Лято идва вече със усмивка го посреща НоEмВрИйСкОто човече

  • 10 671
  • 291
  •   1
Отговори
# 270
  • София
  • Мнения: 2 348
Брат ми се сдоби със син! Снаха ми се оказа жилава  Grinning . Аз не знам дали щях да изтърпя това, през което тя мина.

Много искам някой да ми обясни какво му става на снимка.бг? Първо-показва ми паролата с букви, а не звездички, второ-имам албуми, които съм изтрила, трето-сред моите албуми се мъдрят и някакви чужди  smile3511 . Май ще застрелям някой  #Sniper

Митко е яко нервен и се чуди как да си разбие венците. Жули ги, хапе ме  ooooh! . Страшна работа  е. И отказва да суче в друга поза, освен и двамата легнали  Crossing Arms . Бреййй, бебе с характер  Tired . Много плаче дететнцето, но  Naughty само през деня. Нощем продължава да има хубав сън.

Като вече писах, бях на село и ми беше добре, но за един ден дойде и бледоликия брат. еййй, скъса ми нервите. Нали сме щели да го водим на река. Защо сме дошли на това пресъхнало поточе  Crossing Arms . 2 часа вървим:" хайде да се връщаме"  #2gunfire . Абе я да си гледа работата. Щи щял да ми готви. Ама аз нарязах лука, магданоза, чесъна...
 Било му писнало от българска реч и си носи дискове с руски филми и музика. А бе я баста! Като ти е писнало бЕгай си!
 Май свекървата нещо е казала на бра'чеда, защото плаща голяма част от сметките в магазина, когато пазарува той.

Ditta, Не харесвам само една част от руснаците - тези, които смятат, че като отказват да говорят на български, макар да го разбират отлично, са патриоти. Тези, които постоянно разправят колко са велики, ама не знаят и половината от истините в историята, а са назубрили всичко, което ги възхвалява.  Не харесвам властният нрав на жените, които искат да са командоси не само в дома си, но и в работата, и сред приятелите.
 Но, разбира се, не всички са такива. Имам клиенти руснаци, от които съм много доволна. Много са мили.
Дес, не вЕрвам  Crossing Arms . Няма толкова "умни" глави в БГ, дето да са с нередовни документи и КАТ да чакат.
Ванилия, въпреки, че се налага операция, се радвам за мъжа ти. поне ще му спрат болките. Хайде нека всичко да бъде наред  Praynig . И да стане по-разумен  Peace .
Галееее, обичаме теее! И ти прощавам, че не ми позволи да ти нося куфарите  Laughing . Пиши подробности и пращай снимки.
Дианче, аз съм от 20ти на моренце в Буркаско. Пусни телефонче на ЛС.

Сега ще взема да публикувам за по сигурно  Wink .


# 271
  • Мнения: 160
Лелеееее,сама съм си вкъщи,сама съм и тук  Crossing Arms
Ама то така ми се пада,щото не пиша,а чакам само да чета  Simple Smile
Ами сега не ми се пише много ,да ви кажа  Blush Заровила съм се по разни сатове и търся предложения за отдих,където и да е,без море  Naughty  Grinning Така,че ако някой има оферти,да свирка...До тук съм се спряла на КРушуна и Краище,но тепърва ще проучвам заслужава ли си да стоиш повече от 2-3 дена  Rolling Eyes
Хайде,ако някой се появи,може пак да драсна  Wink

# 272
  • Мнения: 2 126
Дес, не вЕрвам  Crossing Arms . Няма толкова "умни" глави в БГ, дето да са с нередовни документи и КАТ да чакат.
Ми ти си още млада и зелена Hug,та не знаеш за такива "умове",обаче уверявам те,това което разказах беше истината на квадрат.Честит ти племенник!Да е жив и здрав!

Нашият ден завърши с голям рев.Хриска беше озверяла от глад и като я съблякох и сложих в коритот тя изпадна в истерия и се държи за мен и драпа да се надига,плаче колкото и глас държи.Плиснах и 2 пъти на дупето и я извадих тя се задави от рев ooooh! Облякох я,тя реве.Направих млякото изпи го на един дъх,повъртя се и заспа.
Вяра днес покрай всички дандании не можах да я натисна да спи и заспа с дрехите дето игра днес,ама не ми даде сърце да я раздрънкам да я мия Blush Утре ще се измием с нея.И така днес от целият хаос неможах да си видя децата,постоянно бяха при някой Rolling Eyes

Мерги,аз хич не ги разбирам почивките и съвет не мога да дам.Ама ти си оправна мадама ще си намериш Hug

# 273
  • София
  • Мнения: 2 437
Роси  Joy Joy Joy сладуранка абсолютна!

Мерги, не мога да помогна със съвет за почивката. Лично за мен Родопите са номер едно за почивка в планината  Sunglasses

Мамита, за морската среща имам тел само на скре4 и тедиаз. Моят ще го пусна пак в чата, така че от другата събота натам може да ми звъните, аз денонощно ще съм на плажа  Mr. Green

Павката и той се мъчи да си разбе венци, глава, всичко  ooooh! Ушите май още ще му клепнат, толкова много ги дърпа  ooooh!

