(.)(.) Айде народе и на чантите (.)(.) Темата за поръчки

  • 11 989
  • 215
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 216
Сметката, на която ще се изпращат парите ще бъде обявена тук в най-скоро време. Цените също ще станат известни съвсем скоро, само още малко търпение от наша страна.
Колкото до печатите на Шаманката, да идеята чантата да е с двустранен печат си остава. Сега за логото изниква анкета и предложения, дали да не добавим и какво на има от другата страна на чантата?
Ако искаме да имаме добри цени трябва да се спрем на един вариант, да се организираме бързо с решение и в атакааааааа!

# 16
  • Пазарджик
  • Мнения: 760
Аз също ще искам няколко  Mr. Green Идеята за двустранен печат одобрявам - според мен математиката.

# 17
  • Бургас
  • Мнения: 316
Гласувах за втория вариант, защото ми се струва по-универсален и ненатрапчив.
По принцип моите предпочитания са за едностранен печат, но независимо какво решение ще се вземе ще си поръчам повече от една.

Сърдечно благодаря на всички майчета, които крадат от малкото си свободно време за да направят за нас, по-пасивните, тези красиви неща и да организират всичко от идеята до доставката.   bouquet

# 18
  • Мнения: 518
Запис за 2 чанти Peace

# 19
  • Мнения: 5 401
Гласувах! И аз ще си взема няколко чантета за подаръци.  Grinning

shoshi84, предлагам да добавиш към анкетата и идеите на Шаманчето за печат от другата страна на чантата, за да се гласува паралелно и да става по-бързо.  Peace

Кой ще прави списък с поръчките?

# 20
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
shoshi84, предлагам да добавиш към анкетата и идеите на Шаманчето за печат от другата страна на чантата, за да се гласува паралелно и да става по-бързо.  Peace

Двустранният печат ще зависи изцяло от цената. Ако ще излезе скъпо, по-добре да е едностранен печат, все пак това са чанти, не бива да струват майка си и баща си Simple Smile

# 21
  • Откъм Варната
  • Мнения: 1 646
И за мен едничка моля Wink

# 22
  • Мнения: 1 216
Кой ще прави списък с поръчките?

Бръмбазела, засега аз ще ги броя. А помощ никога не е излишна  Mr. Green ако можеш да поемеш Екселването и на тази поръчка...

Скоро ще има и конкретна Шаманска картинка на чантите с визуализираните идеи

# 23
  • Мнения: 663
Гласувах за втория вариант, защото ми се струва по-универсален и ненатрапчив.
По принцип моите предпочитания са за едностранен печат, но независимо какво решение ще се вземе ще си поръчам повече от една.
Сърдечно благодаря на всички майчета, които крадат от малкото си свободно време за да направят за нас, по-пасивните, тези красиви неща и да организират всичко от идеята до доставката.   bouquet
Peace

И аз се записвам зa 3 броя.

Последна редакция: ср, 02 юли 2008, 15:34 от zdravi4

# 24
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Цената ще е 4 до 5 лв, момичета, поне такива са предвижданията Simple Smile Веднага, щом стане ясна, ще се пише конкретно Peace

# 25
  • Мнения: 3 718
Ето вариантите на чантата. Печат на гърба ще има само ако ни дадат добра цена от печатницата  Peace


# 26
  • Мнения: 5 401
... ако можеш да поемеш Екселването и на тази поръчка...

Може, тази табличка ще е пъти по-лесна от другата.  Grinning


Ивеsmile3501

Ако не ни предложат добра цена, можем ли да направим 2 печата чанти??

# 27
  • София
  • Мнения: 6 675
И аз се записвам за чанта  Simple Smile.

# 28
  • Мнения: 1 216
... ако можеш да поемеш Екселването и на тази поръчка...
Може, тази табличка ще е пъти по-лесна от другата.  Grinning

  bouquet

# 29
  • Мнения: 121
 newsm10
И аз съм за чанта-2 предложение.Ще е добре да са с печат на гърба, но както се договорите...
Ще си имам чантичка.... newsm44 newsm44

Общи условия

Активация на акаунт