Лято идва вече със усмивка го посреща НоEмВрИйСкОто човече

  • 10 640
  • 291
  •   1
Отговори
# 15
  • Хасково
  • Мнения: 79
*Весето*, да си давала банан?
Да, възможно ли е да е от него? newsm78 Благодаря за отговора Heart Eyes

# 16
  • Мнения: 1 311

Вчера НОИ ми преведе парички, сега вече са в картата ми, отивам да харча париииииииии, свеки идва сега да вземе Ники,а мама Галакси отива да черпи майка си за дипломирането и книжката, която утре ще си вземе. Simple Smile хахахха
айде мацки и кротко с колите и пешеходците.[/b]

Галееее, Господ здраве да ти дава   bouquet Добре, че ми напомни, та и аз да проверя - и аз имам парички от НОИ от вчера  newsm44  newsm44 newsm44

Весето, и аз за банан мисля, ако и давала.

# 17
  • София
  • Мнения: 2 437
Весе, добре дошла пак при нас  Hug Онзи ден се замислих, че дълго време те няма. Браво за почивката и честито зъбче Simple Smile

Галакси  Joy голям смях  Joy И на мен ми се случи подобно онзи ден, но падна на земята. И аз докато крепя Павката да не се гътне от повивалката съзирам тичащият батко с разперени ръце към акото "мааамооо падна акотоооо". Добре, че реагирах навреме да не ми го подаде, че щях да  Sick

Сладурче, мерси, че питаш  Hug Екстра сме днес! Всичко е ОК!

Катя  Joy Joy Joy не е истина това  Joy

Днес съм много снощна и ми се спииии...отивам да се пробвам да дремна. Тъкмо приключих с яденето и ми се доспа още повече.

Роси, забравих да ти препоръчам Петър Нинов. Бил най-добрият и при нго ходят Кюлев, Малеева, баща ми  Mr. Green и аз ще ходя. В понеделник, забравах да напиша, а няколко пъти се схванах яко и много се изплаших. Бща ми говорил с него и той му разказал как раждалите жени 90% имат ядове от неправилна стойка след раждането. А пък след второто съвсем. Може и друг да ми е проблема, но това било основна причина за голями проблеми с кръста.

# 18
  • Мнения: 2 126
Привет!
Ей ме Сладур,Кате Hug Немога да сколасам.Нали от няколко дни съм домошар,сама с двете и направо съм те така #Crazy Вчера ги грабнах и айде до училището да си взема заплата,а и време да минава най-вече.На отиване добре щото пикла спа,ама на връщанееее ooooh!......Аз нали ги воза двете в количката,малката реве да я гуша,Вяра разсипа сладоледа по цялата количка и стана еднааааааааа,не е за приказка.Накрая я сложих малката да реве и кво зна е да први ,каката връз разсипания сладолед и се добрахме до дома по живо по здраво Mr. Green
Днес пък ги натоварих на колата и на мотела.Хриска плака по пътя та чак се захласна.Качихме се,Вяра поигра,Християна порева и после в къщи.Ама поне убихме време.Между другото Хриска от 2-3 дни е неузнаваема и единствено си го обяснявам съ зъбоникнене Thinking Хили се само ако е в мен,как някой я гушне писва и подава ръчички да я гушкам.Щом я взема - грейва.Дано тази криза завърши с поне един зъб Grinning

За акливи истории казвате и при нас вчера една - гушнала съм я пиклата седи ми на единия крак.По едно време нещо ми промокри,аз зяпам в компа,но усетих че се наака по звуците.Изобщо не предположих какво става в десйтвителност.Поглеждам си крака целият в...... Sick и нашта като мята краци като маже ooooh! Добре че беш с боди с копчета и не трябваше да и го събличам през главата Sick Цялата баня омазахме,абе голямо оакване беше hahaha

Малко офф,ама ми се ще да ви запитам по 2 въпроса:
1.Препоръчайте ми някоя банка от която да изтеглим кредит,неголям Praynig
2.Ако някой има координати на добро местенце по морето подходящо за бебе кака и майка им и баща им(ние),моля да ми даде,ще съм страшно благодарна Praynig Единственото ми условие е да не е повече от 10-12лв нощувката (ама съм нагла).
А кредита не е за морето,да поясня Mr. Green