# 274
  • някъде там
  • Мнения: 1 698
направо НЕ издържам вече неще и неще да си изпие всичкото АМ ни 180 ни 200 и нещо, е направо съм като луда калинка вече, от 1 час се храним и има още 120 ............ минах през всички биберони с 1,2,3 дупки и кръстче пробвах .............

лека от мен  Hug

# 275
  • Мнения: 2 126
Ама съм заплеснатааа....Направо ми скри шапката това Лиле Hug Егати буболечката малка Shocked Heart Eyes
Моето е далеч от такива подвизи.Не прави опити за изправяне в креватчето,не лази,не се изправя от легнало положение.Вяра се изправи в леглото си на 11м,та сме от по късните ние.

Айде Уека и мека Grinning

# 276
  • София
  • Мнения: 2 348
Лелеее, за малко да пропусна да ви се похваля, че си имаме годишнина от сватбата  ooooh! . Правим 2 годинки  bowuu . Всъщност аз бях забравила де  Blush , но моята любов не пропусна и тази година да ме зарадва с кошница с рози. Искаше и подарък да си избера, но аз отказах. Също бях забравила, че сме женене 2 години и мислех, че са 3. Освен това мислех, че датата е 12ти, защото я бъркам с рождената на детето  Crazy . Е, веднъж и името на баща си забравих(съвсем сериозно), но това не се е повтаряло повече.

Има ли други мързеланки като мен, които ще си гледат децата до втория им рожден ден???

Катятг, близки мои палеха цигара пред мен докато бях бременна и сега си пушат, когато съм с детето. А те ме канят на кафе. На мен не ми пречи, ако има добра вентилация, ама те пък право в лицето на детето издухват дима  ooooh! Коце как само ги реже, направо ми става неудобно.
Ванилия, няма начин да пропусна да изкоментирам чистото ти лице  Sunglasses . Бреййй, само аз ли имам всякакви неща по лицето?
Гале, не сме и очаквали да ни отразяваш една по една. На почивка си все пак  Peace . Забавлявай се и пращай снимки. Или с тоя нет няма начин  Rolling Eyes
Дес, и на Митко първия зъб му изби без да разбера, но сега е голям проблем. Какво решихте за морето?
Маруся, свекървите ни мислят, че като не сме на по 30 години и не можем да гледаме деца,а! Ама аз бързо и натрих носа на мойта. Бе тя е добра жената, ама рускиня... (Дитта, поздрав за теб  hahaha ). Само да не юрнеш да ми се обиждаш сега  Naughty .
Бакши,как разбираш, че са колики, а не друго неразположение?
Тали, ти какво предлагаш за отмъщение на руснака? Аз мислех да го оставя без алкохол на село, но баща ми изрови ракия от някъде. И то домашна  ooooh! .
Сладур, супер е Ивчето! Каква е пъргавелка само  Heart Eyes . И гуши крака на масата, като пияница  hahaha
Катюша, страхотни снимки  Peace .
m.a.y. Ще взема да те пиша Мей, че да не превключвам на латиница. Твоя сънчо забавлява хората в парка безплатно  Thinking . Искай си пари за гледката  hahaha
Жу, страхотни са дечицата  Heart Eyes и майка им също  Grinning .

Хайде на три пъти ще е май отразяването  Tired

# 277
  • Мнения: 37
Holaaaa! muchachosss!  Mr. Green Laughing
Не се спираме от разходки, крака не ни останаха, то метро станции, бързоскоростни влакове, все едно там сме израснали хахаха, оправяме се на две на три и айде на сто места посетихме и ни окапаха краката!!!
Сега отивам да пием коктейли и ...., ама преди това си правя ваната и ще се накисна и заради вас:)
Скреч и аз те обичам, а за куфарите ще те чакам на аерогарата! Simple Smile
целувки на всички, не съм ви чела. после ще се отчитам
КАЧИЛА СЪМ ВИ СНИМКИ ОТ ВЧЕРА И ДНЕС... Simple Smile кисс ( извинявам, се че са в нашите бебешки албумчета, но нямам време да си създавам свой,ще ГИ изтрия после Simple Smile
ванатааааааааа ( Simple Smile )

# 278
  • Мнения: 33
Добър вечер!

Скреч, честит ти племенник? Да ви е жив и здрав и много да ви радва цялата фамилия. А, как се казва? Честита  да ти е и годишнината от сватбата! Още много години да празнувате заедно и Коце все така да те изненадва и да не забравя.   bouquet

Дес, много  Hug за теб! Днес имаш нужда от много прегръдки и почивка, защото явно ти е било много напрегнато. Дано утре е спокойно всичко и майчето ти да се възстанови по-скоро.

