(.)(.) Айде народе и на чантите (.)(.) Темата за поръчки

  • 11 988
  • 215
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 738
И за мен едно чанте, а може и да станат повече, но ще видим цената, че с този пазърлък мъжо ще ме  #2gunfire!

# 31
  • Мнения: 4 242
Аз съм за първия вариант. И ако са до 5лв ще взема повече чанти.

# 32
  • Мнения: 484
За мен задължително една чаната.  Видяхи тениска, но май предпочитам чанат Simple Smile

# 33
  • София
  • Мнения: 618
И за мен едничка  Grinning Гласувах за вариант 1

# 34
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Ликуй, народе Grinning

С неуморните безвъзмездни усилия на Шоши84, Шаманката и Мимсат (и други герои!)

Чантите ще са двустранни. Т.е. ще има печат на гърба: математиката.

Цена за 1 чанта: 4 лв.


Тази цена покрива производствените разходи за чантата и остава малко дарение за Ла Лече Лига. По желание можете да дадете по-голяма сума за дарение  Grinning Те отиват за добро дело: от предните дарения ще се печатат брошури сега за ССК  Grinning

Тъй то Grinning

Поръчки тук, както стана ясно. Допълнителни бройки ще има за различните ССК активности (и на следващи ЛЛЛ срещи).

Моля, отговорниците по градове да помислят помежду си и да заявят бройка (тук). Няма нужда да е голяма бройка, но е хубаво да се предвидят поне 10-20 чанти, да има за желаещите.

Последна редакция: ср, 02 юли 2008, 13:24 от Бу

# 35
  • София
  • Мнения: 1 504
И аз се записвам за  чанта...хоппп и цената излязла...тогава пу за мене 3 броя чанти

# 36
  • Пловдив
  • Мнения: 243
За мен чанти 3 бр.  Simple Smile
Ник :mond78
Град : Пловдив

Последна редакция: ср, 02 юли 2008, 23:27 от mond78

# 37
  • София
  • Мнения: 830
И за мен една - пу.

# 38
  • Мнения: 433
Записвам се за 2 бр. чанти (засега), по-скоро бих купувала с различни печати през няколко месеца (какво да правя, като обичам да сменям всичко често  Sunglasses ...)

Пътем да попитам - как ще се разхвърлят по София вече готовите поръчки? Видях, че има някакви отговорници за др.градове?  Защото аз съм с кола и бих могла да обиколя районите от Пирогов до след Околомръсното (живея в Княжево).

# 39
  • 2 етажа над тавана
  • Мнения: 1 844
За мен също 2 броя Peace

Благодаря на всички организатори и осъществители на чантите и дрешките Hug  bouquet

# 40
  • София
  • Мнения: 240
Една чанта и за мен, моля.

# 41
  • Мнения: 2 381
Записвам се и аз за чантичка.Гласувах за 1-ви вариант.
ник: *Daisy*
град: Варна
2 броя

Последна редакция: ср, 02 юли 2008, 18:44 от *Daisy*

# 42
  • Мнения: 1 328
И аз искам една чанта  Peace

# 43
  • Мнения: 2 401
За мен 2 броя
Благодаря!

# 44
  • София
  • Мнения: 830
На първата страница ли трябва да следя за банковата сметка за чантите и в другата тема за тениските?
Права ли съм?

Общи условия

Активация на акаунт