Хайде цунки на всички Hug

# 19
  • Мнения: 3 416
Ей Дес-ама най-после Hug Верно,че големи преживелици сте имали Mr. Green,как се оправяте мамите с по две деца за пореден път се питам и не знам отде толкоз нерви Outta Joint
Мойто мишка сега е при свеки,а аз уча за изпита в събота и нищо не запоминих бе,дотука съм изчела около 70 стр,а помня по няколко реда Embarassed ooooh! Одеве свеки ми каза,че и Ивче е оакала положението,цели десет мин действала,че от вчера не е пълнила памперса Rolling Eyes
Днеска и сложихме последния Пентаксим,дано мине ок,че малко била отпусната Praynig само лежала-такова нещо не е било при нея...Педито каза да сложим хепатитната след 10 дни, не е ли скоро бе Thinking Crossing Arms Днеска пак съм супер изморена без причина,дали не е от радиацията Mr. Green,майтапа настрана,ама не може да няма последици...
Малко офф,ама ми се ще да ви запитам по 2 въпроса:
Чувала съм за Райфайзен,че имат добри условия,но все пак не съм се интересувала,потънали сме в кредити,писнало ми е вече.
2.Ако някой има координати на добро местенце по морето подходящо за бебе,майка им и баща им(ние),моля да ми даде,ще съм страшно благодарна Praynig Единственото ми условие е да не е повече от 10-12лв нощувката (ама съм нагла).
И аз искам да знам-препоръчайте ми Blush

# 20
  • Мнения: 681
Привет  Hug
Аз минавам само за малко  Rolling Eyes
Дес  Hug Благодаря за темичката   bouquet Затъжихме се за теб  Hug
за питанките ти:
1.Райфайзенбанк  Peace
2.Къде точно искате да ходите?  newsm78 Ровни се в нета има мн. квартири.
http://ravda.namore.info/                      това са за Равда,ама защото съм си го сложила във фаворити така  Peace
http://www.kvartiri.ltd.bg/21-ravda.htm
Дано да съм ти полезна.
Чао за сега  Party

# 21
  • Мнения: 1 546
Хихи, май всички сме имали "акливо" приключение тези дни. Laughing Аз пък тази сутрин какво се замотах да измъкна наакания до горе памперс и Симона си натопи и двата крака в акото ooooh! и се хили и ме омаза и мен и викнах баща й да ми помогне и омаза и него и бяхме едно щастливо оакано семейство Joy (иии, ама колко "и"-та в това изречение Mr. Green)

Мацкиииии, утре съм мома Софиянка Sunglasses Grinning Hug Що годе нагодихме някакъв план с Цеци, ама общо взето се очертава среща в най-голямата жега Embarassed Grinning та дано се навиете повече да дойдете Hug Ще съм ваша до към 16-16.30, после ще трябва да ме натоварите на такси или друго превозно средство (за предпочитане тролей, че ми е кеф да се возя там  Mr. Green)и да си ходя по живо по здраво на ТърнУвУ. Ако, разбира се, си имате работа преди това - ще си прекарам тихо и спокойно в някой МОЛ с намаления Whistling Grinning...

Айде до утре! Hug

# 22
  • Pierrefonds, CA
  • Мнения: 802
ДЕС, Благодаря за темата !  bouquet

Последна редакция: пн, 07 юли 2008, 04:29 от Еli===

# 23
  • Мнения: 421
Здравейте момичета!
Скреч - ами защо съм сложила онзи аватар... не знам - може би такава се виждам в ... поетичната си страна.Почти никога не ми идва музата,когато съм щастлива...само когато съм тъжна.И в същото време не бягам от мъката.Ей така седя си и все едно... си приказвам с нея. Все едно двете сме едно и пиша ... пиша.. И като я видях тая снимка - сякаш олицетворява всичко:)
Сладурче и мен така ме е страх да пътувам с Ная..вече
Роси - от сега нататък се щади.Така като четох - достатъчно си се морила,мила!
Весе - и Ная не се изправя сама още,но пък почти лази и прави правилно крачки,като я държа естествено - не казвам,че е проходила Simple Smile И както Галето е казала - всеки си е индивидуален - просто не са се светнали наще още Simple Smile Гледам - вие сте на кухня вече.В Плевен е в ремонт. По случая - някой може ли да ми каже нещо за частните детски кухни?
Катя - това за дъртаците направо ужасноооо
Гъбка - ти като препатила добре знаеш вече - с опит си!:) И аз веднъж давах банан и Ная имаше такива конци в акото
ЕЛи - Ная май от нищо не се плаши...а само от комшията под нас,ама той наистина изглежда доста странно Simple Smile
   Иначе - ние успяхме да се видим с Маруся - страхотно семейство са,а малкия е голям ангел Simple Smile и си бърбори послушен:) Мъжът и ни снима,та като се весно може и снимков да пусне. До София идвахме в Неделя...малко се ядосах,че не звъннах на никой,но и времето ни беше малко кът.Следващия път ще звънна,макар и за 5мин с някой да се видя:) Иначе ние сме добре - излизаме сутрин мнооого рано,после се прибираме към 2 - спим,майка идва към 6-7 и хайде по кафетата:) Харесва ми какво ежедневие съм си подредила,а и климатик си имаме вече:)