Ренка, що се косиш, бе. Я, го остави детето да яде колкото иска, пък ако не иска адаптирано мляко и дай кисело, може него да го яде. Много малко са децата, които и него не го искат. Щом казваш, че яде други неща, от детската кухня, значи не е останало гладно детето.
Ние пък отказваме всичко друго, което не е мляко. Незнам и аз как ще я караме, не яде вече нито пюрета, нито каши, нито попара, защото днес направих за пръв път. Констатацията е, че изяде 5 лъжички - от най-малките метални, чаени. Стиска устните и ако започвам да набутвам със сила, лъжицата, настава един ужасен рев.

Мерги, ще излезе и твоята "оферта".  Peace Ще го избереш мястото, но на тези, които споменаваш не сме били и нямам впечатления, за да споделя.

Роси, целувки и от мен за Лили! Ти как си? Окончателно ли се отказа от идване в София или аз нещо не съм разбрала отново?

Тианка, представям си какво ти е било днес, но колкото и да викаме и да хокаме, тя простотията ходи по хората. И мен много ме е яд, когато спират на тротоари, та дори и си мислят, че биха могли да влезат и в апартаментите си с колите. Това ме вбесява адски Sick, когато паркират едва ли не на 1 метър от входната врата на блока. Абе, идиоти! ooooh!

Ох, като ви слушам какви планове за морета правите, ви се радвам много. Аз ще продължа да си клатя краката на плажа, само от аватара ми. Даже тази вечер имахме лек конфликт с Антон по този повод. Той си мисли, че на мен не ми се ходи на море и затова не правя нищо, нито гледам оферти, нито правя резервация, нито нищо. Ама, е в голяма грешка - ходи ми се, та две на виждам #Crazy, но няма да има финансов ресурс. В крайна сметка му обещах, че дори и за 3 дни, но ще отидем до морето, поне да си успокой душичката, че иначе беше станал супер нервен.

Оффф, и още имаше за отразяване, но нещо не ми стига акъл за всичко. newsm78

Ааааа, Гале, Буенос мучас!/или там каквото е!/

# 279
  • Мнения: 3 425
Гале ей сега се мятам да гледам снимки,само дано отворя снимка.бг,чеее #2gunfire
Рооси нова дисциплина,пълзене с препятствия Heart Eyes Grinning Много е сладка Лилито и като гледам без проблем си прескача ТВ-то Hug На мама дупе/кръст да и е яко Hug
Дес- Hug Hug Hug за теб и малката ревла Heart Eyes
Скреч честит ти племенник!   ylinfant Абе я вземете го разкарайте тоя досадник бледоликия Naughty И какви "неща" имаш по лицето,че на снимкитекоито съм виждала си с много чисто лице Thinking
Лучка честито ти месечинче  bouquet
Мерги подкрепям Дианчето за съвет за почивка в Родопите,може би щото там ми е корена,но е разкошно Peace
Ние днеска се разходихме доста,Ивчето събра много емоцийки,ама това не и помогна да заспи по-бързо,а уж едва гледаше Tired Пак проплаква насън Tired,бе нали проряза и втория зъб бе Whistling

# 280
  • Мнения: 33
Галаксииии, страхотни сте на снимкитеееее!

# 281
  • Мнения: 37
newsm47 smile3521 newsm68


 
Simple Smile а..... днес - вече 10-ти мъжо има РД Simple Smile
А на 8-ми имахме 1 годишнина от сватбата -
да ви почерпя за случаите
п.с. Малеееее колко неща съм пропуснала, после, псоле ще се реванширам, отиваме да празнуваме, само надничам кво сте писали, ама нищо не помня....
.

# 282
  • София
  • Мнения: 2 348
Снимки от разходката до пресъхналата река. Качеството е ниско, но са правени с джобен апарат:

Крисич, аз си пратих телефона на няколко майки на лични. Нямам против да се "раздава" за добрата кауза да се срещнем  Simple Smile . Прати ми твоя тел.
Юлче, браво за почивчицата  Peace . Супер са дечицата  Heart Eyes .
Краси, честито наспиване нощем  Peace ! Ама как само те е стреснала малката  Sad . Дано не се повтаря повече това  Praynig !
Леле, Тианааа, тоя що не го гръмна  #2gunfire !?
Роси, според мен детето се изживява като прахосмукачка и затова не пропуска да почисти навсякъде  Laughing
Галеее, хитра си. Да ми беше предложила на отиване  Sunglasses .

