Европейски шампионки в къси панталонки-Оле,оле Испания

  • 13 850
  • 308
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 350
Как сте момичета, и аз четох за този взрив и ми е страшно притеснето понеже утре през ноща пътуваме за бг и трябва да кацнем на Терминал2 в София, но не знам дали няма да пренасочат всички полети към Пловдив. ooooh! То от една страна е добре че няма да пътуваме после 2 часа до Пловдив, а направо там си кацаме, но от друга страна нашите ако ме чакат в София, пълна объркация. Днес бяхме на ваксинация и мъника ми постоянно мрънкоти изглежда я боли миличката ми. Другото нещо което ми казаха е да започна да я дохранвам че днес като я мериха е наддала много малко за 25 дена. Педиатърката ми каза да я дохранвам с каша, мед сестрата с АМ и аз вече не знам какво да правя, на това отгоре трябва да оправям багаж имам чувството че ще се пръсна от нерви. newsm78 #Cussing out
Гери оздравявай по бързо това с пъпката не е никак за пренебрегване, дано скоро да отмине всичко.
Поздрави и целувки на всички останали момичета, не ви изброявам понеже нямам време в момента, не съм ви забравила.  Hug Hug Hug

# 46
  • Мнения: 3 098
Дивина,може да се засе4ем,защо да не може?Аз във Валенсия непрекъснато се срещам с хора,без да имам среща.4ак ми е странно,голям град,а да стават такива срещи. Laughing

Вал,слу4вало ми се е и на мен доста да ми се оплакват за 4ужденци. Shocked
Оба4е какви дипломи имат,като айде да не обобщавам,но за нашият комунидад процента на нежелаещите да у4ат след 16 години е ужасяващо висок?То естествено,4е ще са общи работници,какви да са без образование?

Кар4и,на мен това ми се струва,4е е гъби4но,както го описваш.И Дактарин също е за гъби4ни инфекции.Но пък от друга страна афти могат да излезнат и от повишена температура дори.

Мимки,не се притеснявай,може от жегите да е това.А и като смените климата ще усетиш разлика,те винаги реагират добре децата. Peace
Лек път ви желая и да пишеш и от там. Hug

# 47
  • Мнения: 1 156
Марица   да тук го купих, но с поръ4ка в аптеката . Опулих се като ми казаха 4е трябва да заявя но явно се смята за не6то по специфи4но, дадоха ми го на паста, не знам в БГ как е 11 . 30 струва, прило6а ми като ми казаха цената, оба4е  действа. Ако продйлжава така отивам утре при ли4ниа да ме цепят.Забранил ми е да пипам аз и иска да слага дренаж. Май 6те подосаждам във форума и другата седмица. Ти каква дипьлома приравнява6. Аз о6те се 4удя за моята, май няма смисъл. А 4е испанците масово имат това мнение 4е сме им взели работата... Хм, на кого сме я взели не зна,. Има пове4е необразовани и безработни испанци от колкото емигранти.
Анет, браво на теб. Аз съм за боядисване, оба4е представя6 ли си как 6те отида с това лице. Не 4е с него не ходих в банката ама те там заслужават някой да ги стресне. 
Сутринта моя мъж ме събуди с въпроса къде е 4епеларе в БГ, гледа6е новините милия и се бе6е стрсирал, та и аз покрай него, Нали  брат ми е в София. Оба4е се оказа 4е се е прибрал за няколко дни при на6ите, та съм спокойна. Оба4е явно си е сериозно.  Дано да няма сериозно пострадали,4е на на6ата страна много и се струпа. Не стига 4е остана без млади хора, ами и тия дето са там 6те си отидат мърцина поради ... недоглеждане, може би.

# 48
  • Мнения: 1 156
Ей , Вал, извинявай, объркала съм се . Виж как си ли4и ко няма тренинг във форума. Ама обе6тавам да се поправя. Hug

# 49
  • Мнения: 3 098
Гери,под какво име го има тук ихтиола,да знаем?
Аз всеки път вземам риванол и ихтиол на крем в малки кутийки,но знае ли 4овек.В България струва 1.60 лв.Каква е при4ината да е толкова скъп тук? Thinking
А за взривовете сега гледам,не стига те,ами и земетресение е имало. Tired

# 50
  • Мнения: 200
Добра вечер, мами и мадами!

Марица много лошо с тия новини. Ние на морето не ходим,че нещо ни пречи много пясъка,влиза ни къде ли не, ама май по добре там ooooh!

