LaRedoute.fr - Всичко за поръчката - 69 - Прочети 1-вия пост, преди да питаш!

  • 72 000
  • 1 560
  •   1
Отговори
# 1 500
  • Мнения: 5 790
   А това ENTREJAMBE 80 CM  което го изписват на панталоните какво е точно - дължина на крачолите или дължина на целия панталон?

Дължината на вътрешния ръб.

# 1 501
  • Пловдив
  • Мнения: 4 737
   А това ENTREJAMBE 80 CM  което го изписват на панталоните какво е точно - дължина на крачолите или дължина на целия панталон?

Дължина на крабола по вътрешния ръб.

# 1 502
  • Кърджали, България
  • Мнения: 461
Здравейте!
На 1.07. направих поръчка с дебитна карта Виза на Прокредит банк. Това е третата ми поръчка и досега проблем не е имало. От четвъртък вечерта, обаче, се опитвам да пусна още една поръчка и ми изписва "отказано плащане". От банката казаха, че при тях няма проблем, пари има достатъчно  Rolling Eyes Първите също още не са изтеглени. Пробвах да махам кода за подарък, и без него не минава... Идеи какво правя?
Писах по-напред в темата за това- парите по предните поръчки не са изтеглени и осчетоводени затова, ако бързаш с поръчката плати от друга карта,след 1,2 дни ще можеш да плащаш,след като си дръпнат парите за поръчките,които си направила.

Ааааа, ясно, дано ги дръпнат скоро, че нямам друга карта...... И дано остане нещо от това, което съм сложила в кошницата.....
Мерси!

# 1 503
  • Мнения: 2 047
   Благодаря ! Понеже съм 1,70 все си мислех, че по техните изчисления 85 е за мен, но всичките ми панталони са 80 см на въпросния ръб.

# 1 504
  • Мнения: 27
Здравейте на всички, в четвъртък ми се случи нещо странно, пусках си поръката в laredoute.fr както обикновенно, няколко пъти ми отхвърли картата с обичайното съобщение да се обърна към банката издател. В петък звъннах на картов отдел в моята банка и от там ми казоха, че сумата за конкретното ми плащане е блокирано и е било успешно. Проверих веднага в suivi de commande и там ми даде че всичко е нормално и поръчката е на статус A domicile. получих и мейл , че всичко е ОК /Confirmation de votre commande sur laredoute.fr/. Но кошницата така и не ми се изпразни, артикулите са си вътре.На някой да му се е случвало, защото на мен до сега никога не ми е ставало така. Докато не ми дръпнат паричките от картата, ако въобще ги дръпнат незнам дали съм успяла с поръчката или не.

# 1 505
  • Бургас
  • Мнения: 187
galinagd , какво значи крайни номера? Има ли 35/ 36 номер? Бих си взела едни.

Има 36 и 40 Отговарят си обаче са за широк крак.

# 1 506
  • Пловдив
  • Мнения: 4 737
marieta_di  успяла си. Peace

# 1 507
  • Варна
  • Мнения: 619
marieta_di  по назад писаха няколко пъти - щом го има в суивито, значи е поръчано

# 1 508
  • Мнения: 4 916
Здравейте на всички, в четвъртък ми се случи нещо странно, пусках си поръката в laredoute.fr както обикновенно, няколко пъти ми отхвърли картата с обичайното съобщение да се обърна към банката издател. В петък звъннах на картов отдел в моята банка и от там ми казоха, че сумата за конкретното ми плащане е блокирано и е било успешно. Проверих веднага в suivi de commande и там ми даде че всичко е нормално и поръчката е на статус A domicile. получих и мейл , че всичко е ОК /Confirmation de votre commande sur laredoute.fr/. Но кошницата така и не ми се изпразни, артикулите са си вътре.На някой да му се е случвало, защото на мен до сега никога не ми е ставало така. Докато не ми дръпнат паричките от картата, ако въобще ги дръпнат незнам дали съм успяла с поръчката или не.

На всички се е случвало. Щом имаш артикулите в суивито, значи всичко е наред, направила си поръчката  Peace

# 1 509
  • Мнения: 27
Благодаря на всички!!!! Вече съм спокойна и ще чакам да пристигне колетче  Simple Smile

# 1 510
  • Мнения: 521
Франсетата май се гъбаркат с нас -при албанците има отново центови цени, но излизат изчерпани и на друга цена -при мъжките бермуди  ooooh! newsm78

http://www.laredoute.fr/vente-bermuda.aspx?productid=324051386&a … e&pagesize=16

# 1 511
  • Мнения: 3 640
Аз все така не мога да си вляза в кошницата. Какво ли не правих - влизах, излизах, от тук, от там - нищо - технически проблем имало ми пише.  Confused

# 1 512
  • Мнения: 1 906
Вчера за пръв път напрвих поръчка, но не знам къде мога да проверя  Sad , какво е станало. Някой може ли да подскаже  Whistling

# 1 513
  • Мнения: 5 790
Вчера за пръв път напрвих поръчка, но не знам къде мога да проверя  Sad , какво е станало. Някой може ли да подскаже  Whistling

Аз ще ти кажа, ако ми обещаеш, че ще прочетеш 1-вия пост!  Laughing
Под буквите на името на Ла Редут има едно правоъгълниче, на което пише Suivi de commande. Там!

# 1 514
  • Мнения: 1 425
Вчера за пръв път напрвих поръчка, но не знам къде мога да проверя  Sad , какво е станало. Някой може ли да подскаже  Whistling
Влизаш в  suivi de commande и ако е там значи е успешна. А ако е a domenical, значи е тръгнала към теб

Общи условия

Активация на акаунт