Отговори
# 60
  • Мнения: 399
Здравейте!  Hug
Страхотна темичка!   bouquet
Ама нямате умора...голямо писане сте писали!  ooooh!  Laughing Честито на мамите,които са разбрали цвета на щъркелчето!  Grinning
Аз не съм сигурна,че това,което усещам е бебо...все си мисля,че ми е още раничко!  Thinking
Днес бях на ЖК-пуснах изследвания и толкоз!  А така ми се искаше да си видя бебчето... Crossing Arms
Относно варненската среща - чудесно!
Мами - варненки Simple Smile
аз предлагам да направим срещичката в събота следобед, някъде на плажната алея - БМ Залива, Корабчето, или някое друго приятно ресторантче, само да сме на прохладно покрай моренцето. Какво ще кажете?
eat cheers
Събота е ок,мястото -нямам претенции! Хайде бързо и другите варненки да си кажат мнението,че събота наближава!  Peace
Приятна вечер на всички!  Hug

# 61
  • Мнения: 23
да давайте да се раберем нещо къде ще се срещнем и в колко часа.наистина долу на бм е добре като идея ако и другите маами  са съгласни да казват и да се разберем за час

# 62
  • Мнения: 1 152
Ех, аз не съм от Варна, но по стечение видях това заведение БМ в морската градина, близо е до Делфинариума и Пикадили парк нали. Много приятно местенце.  smile3521

А ние в София къде ще се сберем?  newsm78

# 63
  • Мнения: 23
мами вие ядосвате ли се бързо.аз днес така се ядосах че чак се оплаших да не ми стане нещо и си ОБЕШАХ повече да не се ядосвам да я карам по спокойно . отивам да си плащам телефона в глобул и на среща ми някакъв пиклю започва да ми се репчи да съм си видела фактурите в къщи ,и така съм ходила да плащам,защото аз имам 2 номера и го помолих първо да ми каже какви сметки имам до момента и на 2 тел. за да преценя колко пари да внеса. Този ми идиот ми се развика че трябвало да види първо единия номер после другия и после пак да влизал и че не било нужно чак толкова да се затормозявал ,за това да съм си видела в къщи и така да съм отидела при него и на всичко отгоре ми държеше ужасен тон.ВИЕ ПРЕДСТАВЯТЕ ЛИ СИ за каква наглост ви говоря-понеже аз по принцип съм си малко луда а сега още повече като побеснях направо с един замах му изхвърлих всичко което беше на бюрото на земята направо му обърнах цялото бюро и го направих луд от ЯТ естествено намерих и номера на шефа му и казах че искам този хубусник да си получи заслуженото ,ама така жестоко се ядосах че... после си тръгнах цялата треперих от нерви и се разревах , сега ми е малко смешно но и се накефих тоз като взе да ми заеква когато поисках номера на шефа а той не искаше да го дава и направо започна да ми се подмазва едва ли не ноооооооо аз си получих номера, никой няма право да се държи така с бременна жена , стана ми много мъчно защото ако мъжа ми беше тук с мен този тъпанар едва ли щеше да ми говори по този начин #2gunfire

# 64
Здравейте, Декемврийски мами! Wink И аз чакам моето съкровище да дойде тогава! Ще се радвам, ако може да си пиша с вас!  Hug Моят термин е на 16.12. Лека и безпроблемна бременост на всички!!!   bouquet

# 65
  • Мнения: 23
здравей ruseto защо чак сега се записваш ? естествено че може да си пишеш с нас ние сме много гостоприемни ДОБРЕ ДОШЛА В ОТБОРА newsm10

# 66
Здарсти, Бамби, благодаря за гостоприемството.  Wink Не знаех за този сайт и затова чак сега се включвам. А за този простак днес не се ядосвай, лошото в BG е, че обслужването ни е на много ниско ниво. ти добре си го поставила на място, следващият път ще си помисли преди да се държи лошо с клиент.  А ти вече знаеш ли какво ще е бебчето ти?  Приятна вечер и лека нощ!   Wink

# 67
  • Мнения: 23
ЕМИ ДА УЖ ЗНАМ-казаха ми 100 процента момиченце аз много исках момиче гледаха ме на 3д и 4д ама искам и моят адоки да ми потвърди и тогава вече ще започна да вярвам с цялото си сърце и да се радвам но по рано от 27 юли няма да стане ,абе да ми живичко и здравичко

# 68
  • София
  • Мнения: 179
Здравейте на всички и от мен. Страхотна тема.
Скоро не съм се включвала, ама вие много пишете. Така като гледам аз изоставам доста с информацията за моето бебе, още не съм ходила при гинеколога, а и термина ми не е определен. Май съм доста несериозна и трябва да се поправя. От това, което чета не мога да преценя първо БХС ли да си направя или ФМ, моля помогнете с отговор. newsm78
Радвам се за всички, които усещате малките си съкровища, аз още нищо не съм усетила. Гледах и снимките на коремчетата и всички сте много сладки, само дето се комплексирам, че моят корем май е доста по-голям............Пък може и така да ми се струва. Скоро и аз може да си кача снимка.
Относно срещата съм за... в почивните дни, защото работя и понякога се налага да оставам и след работно време.

# 69
  • Мнения: 2 149
Май съм доста несериозна и трябва да се поправя. От това, което чета не мога да преценя първо БХС ли да си направя или ФМ, моля помогнете с отговор. newsm78
Може ли да кажеш в коя ГС си?
Все пак БХС /късен/ се прави в 15-19ГС, а ФМ се прави 18-22 ГС, след скрининга. Ако си в 11-13 ГС, тогава ранен БХС.

# 70
Добро утро майчета днес е  smile3558 най-после утре ще си починем от гадната работа.
Добре дошла на Rusetoпожелавам ти слънчева и безпроблемна бременност   newsm51.
Бамби направо ме изкефи аз съм с много лошо впечатление от работещите в Глобул сякаш им е досадна работата и клиентите. Ми да си намерят друга работа. smile3513
Уондъргърл честито ти момченце smile3525

# 71
  • Мнения: 616
Добро утро  Hug smile3558 smile3558 newsm44

Бамби добре си го поставила на място, не се ядосвай заради такива глупаци ...следващия път просто поискай телефона на шефа ще има същия ефект  Hug

Ruseto добре си ни дошла!  bouquet

wondergirl честити ти сини гащи  Hug stork-boy много юначета в нашия отбор Heart Eyes

# 72
  • Мнения: 2 149
За срещата - кажете утре или в неделя, в колко часа?
Къде?
Само ви моля да не е в Борисовата градина чак, че.....
Искаше ми се да заведем детето до зоо градината, така че ще го съчетая в който и ден да е срещата. Важното е, че няма да го водя, понеже мира няма да имам. Wink

# 73
  • Мнения: 4 589
Добро утро на всички,

latka не се притеснявай и аз така преди 2 седмици имах много стегнат корем и болки ниско долу, които продължиха 4-5 дни, Доктора ме гледа и каза че са контракции. Изписа ми Магне Б6 и нош-па, които все още пия, явно при мен ще е така цялата бременност. Но аз лежах 3 дни у нас и не бях на работа, така че по-добре почивай.

Добре дошли на новите мами.

За срещата, аз утре и в неделя ще съм извън София на рожден ден и няма да мога да се включа.

# 74
  • Мнения: 616
аз също няма да мога този уикенд, ако искате да го направим за следващия така и повече мами ще могат да се включат?

Общи условия

Активация на акаунт