Като ми пееш Пенке ле, кой ли те слуша... Чешката компания - 8.ма тема

  • 25 804
  • 288
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 29
Честит рожден ден на малката Ванеска!

Пожелавам й щастливо и незабравимо детство!

Нека расте здрава, чаровна, умна, добричка и много обичана!



# 226
  • Мнения: 29
Честит Рожден Ден и на голямото момче Тони!

Да расте здрав, палав, весел и много щастлив!

# 227
  • Мнения: 6 390
Честит Рожден Ден на ТОНИ и ВАНЕСКА!!!
Да са живи и здрави малките-големи дечица,
много игри и весели дни им желая!!!

# 228
  • Чехия
  • Мнения: 1 071


Честит Рожден Ден на принцеса Ванеса.
Бъди жива и здрава, весело детство, щастливи игри..
Преоткрии света с любопитството на малък откривател.
Весел празник.


Честит Рожден Ден и на принц Тони.
Бъди жив и здрав, бъди късметлия, изненадвай всеки ден мама и татко с изобретателност.
Един незабравим празник ти желая.

# 229
  • Мнения: 29
здравейте моми4ета . бих искала да попитам за някакви лоукост компании които летят в Чехия . по конкретно Чехия Испания . търся тук из нета но не намирам нищо. ще съм ви много признателна ако ми дадете някои саит  Hug
http://www.skyeurope.com/
http://www.click4sky.com

Тук е за най-добра цена!Ще ми идва приятелка на гости от Испания и затова и аз постоянно следя Simple Smile
моми4ета благодаря
 а 4рез този " кликфор скай" сигурно ли е защото ми направи впе4атление 4е излиза 2 пъти по малко отколкото с 4ешките аеролинии(официалния им саит ) ..а продават за същия полет (сире4 продават билет на 4ешките авиолинии) . някои пазарувал ли е 4рез този саит и имали ли сте проблеми с тях ?
 колко са 3000 крони в евро - курса какъв е ?
пак огромно благодаря   bouquet Hug

ЛаАдаДеспейнада не се притеснявай с Skyeurope съм пътувала 3 пъти и никакви проблеми а Click4sky е всъщност ČSA(чешките авиолинии), така че и там ще е без проблеми Simple Smile
Смело поръчвай докато има свободни места  Mr. Green.Така миналата година докато се усетя да поръчвам и всичко беше продадено  Tired .

# 230
  • Мнения: 4 717
Честит Рожден Ден на Тони от нас!!! Да е жив и здрав и винаги така послушен, щастие и много късмет!!!!


Момичета, трогнахте ме с пожеланията  bouquet, много ви благодаря!!!
ето и торта  от нас, днес ще преядете виртуално Mr. Green


Днес беше много дълъг ден, рожденничката се събуди в 6ч за да играем, и до сега не е легнала, бута детската си количка с една мишка и аз останах без кръст. Снимки още не съм източила, тези дни ще ви пусна линк да ни видите колко сме порастнали
Целувки на всички  bouquet

# 231
  • Мнения: 6 390
Хей
давайте снимките  Grinning

Аз съм с болни деца в къщи, много тъпо...
Нинето моля ви се й тече от ухото жълто, бил се пукнал нещо си на средното ухо, гной било, и сега е на антибиотик, има хрема за световно с Емата заедно и двете с антибиотични капки за нос, а малкото и за уши...
добре че поне не плаче че иначе... ужас става пълен..

# 232
  • Мнения: 26
Лелеееееееее мами, ние се изложихме---2 дни не сме се разписвали в темичката Embarassed

При нас нищо ново,  Миленке, дай малко снимки да я видим, твоята госпожица, колко е голямя Wink

Тони го видяхме в Макдоналд-направо си е мъж. разглеждам си аз снимките и нещо познато ми се мярка, а то......дънките, наще са същите без разлика, мисля си ,че и вашите са български Wink Grinning

 Ами това е хайде пишете  момичитааааааа Hug  bouquet

# 233
  • Чехия
  • Мнения: 1 071
Ahoj..   bouquet

Ели мале,...какви са тези болести...бързо оздравяване на Нинето и Емката. Hug

Ние днес печем вече втора тава щрудел с пивни тесто..че имахме 5 кила ябълки и да вече почнаха да гният. Crazy
Ето почерпката:
към това и по едно кафичко...

Верето преди две дни отнесе нова ваксина и два дена е с 37.2 ... и само дава ръка да и целуваме на мястото на убождането..стана съвсем принцеса. ooooh!