Гери, оздравявай бързо!

И аз цяла седмица се точа да отида по магазините и все нещо в последния изкача. За утре съм го оставила. А вечерта сме на  футболен  мач Асукека де енарес- Вила реал (юноши). Обадиха ни се приятели че са с децата на лагер от отбора. Ще викаме за бъдещите  ни звезди! Последно играе за Асукека и от септември е приет в Атлетико Мадрид.
Баткото се върна от Тенерифе много доволен, ще ви пусна снимки при възможност.

Валенсианки вече доста станахме доите да си направим една форумска среща!! да не вземем да се засечем в някои тиенда Peace няма лошо!!

Анетт виждам ,че си открила ключа за палатката!! Само така глези се и не обръщай внимание! Не си струва трошене на нерви за незначителни неща!!

Вал добре си му рекла на дедото!!

Мимки лек път!!

Гери на теб честито нов договор, за Митето прати целувки на мама!!

Саби къде си, как я караш?

Карчита много са противни тия гъбички, и Ники скоро беше с авти! Явно си е вирус!

Как са Дюканките? Мъжо е още една седмица във 2ра фаза и влиза в 3та. Като тотал -26.

Добре Дошли на новите Hug
Хайде баи на всички и горещи прегръдки! Hug Hug Hug

# 51
  • ES
  • Мнения: 2 172


Хайде мен пак ме тока да слагам кафето. Добро утро! Аз днес пак съм станала рано, нали е пазарен ден. Ама уж за същите пари, а нещо не можах да напълня пазарската количка.  newsm78

Марица, и ние ще се разходим по ребахите, ама с мъжо как да стане. Той вика, ти върви, аз после ще дойда да те взема. Уж търпелив човек, а в магазин, особено за дрехи я губи тая своя положителна черта. Не разбрах за роклята, 19.90 евро на етикета пише, че е 72 лева ли, или знаеш, че същата рокля е толкова в БГ. Наистина как оцеляват в БГ с тези цени и онези заплати..

Натиа, такава камера имахме преди, но тя е в миналото, някой я беше изтървал, ама нещеше да си признае. Но иначе правеше страхотни снимки.

Уау, Марипоса, мъжката Марипоса с големи постижения  Shocked, супер резултат сигурно ако го вия дяма да го позная, но и той за да стигне до 3та фаза е бил много последователен. Аз не можах да я достигна.  Sick

Гери, много се радвам,че се пооправяш.  Hug

Момичета, чужденки сме и това си е. Въпреки, че виждат, че с ме по-подготвени от тях. Аз понякога го усещам това отношение, особено, когато ми е трудно да проведа един формален разговор между колеги. Фразеологизмите им хич не ги разбирам. Например, вчера колежката ми ми каза, че след време ще говоря и с лактите си, т.е. толкова много ще говоря. Ха кажете де е връзката между лактите и устата?! Както и умалителните им имена - Чини от Тринидад, Чими от Хоакина, Пепе от Хосе.... Но понякога ми е толкова кофти, те се смеят, приказват си (повчето случаи все за кохонес, маронес, и т.н.) а аз стоя все едно съм глуха или прекалено сериозна. Забелязала съм, че когато се изразяваш по-добре, на по-висок стил, те приемат и по така. Иначе те приемат за прост, понякога ми обясняват глагола с жестове и мимики...чак пък толкоз не съм. Ей, туй сега ми е дерта. И като не мога да се изразя така както искам, си мълча, та чак ме заболява устата.

