Дюкански метаморфози - 112 тема

  • 43 828
  • 1 015
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 202
Добро утро!
Да и майка ми звънна в 7 без 10 да каже, че по БНТ ще говорят за Дюкан  Grinning

# 16
  • Тракийка в Софийското равно поле....
  • Мнения: 439
 newsm46 Малеееееей, явно мнооооого ми се спи!  Embarassed Пинки - извинявай!   bouquet Ама ич не съм в час още.

Ако го изпуснеш онлайн (не съм убедена в качеството на БНТ сайт) - можеш да го гледаш в neterra. Там качват всички предавания!  Peace Hug

Зеленко, аз ще пътувам в събота на юг, но не за Стара Загора.  Confused Ние сме 3-ма, засега, та можем да ви метнем до Хасково - от там май има автобуси редовно - не съм 100% убедена обаче. Ще ти кажа повече малко по-късно! Поне пътуването ще е по-малко и няма да ти стане зле.  Peace

# 17
  • София
  • Мнения: 2 210
Добро утро!
Ндявам се като вляза в 10.10 в офиса да прочета пълно резюме на предаването  Wink Peace
Ор- Peace  bouquet

# 18
  • Мнения: 293
Добро утро момичета Wink

Да се обадя ,че съм тук , имам + , кантарчето играе нагоре , но пък знам , че после ще се приземи Wink

На всички желая един приятен , слънчев и отслабващ ден с много усмивки!

Както винаги чудесна нова тема, снимки и заглавие, благодарности на създателите и   bouquet


Много  Hug Hug Hug и   Kiss  Kiss  Kiss!

п.с. Ако съм писала бързо ,може да извадя късмет и да съм на 1-ва страничка Joy Joy Joy.



# 19
  • Мнения: 226
здравейте сладунки
искам и аз да гледам това предаване ама съм на работа и немога
ако го намерите после някъде из интернет свиркайте
пожелавам ви успешен и отслабваш
ден

# 20
# 21
  • Мнения: 1 280
Пак съм аз...предаването е с едно слън4ице жълто,нали? В момента дават :Корупционният скандал в сините редици...Това ли е? Да не гледам нещо друго..?

# 22
  • Мнения: 308
Добро утро и от мен!  Hug Честита нова тема. Благодарности на Вещи и сие за неуморния труд!  bouquet
Сега сядам да чета какво сте писали вчера в старата тема.
Лек и успешен ден на всички прекрасни дюканеси. Пожелавам ви много минусчета и усмивки. newsm51
Ори, стискам палци! Не се съмнявам, че ще представиш достойно дюканските редици. Ами, то достатъчно е да покажеш снимките преди и след, да видят твойта прекрасна метаморфоза ...и какво повече да говорим. Успех! Hug newsm10
Зеленко, стискам тайно палци на мъж ти. Hug

Последна редакция: ср, 02 юли 2008, 08:32 от rokipagane

# 23
  • Мнения: 950
Добро утро  Hug Hug Hug

Снимките  на Atrakcia  newsm74  Заглавието на prysila    newsm10
Чакам с нетърпение предаването newsm78 Ори стискам палци  fingerscrossed
Уффф тая политика няма край  mixed037
 

# 24
  • UK
  • Мнения: 727
  Добро утро!
  Стискам палци на Ори, да ги размажеш!!!
 Фифундрела, помня ти снимките "преди" и мога да кажа, че имаш страшна разлика. Браво!
 Зеленко Hug
  Лек и отслабващ ден на всички

# 25
  • София
  • Мнения: 2 896
Пак съм аз...предаването е с едно слън4ице жълто,нали? В момента дават :Корупционният скандал в сините редици...Това ли е? Да не гледам нещо друго..?

не, това е БиТиВи, трябва да смениш на Канал 1 - БНТ - в момента "За и Протов Мажоритарния Вот" и Андрей Райчев говори/ръкомаха  Grinning

# 26
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
 Добро утро!   bouquet
 Благодаря на потрудилите се за новата тема!   bouquet
 Ори, чакаме да ги разбиеш вече с нетърпение!  Hug
 Аз отново нямам помръдване на кантара, май на 60 ще си остана.
 Зеленко - стис, стис, стис палци тайно на мъжа ти!

# 27
  • Мнения: 2 908
Добро утро!  kaffeetrmker_2
И аз съм на линия и гледам PartyОри,успех!!!

# 28
  • София
  • Мнения: 385
Здравейте, Дюкеси!

Вчера чертах до 1 ч., но вече съм на линия, пила кафе и в очакване на предаването.Нямам търпение!
Ори, миличко, успех!Ние сме с теб! Hug

Аз бях на море за 3 дена.Малко сговних нещата! Embarassed Добре че се наложи да се връщаме по-рано.Нямам никаква воля...  Banghead С мъжа ми си говорихме, че това не е нормално - хората ходят на почивка, за да си починат физически и психически, а ние за да си починеме от диетите...Понеже постоянно сме на диета... smile3505 После, като се приберем   smile3511

# 29
  • Мнения: 243
                 Мили дюканеси, добро утро, да се запиша и аз в новата тема! Знам, че сега всички сте пред телевизора, аз за съжаление не мога да се включа, по причина, че не мога да гледам БТ. Ще моля,ако някой запише да го пусне тук, да момжем да го видим всички.    ОРИ успех, бъди силна, рабии ги.
                На всички новодошли, а те не са малко вчрашния ден  Hug Hug Hug
                 Лек и отслабващ ден за сега.
                  Гушки и филюдки.

Общи условия

Активация на акаунт