# 24
  • Мнения: 37
Ели, не съм забелязала Ники да се плаши от подобни неща, които описваш.Имало е случаи, в които се е разплаквал от появата на хора и не можем да го успокоим дълго време, но пък друг път виждаме същите хора и се смее, от настроения/сънливост е според мен.А и вече разбират и се издава характера им.От асансьор не го е страх, защото всеки ден сме на него(нагоре/надолу)иска да пипа копчетата, да бута вратата.
Дес, радвам се,че сте добре здравословно!Иначе другото е съвсем в реда на нещата, но не ти блазосвам,,,, Crazy
Дита, хайде поредната мацка на среща в големия град Simple Smile аххахахха Simple Smile Пожелавам ти приятни емоции, лек път и много снимки да направите.ОК!
Приказливка, - дай Боже, и ти така!
Деско къде си беееее?Залипсва ми вече, на гсм щях да те издирвам съвсем скоро Simple SmileЦелувки на малката принцеса мини мис Ная!

Ники седи от 30 мин изправен в кошарата, захванат е за страничните рамки на кошарата(сгъваема) и стои и се смее.Да си призная аз сама му показах как да се държи и да гледа умно, ама сега незнам дали не си вкарах автогол.. Simple Smile  hahaha Joy Sick Ще ви държа в течение.

# 25
  • София
  • Мнения: 3 679
Привет от Свищов,
Ние от вчера сме тук, много е хубаво в този комплекс, каката не излиза от джакузито по цял ден.
Стефан е добре, пак си се буди по 3 пъти вечер...
Е, Дита, аз пак ще пропусна срещата. Sad
Утре ако имам време ще пиша повече - лека вечер от мен  bouquet

# 26
  • Мнения: 1 546
О, здрасти, Жу!Нищо, бе аз пак ще дойда Mr. Green

Ели, Симона има такива моменти, когато много се страхува от чужди хора. Според мъжа ми е въпрос на енергия и нагласа към детето и аз май съм съгласна. Той смята, че човекът може и с добро да подходи, но ако има способността да "краде" макар и несъзнателно енергия детето го усеща и реагира. Има една майка, идва на люлките, ей Симона я обожава! Shocked Така й се хили, радва й се. Напълно непозната. А от моята най-добра приятелка дълго време ревеше, само да я види и подлагаше устни. Мина й вече, де, и на нея и се хили като ряпа. Laughing И май само от това се плаши.  Simple Smile

Лека, момичета!  bouquet

# 27
  • Мнения: 1 100
Сега само ще се запиша, а утре ще чета и ще пиша!  Wink

# 28
  • Варна
  • Мнения: 208
Мерси Гъбка    Hug

А ти къде се изгуби ?

Канела това прозвуча като заплаха  Wink  Mr. Green За Гастро не съм се сетила да проверя за пюрета. Просто Чаталджа гаражите са ми по-удобни, като разнообразие от храни, памперси и т.н. Ох  и една тортичка на Крамер от овесени ядки с кисело мляко и плодове - най-вече  Mr. Green

Днес навъртях едни км по разни инстанции и съм капнала. Детенце също. Не можа да се нахрани - заспа. Сега очаквам включване. За това ви пожелавам лека нощ, мами.

# 29
  • Мнения: 3 416
Късно привет и от мен Hug Ще ви нагледам преди да легна Wink
Дита утре значи си мома софянка,а? Wink
Айде събирайте се от морета и почивки и да дойда и аз,искате ли ме? Mr. Green
Гале ходи ли по козметици,какви процедури ти правят там,че честичко гледам ходиш Grinning Айде събота идва,стегна ли багажа?
Жу какъв е тоя к-с в Свищов бе? newsm78
ПростоАЗ и на мен ми харесва ежедневието ти Mr. Green
Ели-благодаря ти за отговора! И  аз мисля да изчакам до следващата ваксина,защо трябва пък да я блъскам с ваксини в един месец Naughty
Мойта мишка засега уж е добре,дано и утре е така,пфу ама,че зор с тия ваксини бе Outta Joint
Аз четох,каквото четох следобеда,утре следобед свеки пак ще вземе Ивче и това е,каквото съм учила-учила...а то...нищо не запомних... Cry
Цецето слънчаса май днеска по разходки с Марианчето и двете,обаче май нямат намерение да се разпишат! Naughty
Ми...до утре! Hug

Общи условия

Активация на акаунт