Хайде, лек ден

# 52
  • Мнения: 1 156
ХА добриутро
Ихтиола е  ictiol  crema , само дето не разбрах за6то е толова скъп.То вярно 4е е без рецепта и голяма туби4ка, ама 4ак пък толкова... Дано да помогне. Ве4е съм 4овек, оба4е тая гадост си стои там на носа ми и не 6те да мръдне. Док ре4е ако направи връх да ходя да ме цепят.
Гери, да не  ти пука 4е не им разбира6 лфовете. Аз съм си правила труда да се заслу6ам и да си преведа някоъ такъв разговор, еми аз в 90 % от слу4аите ни6то сме6но не намирам.. Май сме с по разли4но 4увство за хумор от тях. На мен например пове4е ми допадат англи4аните в това отно6ение. А и факта, 4е  стъваме пове4е в  някои отно6ение не е в на6а полза. Не 4е сме гениални,тя Менделеевата таблица отдавна е открита, оба4е като об6т резултат бием по то4ки в много отно6ения.
Аз днеска 6те ходя половин ден на работа, така 4е отивам да се спретна
4ао и лек ден на вси4ки
И благодаря много за подкрепата.

# 53
  • Мнения: 2 375
Добро утро на ранобудните /и не само на тях/. kaffeetrmker_2
За камерката, Вал права си, все пак не е професионална и не може да икаме чудеса. Нормално е да има всякаки мнения. Например за Сонито гледах имаше над 200 мнения и бяха много противоречиви. Разни хора, разни идеали. Laughing
Ще си я взема и без това са на оферта.
И понеже заговорихте за образование, да си призная, аз съм само с ИТ. Embarassed Изкарах един семестър в хранително-вкусовия в Пловдив, но родих голямата ми дъщеря и започнаха проблемите в новото семейство и......така. Сега съжелявам.
Но мисълта ми беше да ви разкажа какво чух веднъж по радиото, тук в Испания. Значи...обажда се една жена и водещият и задава въпрос за да спечели някаква награда. Пита я, коя е столицата на Франция и изброява три възможни отговора - Берлин, Париж и още един, не помня. Та...жената първо каза Берлин  Shocked ooooh!, после другия и накрая с помоща на водещия стигна до верния отговор чак на третия опит и то защото нямаше друг.... smile3555

# 54
  • Мнения: 3 098


Марица, и ние ще се разходим по ребахите, ама с мъжо как да стане. Той вика, ти върви, аз после ще дойда да те взема. Уж търпелив човек, а в магазин, особено за дрехи я губи тая своя положителна черта. Не разбрах за роклята, 19.90 евро на етикета пише, че е 72 лева ли, или знаеш, че същата рокля е толкова в БГ. Наистина как оцеляват в БГ с тези цени и онези заплати..



Моят мъж пък оби4а да ходи,да разглежда негови си работи,за моите дрехи е страшно тъпелив,а и ми е консултант.Аз пък съответно после не мрънкам когато тръгнем по негови зада4и.Мир да има. Hug
За роклята ами на етикета са изброени цените в разли4ните държави_напр.във Франция,Белгия,Гърция...България.цените не са еднакви,на доста места си е по_скъпо,отколкото в Испания.
А в България де да знам,моите едновремешни съу4еници,познати,приятели са добре.Заплатите не са ниски,само 4е те първо 4е нямат право да казват колко полу4ават и на второ място много шефове по договор пишат една цифра,но дефакто се полу4ават пове4е пари.Общо взето и в България е както навсякъде ако имаш добро образование и работиш много се пе4ели.


Гери,благодаря за наименованието,не знаех 4е дори е сходно с нашето.
Да се оправяш по_скоро. Peace

Марипоса,наистина е по_добре на плажа.
Приятно прекарване на ма4а дове4ера. Peace

Натиа,успех с камерата.

# 55
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Здравейте мацки! Пращам малко швейцарски дъжд, ако ви е топло Mr. Green, тук вече се поразхладихме, че бяхме позадминали и Испания по температури Shocked.
От толкова тичане и разправии по администрации, чак сънувам вече на френски hahaha. Единственото хубаво за момента е, че и тук има ребахи Money и станах разногледа.
Наште вчера сутринта кацнаха на летище София, и след това явно са го затворили. Дано скоро го отворят.

Мимки, в страницата на летището има телефон за информация, нека вашите да се обаждат за потвърждение къде ще кацнете, защото наистина ще е голям фал да те чакат в София, а да кацнеш в Пловдив Laughing?

ГериПетрова, при теб как са нещата, действа ли ихтиола?

