Бенки

  • 298 989
  • 863
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 11 608
Ох, аз вече имам час за махане на една бенка, на 10 май. Не ми стана ясно само дали е сигурно изследването, а ще бъде в онкологичното, така че надявам да го направят. На всичкото отгоре си открих още една, която дори ми се струва по-съмнителна, дано и нея се съгласят да ми я махнат. Никога не съм оперирана през живота си и сигурно ще се смеете, но ме е страх, нищо че съм родила четирима.  smile3553
Ще стискам палци всичко да мине нормално. PraynigИ после да разкажеш.Браво,че си се решила.Аз кво чакам още newsm78Пламси стискам палци и за теб.Пиши какви са резултатите.

# 106
  • Пловдив
  • Мнения: 2 495
Момичета, познавам един лечител от Пловдив, който маха бенки и други кожни проблеми(включително лекува и рак на кожата,излекува и дядо ми), като ги маже със специално изработено от него лекарство, при което се образува коричка, която пада заедно с унищожените опасни клетки, когато отдолу под нея си израсте новата здрава кожа. Но коричката трябва да си падне по естествен път, да не се човърка, за да няма белег. Аз лично си махнах няколко бенки при този лечител. Ако някой се интересува по-специално, няка да ми пише на ЛС, ще му дам подраобности.

# 107
  • София
  • Мнения: 4 966
Edna priqtelka mi kaza, 4e mahnala na gadjeto si bradavica ot liceto, kato q zavarzala zdravo s konec v osnovata. Re6ih i az da probvam, poneje imam takava izpaknala benka i to na mqsto deto me dtazni. Zavarzah si i az konec, stegnah go zdravo, i postepenno zapo4na da izsahva izpaknaloto, poneje ne stiga krav do tam. Sled okolo sedmica mi padna, no ostana samo osnovata - normalna benka. Tova se slu4i predi 6-7 meseca i ne e porasnala. Neznam dali sam postapila glupavo, no se ottarvah ot taq gadna izdadena benka i ne sajalqvam.


Ти си луда! Сори за думата,ама такова нещо само лекар може да пипа.дано не си naprawila nqkoq belq... Praynig

# 108
Момичета моля ви за съвет. Мъжа ми има голяма бенка цялата е в косми, тъмно кафява на цвят и много голяма. Може би около 3 см. на 2 см. нещо такова. Много ме притеснява. Дайте ми някакви координати на добър специалист във Варна. Много ви благодаря предваително

# 109
  • Мнения: 532
Край на две от моите бемки. Днес ми ги махнаха, чакам само резултатите.  Praynig

# 110
  • Мнения: 4 458
На мен са ми махали бемка. Да ви кажа страха е по-голям от болката.

Аз едва не се разплаках там на масата от страх а то..... докато се усетя и "айде готова си ставай"

# 111
Момичета къде са ви ги махали в частни кабинети или в онкологията. Имам една голяма която нещо се възпали и личнатами лекарка сутринта ми даде направлвние и ми каза най-добре да ходя в онкологията. Направо се побърквам. Кажетве някои лекар в София.

# 112
  • Мнения: 1 455
Ух, аз утре ще ходя на мамолог в Онкологията и се чудя, дали да не отида и на дерматолог там. Имам няколко бенки, които си мисля, че може да са проблемни. Имам една под мишницата, която с бръснача съм я порязвала 2 пъти, а тя е тъмна, голяма и много изпъкнала. Имам и една на гърба, която като малка разчоплих и сега си имам белег там. ИМам и една малка, плоска, точно до триъгълника, която също съм порязвала не веднъж. МНого ми е притеснено и отдавна се каня да отида на преглед, ама все го отлагам. Та, можете ли да ми препоръчате някой добър в Онкологията? Знаете ли каква е цената на прегледа, защото личната няма направления до другия месец, а не искам пак да отлагам. Ще си плащам, то е ясно, но поне да знам при кого да отида.
Благодаря предварително за помощта   bouquet

# 113
  • Мнения: 5 228
Дани, аз съм ходила при проф. Пейчева, която е шеф на дерматологичното отделение в Онкологията. Ходила съм в частния й кабинет, но предполагам, че има приемно време и в Онкологията. Препоръчвам ти я, много добър специалист, много внимателна.
Аз трябва да си махам една бенка, но се мотая, защото ме е страх. Не е задължително да си  я махам и за това се двоумя.

# 114
  • Мнения: 1 455
Дани, аз съм ходила при проф. Пейчева, която е шеф на дерматологичното отделение в Онкологията. Ходила съм в частния й кабинет, но предполагам, че има приемно време и в Онкологията. Препоръчвам ти я, много добър специалист, много внимателна.
Аз трябва да си махам една бенка, но се мотая, защото ме е страх. Не е задължително да си  я махам и за това се двоумя.

Благодаря ти, утре като отида ще разпитам кога преглежда лекарката   bouquet !

# 115
  • Плевен
  • Мнения: 239
здравейте,момичета.днес ми излезе резултата най-сетне.слава богу всичко е наред.докато се обадя на доктора щях да припадна.стискам палци на всички,които ще се подложат на махане на бенките. Hug

# 116
  • Мнения: 4 792
здравейте,момичета.днес ми излезе резултата най-сетне.слава богу всичко е наред.докато се обадя на доктора щях да припадна.стискам палци на всички,които ще се подложат на махане на бенките. Hug
Радвам се, че всичко е приключило добре!

# 117
  • Мнения: 1 925
Браво на теб ! Принципно е хубаво, ако е опасна бемката да се махне, аз имах такава на брадата си и ми я махнаха, когато бях в 6-ти клас с пластична операция...

# 118
А някой знае ли добър специалист във Варна ???

# 119
  • Мнения: 18
Пълна съм с бенки, на лицето имам повече от 20. Най ме дразни тази над горната ми устна, релефна е и има косъмчета.

Ако някой е ходил при добър специалист, моля да препоръча!
При мен положението е същото,имам бенка точно над горната устна ,с годините расте и от една станаха- три, една до друга или върху друга, вече не мога да я разбера.Излизат косъмчета, които аз махам внимателно, но напоследак започна да ме сърби което ме плаши адски много. Трите са с различен цвят.Все отлагам и си мисля че прекалено много я заглеждам,но колкото и да ме гледа насмешливо личната лекарка май ще трябва да ми даде направление за специалист! Ужас !:sick:

Последна редакция: ср, 31 май 2006, 03:33 от Cvete_lina

Общи условия

Активация на акаунт