''Дневникът 46'' - лятото дойде и се стягаме за ~ МоРе ~

  • 11 055
  • 358
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 485
Здравейте, момичета Hug...бързам да се похваля , че праЖдОсах 2кг. от мен Party. Снощи малко си понаруших режима Blush, но не е пагубно, а днес си продължавам Naughty...Браво на мен. Mr. Green Laughing...
Хайде милички с мотивация, желание и воля всичко може да стане реално.... Wink.Ох, чувството е прекрасно.....
Crazy

# 76
  • Мнения: 2 631
sky, браво, душко!  Party
Все така надолу да ти вървят килцата!  Praynig

# 77
  • Мнения: 6 958
Здравейте момичета   Hug

Тия дни няма да имам нет, а в края на идната седмица заминавам на море (не че знам с тия телеса какво море ще изкарам, но друа тема)..., после се връщам живот и здраве и се нанасям в новата квартирка...  Party След което съм на линия при вас и се захващам сериозно с диета... Не можах да се вкарам в ред за морето, но отпуската бе изневиделица точно сега... Така, че каквото такова...

Ако видите диви прасета някЪде по плаЖа   261uu да знаете това съм аз - Мирандито ГлиганчУ   Joy hahaha Joy

Мис Каприс ще ви пусне новата тема когато и дойде времето, за това не се притеснявайте за нея... Благодаря ти Капризке  Heart Eyes

На всички Вас Ви жела успешно слабеене, приятна почивка, много емоции и весела ваканциа на почиващите  bouquet

Ще ми липсвате и до скоро момичета   Kissing Heart

# 78
  • Мнения: 2 631
Миранди, приятна отпуска и релаксиращо плажуване!  Peace
Да се отчетеш навръщане...  Mr. Green
  bouquet

# 79
  • Мнения: 1 384
Добро утро!   bouquet  bouquet  bouquet

Как сме в понеделник сутрин  Hug

По едно кафе за добър старт на седмицата


Аз днес пак съм разочарована от кантара, още малко съм + и вече  #2gunfire #2gunfire #2gunfire

Та май и вторник ще е на протеини само  Whistling

# 80
  • Мнения: 485
Дружки, здравейте. Вече съм 53 и смятам тия дни да се потрудя да ги запазя Wink , че хич не ми се ще да си ги кача отново Rolling Eyes За закуска изпих 3 чаши обезм. студено прясно мляко без никакви подсладители и да ви кажа хубаво беше Heart Eyes
Тикве какъм е този режим...да си режимна, а да пълнееш newsm78 #Crazy
Кафе какво стана мила с режимчето  Hug
миранди весело прекарване
Hug  bouquet

# 81
  • Мнения: 1 384

Тикве какъм е този режим...да си режимна, а да пълнееш newsm78 #Crazy


Ами Дюки е такъв - теглото варира и нагоре  ooooh! ooooh! ooooh!, ама аз съм му свикнала вече, макар че ми става криво де, няма как да не си призная Tired  Сега ще видим какво ще покаже кантара в стяда  Crossing Arms

А на теб едно голямо БРАВО, за сваленото  Hug Ти сега на моно-то ли беше  newsm78 И успех в задържането, че то е най-важно   bouquet  bouquet  bouquet

# 82
  • Мнения: 2 631
Добро утро и от мен!

sky, точно бях досега в съседната тема да се оплкавам...
При стриктно спазване на режима, вече 2 дни не съм ходила до 00 и кантара не е мръднал...  #2gunfire

# 83
  • Мнения: 1 424
Добро утро  Hug
sky***** браво за страхотния резултат   bouquet
Миранди радвам се, че пак си тук, приятно изкарване на морето  Hug
abirena и според мен зарадаи стреса не сваляш... и аз съм така, при стрес дори качвам ! Стискам палци за защитата  Peace  Heart Eyes

Аз нямам с какво да се похваля уча и си хапвам, все се каня да подхвана някоя диета, но не се получава  Crazy
Много целувки и хубава седмица   bouquet

# 84
  • Мнения: 485
Обяд: Салата с домати, кашкавал и сирене  Heart Eyes

# 85
  • Мнения: 2 631
Обяда ми беше печено пилешко и голям домат! Simple Smile

# 86
  • Мнения: 1 085
Аз днес съм само на един малък дюнер и тва е , сега ще хапна прасковка.Пих си леновото масло и съм си добре.Не съм качила даже едно килце май отива но още малко.

# 87
  • София
  • Мнения: 701
МОМИЧЕТААААА, ИЗКАРАХ СИ ЗАЩИТАТА С ПЪЛНО 6... и съм супер щастлива! А днес имам и годишнина от сватбата - вече станахме на годинка...   bouquet
Та почерпете се за мое здраве, и за това на мъжо, разбира се...   bouquet







# 88
  • Мнения: 485
abirena Да се обичате още много дълго време и да е само чисто небе над главите ви.    bouquet

Момичета, искам съвета ви...според вас кое е по-добро да започна за няколко дни....пак зелевата или плодове с мед? Кажете си мнението плс Hug

# 89
  • Мнения: 1 384
abirena  smile3501 и честита годишнина   bouquet


Момичета, искам съвета ви...според вас кое е по-добро да започна за няколко дни....пак зелевата или плодове с мед? Кажете си мнението плс Hug

За колко дни?  newsm78Аз съм за зелевата май  Peace

Общи условия

Активация на акаунт