Герито, не се притеснявай, нищо не изпускаш от дълбокосмислените разговори за кохонес Laughing Малко по малко ще напреднеш, припомни си преди 3-4 месеца с какво ниво си била, и сега с какво си.

Силрай, щерчето ти каква марка бира предпочита за летните горещини? Mr. Green

Марипоса, а след 3 фаза на мъжа ти ще има ли за нас да оплакнем окото със снимки "преди" и "след" режима? Поздравления за него, силна воля има!

Лек ден момичета!  Hug

# 56
  • Мнения: 1 156
Здравейте
Аз пак тръгнах на работа, ни6то 4е съм в баха. Ами не мога да се разхождам, не мога да отида на фитнес, не мога да обикалям магазините 4е вси4ко 6те изпоцапам, а ако си остана у нас 6те по4на да 4истя което зна4и пак да се инфектирам. Така 4е по добре там, и без тва лудницата е пълна, имам една ко6ница пълна с документи и фактури, не знма кога 6те ги оправя. 4удно ми е като ми се иска зимата да си отида до БГ , за пове4е от 1 седмица , какво 6те е . Как изоб6то 6те се навият да ме пуснат не знам,ама си имам право на отпуск и 6те си го ползвам. И без това докато стане януари догодина и дай боже о6те да съм на ба4кане, 6те имам пове4е от година и половина работа само с 5 дни отпуска. Ако ги изловят мойте 6ефове, 6те ги спукат за тая работа.
Вес, сънува6 на френски , а ... И аз така преди години сънувах на испански. Помня 4е една но6т се събудих 6тото не можех да спрегна някакъв глагол, после се оказа 4е бил неправилен и о6те не съм го у4ила. А в университета имах приклу4ения с латинския, бях сънувала 4е ме гони едно ку4е, за6тото не знам как е на латински думи4ката. И до сега го помня.   Да се настанявате по скоро и да няма доментни перипетии.
А за дрехи и пазар какво да ви кажа... Аз съм полуспец на разни ма6ики, буркии, отверки и пр. Ама моето диване да ме 4ака да мер дрехи, абсурд. Преди прилагахме следната схема. Отиваме в някоий центро комерсиал и кой каквото го интересуваа, сре6та след 2 4аса в еди кое си кафене. Обикновено той отива6е един 4ас по рано и ме 4ака6е о6те поне половин. Оба4е сега нали си имама МПС и си се справям сама. Голям дерт ми бе6е зимата 4е не мопжах да си купя боту6и, за6тото не мога да побера кутиите , та в петъка си купх обувки , а в съботата го помъкнах с колата само заради багажника за боту6ите. От отгава ми казват Кари Брад6оу.

 

# 57
  • Мнения: 811
Вес,ела,ела си вземи от тази непоносима жега  Twisted Evil.Дъжд 4ак не искаме,ама малко да паднат температурите,да  Peace.
Ние този фин де сме на плаж,там е спасението .
Ох ,как ви минават дните?НаШата програма е все една и съЩа и така се 4удя ве4е какво да измисля.Нали Криси ве4е не е на градина...Ставаме рано,тя де  Mr. Green.Закусваме и излизаме към 10 най късно.Отиваме в парка"на хубите/хубавите/ люлки".Там една сянка няма и аз направо изпуШвам.Изгоряла съм на презрамки тези дни,дано се поправя на плажа  Grinning.Мъкна един огромен плик с какво ли не игра4ки,топки,тебеШири,коли4ка за Хави/куклата/...въобЩе сме подвижен Тойс ар ас  Grinning.Заиграва се се игра4ките само,когато някое дете прояви интерес към тях.И то не си играе,ами си ги пази и само вика "ту но" или 'дехала"  Mr. Green.Стоим,каквото стоим и се прибираме за обяд.Добре,4е спи доста следобед,4е това ми е свободното време. И така са ни дните.С нея не мога ни на плаж,ни никъде да отида.Много е малка,а и не се спира на едно място.Все ти4ам след нея и викам тука не,там не,това не пипай и т.н...Ако съм свалила малко май не е от диетата,ами от комбинацията жега и Криси   Crazy.
По повод на диетата... МарипосаScream браво на мъжа ти.Боже,кога Ще сваля аз толкова....никога  amiiii .Диетата си я спазвам,дори никакво месо не ям,само риба.Ама изглежда съм в застой  Confused.Кисело мляко си ям от 3.5,но тази седмица Ще мина на 0,1...да видим това ли е при4ината,заЩото вси4ко друго няма никаква мазнина.Наливам се с вода,като ненормална.Но свикнах ,заЩото сега като приготвям за мъжа ми и Криси,не ми се яде.Ще взема анорекси4ка да стана  Crazy.
Гери П.,да се оправяШ бързо с ихтиола,4е за тия пари,дето са ти взели трябва ефекта да е светкави4ен.Стискам палци да се спука само,4е така е най добре.
Мимки,лек път и да пиШеШ от бг земя.Целувки на малката ,Ще видиШ как Ще слуШка детето в самолета.Колкото е по малко,по слуШа.
Гери, ами така е с фразеологията.Казва се,4е един език го знаеШ,когато нау4иШ фразеологията  Wink.И ние имаме доста непонятни изрази,но сме им свикнали и не ни прави впе4атление.Ама хайде преведи на някой испанец неЩо и Ще има да се 4удииии.Не се коси,у4и се.