Последна редакция: пт, 03 окт 2008, 14:35 от ivalex

# 234
  • Мнения: 55
Здравейте мами,

Почти един месец не съм влизала в страничката и сега ще трябва на голяма патерица да честитя на всички рожденници накуп  bouquet
  newsm59 Да са живи и здрави, да растат весели и любознателни, да слушат мама и тати и много, много да ги радват!   bigdance2  Gift  Tada  ura

Аз си бях кажи речи един месец сама със София вкъщи и компютъра съвсем го отписах. Просто с това нощно кърмене въобще не се наспивам и като госпожицата легне през деня и аз лягам. Радвам се ако имам 3 нощни кърмения, но съм ги докарвала и по 6. Като съвсем малко бебе толкова не съм кърмила София както този последен месец. Гледам вечер да я нахраня добре преди лягане - мляко, каша, чай. Въпреки това след час и половина-два се буди и си иска цицата. Пробвах да я гушвам или да и предложа чай или АМ, но не минава номера. От как почнаха да и растат зъбите сме така. Майка ми ме агитира да спирам вече да я кърмя, но аз не искам, че сега идва зима и куп болести с нея.

Ели, бързо оздравяване на Нинето и Еми  Hug Аз като малка много съм страдала от уши и знам от майка, че като се къпе бебето много да се внимава да не влезе вода в ушичките.  Като оздравеете ми чатни да се видим някъде по градинките. Нашите синоптици в работата обещават в средата на следващата седмица 2 хубави дена.

Иначе София е добре. Изправя си се сама, прави опити да се пуска и да стои изправена за по десетина секунди, лази като фурия из хола... съответно и аз търча след нея. За минутка не стои на едно място. Едвам издържа смяната на памперса и то с много залъгвания от моя страна. Направо нямам нужда от фитнес и диети. Вече съм -5 кг от преди да забременея и съм на угояваща диета. Някои искат да отслабнат, а пък аз да искам да кача 2-3 кг  Crazy

Хайде стига съм писала, че дълго стана. Поздрави от нас  Hug

# 235
  • Мнения: 4 717
Здравейте момичета,

все не ми оставаше време, но сега ви пускам линк към албума:
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=292475
дано да стане, публичен е, няма парола

Ели,стискам палци да оздравявате бързо

Ванче, мн вкусно изглежда сладкиша

Поздрави

Последна редакция: пт, 03 окт 2008, 23:20 от Me_and_baby

# 236
  • Чехия
  • Мнения: 97
Здравейте,
Милен4е много пораснала твоята красавица  Heart Eyes да ти е жива и здрава,а тортата ви е великолепна.
Ван4е и твойта по4ерпка е мнооооооого добра-направо лигите ми текат.
Ели,доно вси4ко мине бързо,това са неприятни неща,а като са две деца и като запо4нат да си прехварлят топката глава ме блъска-изпитано е но няма на4ин
Ина4е при нас нищо ново-зъбки ни мъ4ат ревем през ноща и така.
Хаиде хубав ден на вси4ки
PS.Милен4е,колко горе долу струва едно мъжко ку4енце като твоето-булдог ако не се лъжа,без да има родословие и т.н.-информативно питам

# 237
  • Чехия
  • Мнения: 1 071
Привет...Миленче, просто малката Ванеска е страхотна и много прилича на теб сега..преди повече на тати. Wink Гушки от нас.

Ради...кой зъбки? На Верето тука тия дни и избиха кътници без да ги усетим..обаче пък с резците беше ад, рев нерви, Т. и дриско за капак  Embarassed ...само цицката помагаше..

По тоя повод аз още кърмя...но предполагам че до месец два ще се самоотбие...сега не търси вече за сън.

# 238
  • Мнения: 493
Здарвейте най-накрая и от нас Hug

Последните дни все не ми остава време за компютъра...
Ето ви снимките от рожд.ден в къщи:
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=292144&pid=8027848
парола 123456

Миленка,много е пораснала малката госпожица,направо неможах да я позная Heart EyesИ с тези сини очи....голяма хубавица Sunglasses

Ани, позна,че са ни от БГ дънките-подарък от свеки са Whistling

Ели,много гадно така с тия хреми и тези антибиотици....дано бързо се оправят двете госпожици Praynig

Аз да ви се похваля днес правя прощапулник,Тони от 2 дни се пуска на малки разстояния и така...
После ще ви пиша за какво се е хванал Wink
Хайде чаоки за сега от нас  bouquet

Последна редакция: сб, 04 окт 2008, 15:48 от iskra_p

# 239
  • Мнения: 4 717
Здравейтен момичета,

честити ходещи крачета на Тони, да бягат бързо и да го водят надалеч Hug Искре, напиши какво сте хванали

ние все още се държим за ръка, ама да ви кажа ме побърква напоследък, никакъв режим ни на ядене, ни на спане, пищи за всяко нещо, налага се и се тръшка, май навлязахме в трудна възраст...

Ради - ами нашето е от БГ и вчера празнува 3г, но тук като съм разговаряла с хора, хубаво кученце от тази порода можеш да си вземеш за около 5хил, гледай обаче да е дребничко и да е пропорционално на размери, т.е. да е шишесто, че има някои израстват доста едри, а това се пише за дефект. Иначе са много търпеливи, трябва да запиша клип Ванеса колко тормози нашата Тайра, и са адски чистоплътни, вече иска да я къпя всяка вечер след Ванеса се гласи тя за баня Mr. Green

Божее, да знаете какъв погром е направила Неса докато пиша за 10 мин е разхвърляла цялата къща...

Общи условия

Активация на акаунт