 Благодаря за поздравите за годишнината и за племенника! Емануил са го кръстили.

Сладур, имам бенки и лунички + не актьорска усмивка  Grinning

 



# 283
  • Мнения: 160
Викам да си лягам вече,че станах така  #Crazy
Дес, Hug за теб,че определено ти е било напрегнато днес и не само днес.Надявам се всичко при майчицата ти да е наред и бързо да се възстанови,а децата да те слушат,докато мама неможе да ти помага,после може да ви ядосват по малко  Grinning
Скреч,честит племенник   bouquet Разкажи повече за раждането,нали имаше проблем,какво стана? ooooh! Аууууу,аз сега се сещам,че искаше координати на док  Embarassed Лелее,извинявай.Утре ще ти пусна тел.,но ако забравя ме подсети,моля те,не съм забравила нарочно  Crazy
Галакси,утре ще разгледам снимките и ще се изкажа  Mr. Green а сега-ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН на Николай-старши!Да те обича и уважава още дъъъъъъъългии години и да обиколите света заедно,но от другата години и младши с вас  Simple Smile Поздрави на Ники и отпразнувайте подобаващо празника му  Peace
Дианче,Сладурка,благодаря за предложението,Огледах се в Триград,но аз така или иначе ще летувам известно време в Родопите,нали съм си мома родопчанка  Flutter ,ще си отида при мама аз за неизвестно време  Wink
Сонче,три -три,отскочете до морето да разнообразите малко,пък и щом бай Антон чак се ядосва,значи работата е сериозна  Crazy Хайде стягай куфарите  Hug

А сега да поясня  Mr. Green вие да не си мислите,че планирам нещо  Naughty неееее,за сега само си мечтая и кроя планове,дори незнам Тони от кога излиза в отпуск,но искам да съм подготвена и като ми каже от утре съм в отпуска,веднага да реагирам,а не тепърва да търся интересна дестинация  Laughing

А сега освен да ви пожелая лека нощ и сладки сънища,отивам да си гушкам зайчето  Heart Eyes

За нашето хранене не съм ви писала,щото нЕма смисъл да обърквам народа  Whistling
А и да кажа,че днес се разхождахме с кумата и децата в Борисовата градина и беше голям кеф,породен от хладинката там  Laughing

Ох,още неща се сетих  Crazy

Канела,още ли ти трябват мои снимки с прическата  Rolling Eyes
Дита,ти защо не ми отговори нищо по въпроса за именния ден на Моната,да не те обидих...ама пак ще питам,че ме гложди пусто любопитство  Crazy
Росииииии,това Лиле ми напълни душата,браво на пъргавелка  Hug Да ви е жива и здрава и да я намачкаш хубаво от мен  Heart Eyes

А сега,адиос...ако не друг,поне Галакси ще ме разбере  Mr. Green

# 284
  • София
  • Мнения: 2 437
Добро утроо Simple Smile Въпреки че увеличих млякото на Павката, пак се събуди в 6ч  Tired Вътрях се, пуфках и не можах да заспя повече. Май ще въвеждам кашите

Скреч, пиши ме както ти е удобно  Hug
Честита годишнина от сватбата   bouquet Много да се обичате и да сте едно щастливо семейство, но не будете много завист Wink
А за племенничето е много хубава новина Simple Smile Да ви е живо и здраво и много да се разбират по братовчедски Grinning
Аз засега съм с планове да го гледам Павката до 2г, но за мен е по-лесно да започна работа, така че ще видим Laughing

Краси, дано повече не те стряска така малката. Но често се случва, когато детенцето се задави след или по време на хранене да повърне. Много добре си постъпила в ситуацията  Hug

Тиана, ама че нагли хора  Shocked Понякога имам чуството, че вече не моа да се изненадам от хорските постъпки, но явно не е така.

Сонче, отидете на моренце дори за няколко дена, напр. от четвъртък до понеделник. Особено, ако е извън сезона септември ще ви излезне много евтино. В Поморие цените падат до 20лв за апартамент с 2 стаи и кухня с трапезария. А Тони как е? Обажда ли се? Развълнуван ли е? Доволен ли е? Пиши, де Simple Smile

Галее давайте все така  Grinning След малко отивам да разгледам снимките Simple Smile
Да ти е жив и здрав мъжа, все така да се обичате и много да те слуша Wink

Нашият батко дощрапа бос и трябва да приключвам. Чао от мен и лек ден!



Общи условия

Активация на акаунт