Нашите любими торти... глазури, покрития и фигурки за тях 40

  • 23 867
  • 288
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 796

Мисля, че този метод може да се използва за направата на почти всички не много дълбоки релефи.

А когато поставяте "тестото" във формичката, няма ли да се наруши формата й, ако притиснете силно?  newsm78
Иначе идеята ми се вижда направо страхотна!

# 46
  • Мнения: 492
пепи, чудесни тортички  bouquet
рая, лелеее с  какви страхотни инструменти си се сдобила, да си ги ползваш със здраве. валячето за плетене на кошница ли е?

# 47
  • У дома
  • Мнения: 1 741
Рая, кажи от къде са, моля те.

Пепи, страхотни цветове!!!

# 48
  • Мнения: 1 271
Пепи и двете торти са много красиви ( както винаги де) .

 Сега да се похваля с новите "джаджи" . http://www.snimka.bg/album.php?album_id=260004


Направо ти завидях   Crossing Arms  И аз искааааааам  smile3514

# 49
  • София
  • Мнения: 2 658
Пепи, чудна торта, както винаги  Simple Smile
raya, много ти благодаря и на теб. За тортичката, за жената, която ми донесе комплекта ще пробвам с ММФ, че поне го имам. А като за чаршаф, че го смеся пак с шоколадов фондан, от бялото Кату, което ми става много меко, но смесено с ММФ е горе-долу по-добре и става по-вкусно. ММФ за чаршаф, хич не го харесвам.

# 50
  • Мнения: 1 491

 Сега да се похваля с новите "джаджи" . http://www.snimka.bg/album.php?album_id=260004

Ааааа, не така момиче, и аз искам ...  hahaha Страхотни са, да ги ползваш за много, много торти   bouquet

Пепи, какво да кажа, за да не се повтарям всеки път? Великолепна е   bouquet "влюбих" се в гъсеницата  Mr. Green ако ми попадне случай да правя такъв тип торта, смятай идеите ти за "краднати"  Mr. Green

# 51
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618
Пепи, невероятна тортичка!

Рая...завиждам ти на придобивките! Яд ме е че тук няма от къде да си закушиш подобни неща!

# 52
  • София
  • Мнения: 618
raya_usa

 Сега да се похваля с новите "джаджи" . http://www.snimka.bg/album.php?album_id=260004

Ааааа, не така момиче, и аз искам ...  hahaha

И аз, и аз Laughing много красоти с любов да правиш Heart Eyes


_Пепи_   bouquet

# 53
  • Мнения: 1 173
Мимитода за съжаление е така . Първо ги няма тези неща или ако ги има са на тройни цени.
Аталанта кое бре мила? Онлай ги взех от шугаркрафт арт и от "into the oven"(брех чудех се как да го напиша на Бг)"
 Точилката е за кошници да- от тези които правят тази "дълбока" (deep) плетка. Честно да си кажа 35$ сърцето ми се сви - ама карай за какво бачка човек  Wink
 Отивам да пекна един Трюфел и един Девилс кейк че само ме тормозят на робота да им нося торта.
Аталанта мислиш ли че Девилс кейк ще се върже с креем чийз ( крема сирене, сметана малко и масло)? Да не се издъня че да ми се смеят колегите hahaha

# 54
  • София , Монтана
  • Мнения: 811
Ето ме и мен в новата тема,не мога да ви поздравя по именно но тортите са ви страхотни постоянно ме изкушавате но ако направя торта ще трябва сама да си я ям.

# 55
  • София
  • Мнения: 2 113
Рая, чакай да запомна с тебе, че направо ми се разтуптя сърцето...Върхът са! Много успешни проекти да имаш с тях и с кеф да си ги ползваш дълго време:) Тези прозрачните формички, като плексигласови ли са, в смисъл не са меки като силикон, нали? Супер...предвкусвам класическа сватбена торта, а? Браво! Много ти се радвам, как ще си я правиш с кеф:)))

Сега, за бояджийските валяци - има една японка или не знам каква мазилка, но напоследък по брошурите от Бриколаж и Практикер са давали как с валяче се постига различен релеф, дали пък тези неща не са под носа ни - някой ползвал ли ги е, дори и по предназначение?

Пепи, мила, тези малки изящни фигурки, торта след торта...ти си една неуморна фея...Simple Smile

Радина, добра идея, кажи само като пробваш с фондан дали не залепва и колко пъти според теб една такава формичка би могла  да се използва:)

Хайде, малкият се прибира, ще слагам вечеря! До утре:)

# 56
  • у дома
  • Мнения: 1 581
radinna, страхотна идея  Hug   bouquet
_Пепи_, поредният шедьовър smile3501   bouquet
raya_usa, искам и ааааааааз  Mr. Green
petia_tag, аз само от готова моделираща маса съм правила цветя с комплекта. за съжаление не бих могла да ти дам съвет, тно може би захарните покрития за фигурки, ще стават и за цветя  newsm78

аз пък вече си ИМАМ торта  Mr. Green

# 57
  • Мнения: 1 965
Райчееееееееее..... ама мнооооооооооого ти завидях..... Айде сега да видим каква тортичка ще ни сготвиш с тези красоти....... Честито!!!
Пепи, след твоето поредно, изпипано съвършенство как сега да покажа изстрадалото ми творение?!?!
Ето го и него. Мъка голяма беше.....Жега... температура....световъртеж яко.... ама от инат го преборих... нищо че сега се чувствам все едно че през мен е минал ТАНК.... Joy


Повече снимки ето ТУК Даже и едно сантиметърче опънах, за да ви стане ясно "Що е то грандоманщина, и има ли тя почва у нас?!?!"  Joy Нещо като Step by Step спретнах за любознателните и любопитните.....
А сега отивам да се боря с нещо...... зловещо. Wink Wink Wink Ще го видите по-късно или утре.....

# 58
  • Мнения: 492
ванче, фантастичен танк  bouquet  една торта по- малко ти остава Joy

# 59
  • Пловдив
  • Мнения: 3 325
svetlane, Atalanta, petia_tag, violetblue, destini, dimitrina73, blueeye®, van444eto


van444eto, еее, ама много готин е станал танка и само ти си знаеш, че е изстрадал  Simple Smile Между другото снощи попаднах в едно списание на това как се прави танк, ама сигурна бях, че е късно да го пускам  Sad
За размера какво да ти кажа, на мен големите поръчкови са около 28-30х38-40см  Embarassed Знам колко трудно се прави толкова голяма торта и за това още едно Браво   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт