Лято идва вече със усмивка го посреща НоEмВрИйСкОто човече

  • 10 660
  • 291
  •   1
Отговори
# 285
  • София
  • Мнения: 165
Добро утро.
Честита месечинка на  сладката Мария на Eli===.  Галенце , и на вас много семейно щастие, любов и разбирателство и да ти е жив и здрав рожденика


По едно аромтно кафенце и оправяме катуна. Днес план програмата е басейн и цапа цапа  Mr. Green. Роската нещо не обади каква е програмата за деня. Ако не ме лъже паметтта за днес беше визитата в София  newsm78.


( от мен да мине - падна се и закуската  Mr. Green )

# 286
  • Мнения: 804
Здравейте и от мен!  Hug
Вече имам интернет  Whistling Grinning
Лили, мерси че си попитала за овесените ядки  Peace Благодаря и на всички, които са отговорили   bouquet
Тъкмо си мислех, че вече съм си подредила нещата: бавачка, почивка и после на работа ... Е да, обаче има промяна в плановете и сега трябва да откажем почивката и т.н. Ще пиша по-подробно следобед, като имам повече яснота по въпроса.
Лек и успешен ден на всички  Wink

# 287
  • Мнения: 3 419
Катюшке мерси за кафенцето и закусчицата Hug
Гале честит ти рожденник! Да ти е жив и здрав и все да те изненадва приятно  bouquet
Сонче и ние смятаме да идем на моренце само за три дни,че и при нас финансовия ресурс не позволява повече Whistling
Мерги къде точно от Родопите си? Grinning
Скреч-честита ви годишнина! Да се обичате като в началото Hug
Абе къде си разменяте тел.,че май доста се събрахме за около Бургаско Flutter
Мойто миши пак проскимтява цяла вечер Tired Tired Tired,колко зъби и избиват наведнъж бе Tired Да не говорим,че моя мъдрец съвем ми създава пролем...трябва да го вадя,нали? Confused
Катюш абе днеска нали е 10-ти? Месечинката на Мария на Ели е утре Peace
Но честито на всички празнуващи бебчета днес  bouquet
А Медхен писала-сега ще чета Peace

# 288
  • София
  • Мнения: 165
Ами така, като още не съм допила кайвето, пък и нали знаете, че съм скарана с датите  Mr. Green, НО пак си имаме месечинковци   bouquet Да са ни живи и здрави.  Embarassed Embarassed Embarassed

# 289
  • Мнения: 62
оо мамета.добро утро.аз едвам гледам.митко е на фаза будене нощем.от глад.обикновено се буди към 3.е няма такова чудо.снощи го водихме на заведение с оркестър.нашия си спинка екстра.в голяма чуденка съм какво да правим днес.вече изчистих и наготвих за малки и големи.
и аз искам да видя роси.ама нещо не разбрах какво що как?

митко яде 5 пъти на ден/е от няколко дни и по 6/
6часа- мляко 210мл
10часа- каша с добавка плод.например няколко череши или нектарини или ябълка или круша.-домашно пюре.200
14 часа зеленчуково или месно пюре.месо давам средно 3 пъти седмично. количеството е 180.
18 часа кисел или каша пак към 200 мл.
21:30-22 часа мляко 210 мл.
3- 3:30 мляко 120 мл.


иначе пълзим ако мога така да кажа из целия апартамент.по-късно ще ви пусна клипче да ни видите.

оставям ви че митко е вече под дивана.

# 290
  • София
  • Мнения: 3 679
Добро утро и от мен  Simple Smile

Скреч, честита ви годишнина   bouquet Честито племенниче!  bouquet Страхотни снимчици  Simple Smile
Сладурка, честито ви зъбче  Simple Smile
Дес, надявам се майка ти да е вече по-добре и скоро съвсем да се възстанови.
Гале, честита годишнина и на теб и РД на мъжО!
Краси, дано Деската не прави такива неща повече и да не те стряска така.
Тяна, е как така е преместил децата тоя, ужас.
Мерги, аз вече съм казвала, но ние ще ходим на планина на Нигованка. На Говедарци също е много хубаво, а е и близо, има рекичка...къмпинг Бор е добро место, не е луксозно, но вилите са прилични  Peace а и като цена не е скъпо.
Роси няма такава гимнастичка просто. Страхотна е Лили, да я нацелуваш от мен  Heart Eyes

Някой питаше кой още ще си гледа детето до 2 години - АЗ  Simple Smile Поне засега такива са плановете - ще го пусна на ясла догодина септември. Шефът още не е информиран, но ... Simple Smile

Да ви се похваля - вчера Стефан седна сам от легнало положение и като усети че може - само това взе да прави - ляга и после сяда  Mr. Green Снощи го преместих да спи сам в другата стая. Заспа в 21 часа и се събуди чак в 5 да яде  Simple Smile Аз съответно бях цялата мокра - хем с подплънки, ама...та се преобличах по никое време.
Мъчат го яко тези зъби, такива лиги, такова чудо не е имало досега ooooh! чак едната му буза се обрина, хем гледам да го бърша ама...
Мисля вече да вадя лятната количка, че е по-лека и маневрена. Тя няма напълно легнало положение и затова докато не седеше нямаше смисъл, но вече му е време в нея.
Огладнях - отивам да хапна нещо.
Желая ви лек и прохладен ден   bouquet

# 291
  • Мнения: 2 126
Хайде прекрасни,заповядайте в новата тема:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=312991.new#new

Общи условия

Активация на акаунт