Нашите любими торти... глазури, покрития и фигурки за тях 40

  • 23 880
  • 288
  •   1
Отговори
# 255
  • София
  • Мнения: 618
Рапорт приет Party Ванче и аз му бях метнала едно око на този крем, ама си казах друг път и си взех сладоледчето само.НО ЩОм ВЕчЕ Е ПрОбВАНО ЩЕ СЕ ВЗЕмЕ Peace

# 256
  • някъде на юг
  • Мнения: 280
МОМИЧЕТА МОЛЯ ВИ ДА КАЧВАТЕ СНИМКИ НА ТОРТИТЕ В ГАЛЕРИЯТА!!!!

# 257
  • Мнения: 208
Продукти : 1 готов блат за торта,600 гр. сметана,400 гр.череши,1 ч.ч захар,1 пакет цветен желатин Череша/92 гр./,200 гр. сирене Маскарпоне.

Ласкова мерси за уточнението и пак да питам  Embarassed уууф жив спам съм си ама скоро не съм штъкала по магазините и какъв е този желатин , от къде и как. Малиии чуствам се като неандерталец аз ползвам само готова маса и бои всичко останало - блатове, кремове и т.н. бъркам

И още 2 въпроса:
1. Някой рецепта за тривиална Гараш торта може ли да метне- онази кафявичката със зелените стърготини дето я продават навсякъде. Ако има заготовки също може въпреки че точно сега не съм склонна да вярвам много много на надписите по опаковките

2. Някъде по-напред някой беше споменал за имитация на вода /не помня езеро или водопад беше/ чрез топене на гумени бонбони. Аз като гумения джо - обожавам тези неща и хапвам в доста неприлични количества- се чуствам длъжна да знам как колко кога моля метнете линк

# 258
  • Мнения: 1 117
Ванче ,много апетитно парфенце  Laughing
Асти , шапка ти свалям , три торти и трите изпипани ! Браво Simple Smile
Ласкова , метни насам едно парче от малиновот парфе ,че както обичам и малини , ех малиии Crazy И аз да питам за този цветен желатин- сефте чувам за него , от къде е и какво представлява Embarassed

# 259
  • Мнения: 22 867
Продукти : 1 готов блат за торта,600 гр. сметана,400 гр.череши,1 ч.ч захар,1 пакет цветен желатин Череша/92 гр./,200 гр. сирене Маскарпоне.

Ласкова мерси за уточнението и пак да питам  Embarassed уууф жив спам съм си ама скоро не съм штъкала по магазините и какъв е този желатин , от къде и как.

Не съм Ласкова, но в момента имам вкъщи ето това желе , купувала съм в такава опаковка Малина и Лимон, предполагам, че е подобен, може би на друг производител. Използвам ги точно за плодови тортички или чийзкейкове.

# 260
  • Мнения: 1 491
Ох, момичета в тези жеги и вие с такива сладки изкушения ...  ooooh! Ще заоблизвам монитора скоро ...  Mr. Green

asti кога ги правиш тез неща? Че и татуировка има даже ...  Shocked   hahaha  Много добре си ги изпипала   bouquet

Ванче, разбирам, че аз вчера съм гепила последният желатин ... Ами сори, мацка, не ми се сърди много много  Praynig (той може моят да е стар и така да съм ти направила добро   hahaha)

# 261
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Момичета, утре мъжът ми има рожден ден и направих тортата. Обаче за първи път влизам в снимка.бг след реогранизацията. Ами то не ми качва снимките в албума, да не говорим, че половината ми снимки не ги показва въобще. Twisted Evil Сега ще ги кача другаде, за да ви я покажа.

# 262
  • Мнения: 1 271
Чакам с огромно нетърпение да я видя, хайде!  Flutter

# 263
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Ето я :
Мацките са целулитни и страшни и капитанът се е хванъл за главата. Laughing








# 264
  • някъде на юг
  • Мнения: 280
Джемма аз не мога да ги отворя снимките?

# 265
  • Мнения: 1 271
Въх, и аз не ги виждам тия снимки, а много ми се иска, още повече след споменаването на капитан и мацки .
Аз утре ще показвам, защото тази вечер нямам осветление подходящо за снимка.Но освен торти ще има и малка изненадка-нали си нямам работа-та си поиграх с едно тесто за бонбони....Обаче утре повече.
nandelche, утре ще ти пиша оригиналната рецепта за торта Гараш.Аз днес я правих отново и дори ще ти я и покажа.Лошото е, че я заливах с дребното в едната ръка, но нали е за мостра, няма да се гледа цялата.
Хайде мацки, лека ви нощ от мен и утре ще се включа пълноценно.
Джема, надявам се проблема с хоста да се оправи по-бързо, ще чакам с нетърпение да видя творението.   bouquet

# 266
  • Мнения: 484
Момичета,страхотни торти сте показали през последните 2-3 страници! smile3501
Извинявам ,че не ви изброявам поименно,но малкия от неделя е с висока температура,почти 40 градуса и с афти в устата и цял ден съм все покрай него,а и през ноща будуваме

Джемма,и аз не виждам снимките ти...защо ли newsm78

# 267
  • Vaudreuil Canada
  • Мнения: 2 609
Джемма страшни са мацките (паднах от коня имат и педикюр) и тортата си я бива - каква е вътре? За да се видят снимките обаче трябва да си логнат в goblenite.com така е май по-добре ги закачи някъде другаде - multiply.com например.

# 268
  • Мнения: 1 491
Джемма да ти е жив и здрав мъжо и да не гледа много, много какво криеш по кухненските шкафове  Mr. Green

И аз не виждам никаква снимка на торта ...

Джемма страшни са мацките (паднах от коня имат и педикюр) и тортата си я бива - каква е вътре? За да се видят снимките обаче трябва да си логнат в goblenite.com така е май по-добре ги закачи някъде другаде - multiply.com например.

Шеметче, аз като съм логната в гоблените., защо нищо не виждам пак  newsm78

# 269
  • София
  • Мнения: 2 113
Джемма, напрежението расте! И аз не виждам снимки, логнах се в гоблените, но оттам накъде? Прегледах всички галерии на потребители, няма те (следих за последен ъпдейт от юли, не че съм рагледала всички лични галерии) Simple Smile) Това обаче не ми пречи да пожелая на съпруга ти здраве и щастие, които да споделя с теб много години напред, още много торти да хапнете заедно и все да ви е сладко:)))

Общи условия

Активация на акаунт