# 58
  • Мнения: 2 825
...Ако съм свалила малко май не е от диетата,ами от комбинацията жега и Криси   Crazy.
...

И аз на същото се надявам, Алест  Wink Уж гледам основно плодове и зеленчуци да ям, а кг си стоят  Tired Всъщност, не съм се теглила вече седмица, та може и да съм мръднала малко, ама по рехите не си личи.

Марипоса, браво на мъжа ти. Направо се навивам и аз за тази диета. Четох, че става и за кърмачки, ама ние сме все още основно на кърма (то и на малката не и се яде в тези жеги), та май ще поизчакам още.

Вес, дай малк дъжд насам  Praynig тук такъв мор е  ooooh!

За ребахите, аз освен обувки друго не съм купувала, нали се надявам да отслабна, а като нямам много дрехи имам и по-голям стимул  Blush

Анет, голям сладур Алекс, много целувки от София  Heart Eyes

Нашите горни зъби още ги няма  Tired голям рев, голям зор и нищо не помага - ни кремове, ни гердани... в чудо се виждам вече. Дано избият преди да лудна.

# 59
  • Мнения: 4 212
http://-- спамче ---.bg/4185
малко 4ерен хумор  Mr. Green

Аман от тез разпродажби, магазините заприли4ват на българските, наблъскано до безобразие, без вкус. Отделно има  хора навсякъде, бръм4и ми главата. Поне са ни уважили, на витрината на Бершка и Страдивариус пише РАСПРОДАЖА Mr. Green
Е, отразих 3 броя пижами, 4е лятото 4есто се сменият, малко козметика за мен и много за Ванина  Laughing
ето това е много добро http://www.tresemme.com/whats-new/whats-new.aspx взех шампоани от серията и са супер. Peace

Ани, наздраве булка cheers ами какво да кажа, скъпа. Нищо интересно, ба4кам си. Ние  ве4е ходихме във България, и на по4ивка в Турция. Сватбари също бяхме и то от ВИПа, кумувахме. Laughing Имаме над 400 снимки сигурно и то колко изтрихме, дето не са станали на фокус.


Вси4ки ли сте на диета? Ех, като дойде лятото се сещат вси4ки, ама това се по4ва от есента още  Grinning Аз пък бях на надебеляваща "диета" в Турция. Успешно ка4их 2 килца и си ги поддържам успешно за сега. Редовно тър4ах зад един от сервитъорите в турския хотел да го питам, кога ще има баклава Mr. Green Както се тъп4а със супер сладки неща и то в коли4ество, мога ли да умра от множествена склероза на 50 години примерно  newsm78 Ама сладкото ми е слабост.

В нашето село, по скоро съседното, или както го нари4ам "българският квартал" ла Кала, са оторили още един БГ ресторант, с дървенийка е направено, има и лоза. Flutter Някой ден ще пробвам шопскатас по няколко бири.

айде със здраве Hug

Последна редакция: пт, 04 юли 2008, 20:43 от Teya

Общи условия

Активация на акаунт