''Дневникът 46'' - лятото дойде и се стягаме за ~ МоРе ~

  • 11 046
  • 358
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 485
Добро утро, прекрасници....
 Днес започам 4 ти ден....надявам се успешен....снощи за малко да се изкуша....понеже готвих на милоно едни вкусотийки..а пък и той вика, че му ставало гадно като не ям с него..но аз желязна Mr. Green Crazy Вече закусих с малко диня и 2 кайсии. Peace
 
Mirama защо да не се получава...ти си една от най-режимните...просто трябва психически да се подготвиш Wink

Aia ще те побъркат от работа, теб!  Hug Дано по-скоро да намалява и да пишеш по-често...  bouquet

Ето и по едно кафенце....

# 61
  • Мнения: 1 599
Здравейте сладурани,


Mirama и аз бях така само ям опитвам се на режим ама въобще не се получаваше...да не говоря как ми се разширяваше стомаха... съчувствам ти... ама бързо действай да се върнеш в режим , че после последствията са ужасни (поне при мен е така)  Hug стискам палци скоро да се похвалиш

sky*****  благодаря за кафенцето... няма как аз ще изчезвам за 9 месеца отпуска (платени не платени....) и сега е момента колежките да си вземат отпуските , че после трябва мен да заместват... и от понеделник и другата излиза...сама на фронта още 1 седмица..добре че от 14 се прибира едната и ще мога да почина малко. Иначе може да се каже че съм режимна малко вчера по оплесках нещата..ама днес пак съм на линия... нямам никакво време за спорт... освен тичането на ляво на дясно... от работата

 Hug Hug слънчев ден..

# 62
  • Мнения: 1 384
Утро добро, сладурки  Hug

sky*****, мерси за кафенцето, МммММ  Crazy И браво за волята   bouquet

Aia, изчисти ли вече напълно пораженията от почивката  Hug

GlaDneSS, вчера преборих бутилките вода, които съм изпила и се събраха около 5 литра  #Crazy #Crazy #Crazy   Joy Това преди да ми го бяха казали, щях да падна да се хиля, то и 2 ми бяха супер много  hahaha

ШокИИИИИИИИИ, къде сиии???  Heart Eyes  bouquet

MissCaprice, като направиш месец с НВД-то да докладваш обстойно, че ми е много интересно как  действа  Whistling

Аиде аз изчезвам на пазарлък  Laughing

Хубав уикенд на всички  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Ааа, забравих днес кантара показа вместо 300гр надолу, че да мирясам на 55.00, той показа 300 нагорееее  #Cussing out #2gunfire

# 63
  • Мнения: 352
Здравейте прекрасни?
Тотално съм изпуснала нещата от контрол,нищо не може да пречупи лакомията ми!Направо не мога да се позная.
Капризче  настигаш ме с пълна сила.Трябва да си вървим заедно на долу  в борбата с нас е и Скорпето!
Искам да попитам АЯ защо и къде ще изчезва следващите 9 месеца? Mr. Green
Защото почвам да си мисля едни такива работи и се надявам да не съм в грешка!
Прекрасен уикенд на всички!

# 64
  • Мнения: 1 254
днес денят тотално го освиних. Вчера беше зле, ама днес е направо кошмар
за закуска-3 малки пълнозърнести сандвича с пушено месо, кашкавал и краставица
обяд-бургер от бяло хлебче с шунка, кашкавал, кетчуп, домати, краставици
спорт-цък
оф казах ли в, че бече съм почти кило над линийката? Утре сигурно ще го направя цяло килото
убийте ме с камъни, моля!  Joy Joy Joy

Крейзи, виждаш ли НВД-то ми как лееекинко залитва към ВВД  hahaha Joy
Силванче, ти си железна бе. От толкова време на Дюкан. Не прави като мен да се отдаваш на изкушението. От утре -строго по режима без издънки, нали?
Ая, наистина защо точно 9 мес отпуска Simple Smile
Скай, браво на теб, ти си нашата гордост!
Скорпиооооонеее, давай бухалката тука моля!
Айде Чао  Whistling

# 65
  • Мнения: 22 477
Здравейте и от мен момичета.
И днес не съм много в режим, но поне не се натъпках до сега.
За закуска хапнах 2банана, после малко хляб с 1домат, 1пълнена чушка с ориз, 1парче кашкавал.
За вечеря за съжаление ще излизаме някъде на бира с мезе. (((

# 66
  • Мнения: 2 631
Оххх, направо съм разбита! Цял ден бях на покупки на Димитровградския пазар, после ходих и до Хасково, и чак сега се прибирам.
Повече от режимна съм!
Сутринта: 200гр. диня и препечена филийка; кафе и вода, естествено;
На обяд: 1 обелена ябълка и 1 малък портокал.
Ще вечерям салата от домати и пилеко нещо си, на скара.
ПО - режимна и изгоряла от слънцето, няма накъде!  ooooh!
Да не говорим колко километра съм извървяла...  Crazy

