два пьлни спални комплекта- долен, 2 горни и по 2 кальвки?

Можеш. Посочи желания от теб брой от всеки артикул в кутийката "Quantité"  точно над бутона "Ajouter au panier".  Peace

Момичета, възможно ли е да са ми блокирали достъпа до кошницата защото използвах код за БД при последната поръчка?  newsm78 Още не мога да вляза по никакъв начин, а продължавам да си я пълня, иначе.

# 1 533
  • В Голямото село
  • Мнения: 560
A някой влизал ли е в Toutes mes commandes в суивито? Направи ми впечатление, че статуса на поръчките ми е Carte Bancaire, а на една стара отказана поръчка - A la livrasion. Явно по това се познава коя поръчка е ок и коя не, поне така си мисля. Simple Smile

# 1 534
  • into the blue
  • Мнения: 771
Miriel,ми що да не можеш  Wink

# 1 535
  • Варна
  • Мнения: 384

Момичета, някоя поръчвала ли е тези кецове, дали си отговарят на номера или трябва плюс един като при маратонките? И още един въпрос, изтеглиха ли ви вече парите за поръчките с центовете от 1 юли?


аз имам 2 поръчки от първи и парите не са блокирани ли удържани още

# 1 536
  • Мнения: 1 140
Още не мога да вляза по никакъв начин, а продължавам да си я пълня, иначе.
Опитай от друг компютър или помоли някой познат да влезе с твоето име и парола. Според мен проблемът е в компютъра.

Момичета, благодаря за отговорите за тегленето на парите. Успокоих се, че не само на мен не са ги изтеглили.

# 1 537
  • Мнения: 1 368
A някой влизал ли е в Toutes mes commandes в суивито? Направи ми впечатление, че статуса на поръчките ми е Carte Bancaire, а на една стара отказана поръчка - A la livrasion. Явно по това се познава коя поръчка е ок и коя не, поне така си мисля. Simple Smile

Не, A la livrasion значи плащане при доставка. Може би тази ти поръчка е била под 10Е и твоята банка не извършва разплащания под тази сума.
Но има момичета, които са си получили поръчките и под 10Е.


Цитат
И още един въпрос, изтеглиха ли ви вече парите за поръчките с центовете от 1 юли?

И моите още не са изтеглени - две поръки имам с центовете и се моля да минат! Praynig

# 1 538
  • Мнения: 22 437
Mога ли да порьчам два пьлни спални комплекта- долен, 2 горни и по 2 кальвки?

Ти си избираш какво да с поръчваш, можеш и цял комплект да си направиш, можеш и само калъфки, чашаф, плик Стига да има размери и цвят от това, което искаш ще си стане комплект

Момичета и да ви попитам още нещо, взех на мъжа ми едни къси панталони 40ти номер, идеални са му и сега се чудя дали и за дънките да взема 40ти номер, чче има намалени и на добра цена
Талията му е 86см, ханш около 97-98

Последна редакция: нд, 06 юли 2008, 20:16 от Mirama

# 1 539
  • Мнения: 3 640
Още не мога да вляза по никакъв начин, а продължавам да си я пълня, иначе.
Опитай от друг компютър или помоли някой познат да влезе с твоето име и парола. Според мен проблемът е в компютъра.

Момичета, благодаря за отговорите за тегленето на парите. Успокоих се, че не само на мен не са ги изтеглили.

Опитах и това. В момента съм на гости и съм на друг компютър - не става.

Всеки път ми изписва едно и също съобщение: "DESOLE... La page que vous avez demandee m'est pas accessible actuellement. Nos techniciens font en sorte que tout rentre rapidement dans l'ordre. Nous vous invitons à réessayer dans quelques instants." - СЪЖAЛЯВАМЕ... Страницата, която отваряте в момента, няма достъп. Нашите техници правят всичко възможно всичко бързо да се оправи. Приканваме Ви да опитате отново след няколко минути.

Последна редакция: нд, 06 юли 2008, 20:18 от Sun

# 1 540
  • Мнения: 1 368
Цитат
Опитах и това. В момента съм на гости и съм на друг компютър - не става.

А може би администраторите са ти заключили акаута по някаква причина. Crossing Arms
Варианти:
1.Пиши им.
2.Направи си нов акаунт!

# 1 541
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Sun, при мен изписваше същото, но през Операта стана Rolling Eyes, продължавай да опитваш през различни браузъри. Peace Сигурно имаш нещо изчерпано в кошницата, 99% съм убедена, че при мен проблемът идваше от обувките за 1 евро. Confused Не ми се вярва да са ти заключили акаунта, тогава изобщо нямаше да можеш да влезеш в него, не само в кошницата.

# 1 542
  • Мнения: 1 095
Да попитам и аз за мъжки размери
Гледах таблици, но и за мен поръчах на принципа проба грешка, т. е. не съвсем по таблиците
Искам да взема едни панталонки за баща ми
Талията му е 93 см
Благодаря предварително

# 1 543
  • БГ
  • Мнения: 735
Сега погледнах, моите пари за поръчката на 01.07. са изтеглени вече!  Peace Отчетено е на 04.07.
и моите Peace
а ленената риза -и аз я чакам Laughing

# 1 544
  • Мнения: 326
Sun, при мен изписваше същото, но през Операта стана Rolling Eyes, продължавай да опитваш през различни браузъри. Peace Сигурно имаш нещо изчерпано в кошницата, 99% съм убедена, че при мен проблемът идваше от обувките за 1 евро. Confused Не ми се вярва да са ти заключили акаунта, тогава изобщо нямаше да можеш да влезеш в него, не само в кошницата.
да така е аз днес бях на гости при едни познати и същото стана но след като им инсталирах ОПЕРА всичко се оправи Peace

Общи условия

Активация на акаунт