А тази сутрин кантара беше милостив и ми смъкна още 600гр.  Flutter

# 67
  • Мнения: 6 958
Момичета аз пак се загубих, но ме е налегнало едно състояние...  Confused

Незнам дали някога ще мога да се взема в ръце и да отслабна до положението до което ми се иска...  Confused

Радвам се за вашите успехи много  Hug

Искам да Ви кажа, че излизам отпуска след няколко дни за около 2 седмици после живот и здраве съм на линия  Hug

Целувки на всички  Heart Eyes

# 68
  • Мнения: 1 599
Здравейте сладки,


crazy_tikva остават ми още 2 кг и ще махна всичките кг които качих на морето и малко преди почивката!Надявам се до края на другата седмица почти да не  е останало и грамче! Как мина пазаруването??


Силваната не е това което си мислиш! Съпруга ми е пратен в САЩ да учи (от работата му ) за 1 г и 3 м и аз заминавам с малкия там...още не е сигурно 9м или 1 г ще съм там ... ( от работата ми не са съгласни за толкова дълго време да отсъствам понеже работя там 10 г и имам доста опит)  Wink в грешка си  Wink

MissCaprice стягай се.... хвани се в ръце... и от утре да чуя колко си стриктна...


 Mirama  и ти от утре на режим...  Naughty искам ви стриктни..няма да се даваме на някакви си килограми я


kafe браво ти освен диетична и много си спортувала shoping


Миранди  ще отслабнеш милата ама трябва време...  с магическа пръчка не става.. не трябва да се отпускаме понеже ще е пагубно  Hug

лека нощ на всички


# 69
  • Мнения: 2 631
Добро утро, дами!
Не мога да повярвам, че този път аз съм първа  Crazy
Черпя по едно кафе за всеки вкус (и режим)!  Mr. Green  Hug

# 70
  • Мнения: 1 599
Добро утро и от мен,

kafe  благодаря за кафето

Както винаги на мен неделният ден ми е най-стриктен ... така ,че днес ще съм диетична... за спорт съм измислила неделно основно чистене....може да изведа и малкия на разходка

успешен ден

# 71
  • Мнения: 1 384
Добро утро, момичета  Hug

Аз днес се поуспах, трябваше да стана в 7.30 и да почвам да уча, а се събудих чак в 9  ooooh!

kafe, мерси за кафенцето   bouquet

Aia, браво, че неделите са ти режимни. Те на мен едно време ми бяха по-трудн от съботите  Laughing Иначе пазарлъка вчера мина добре, този път напазарувах само наи-необходимото и не съм се отплесвала по др. магазини  Whistling


MissCaprice, ша ти дърпаме ушите, ей  Crossing Arms Какви са тия, я виж колко добре почна  Hug


И аз да си кажа мъката - днес пак 56, т.е. още 500гр. плюс от вчера. И ако и утре е така и след понеделкик, който ми е само на протеини ще изкарам и вторник на протеини, пък да видим  Crossing Arms Thinking

Лек ден, милички  Heart Eyes

Последна редакция: нд, 06 юли 2008, 10:30 от crazy_tikva

# 72
  • София
  • Мнения: 701
Привет и от мен! Вече две седмици съм на диета, а резултат само -1 см в ханша, което направооо ме...  #Cussing out #2gunfire Sick
Както и да е. За море не се знае дали ще ходя, но поне във форма да се приведа малко! Утре ми е защитата на дипломната, и ще ви оставям, за да уча!   bouquet

# 73
  • Мнения: 2 631
Привет и от мен! Вече две седмици съм на диета, а резултат само -1 см в ханша, което направооо ме...  #Cussing out #2gunfire Sick
Както и да е. За море не се знае дали ще ходя, но поне във форма да се приведа малко! Утре ми е защитата на дипломната, и ще ви оставям, за да уча!   bouquet

Аууу, стискам ти палци и ще се моля всичко да мине успешно!  Praynig Praynig Praynig
Аз ще мина през същия ад след по - малко от месец и съм в дива паника.
Може би от стреса ти се забавя процеса на слабеене, знам ли??  Thinking

# 74
  • Мнения: 1 599
 crazy_tikva  е то любимият спорт на жените ни е пазара  Laughing поне аз не познавам жена , която да не обича да пазарува... а иначе аз най- много свалям когато ми е спокойно и се разхождам на сам на там... а за мен само неделята е почивен ден  Confused

abirena успех на защитата ...  Praynig стискаме ти палци... а относно свалянето и аз като kafe съм на мнение , че е от стреса .. Hug

Общи условия

Активация на акаунт