Бенки

  • 298 602
  • 863
  •   1
Отговори
# 840
  • Мнения: 14
ОХ, благодаря ти за успокоението.
От няколко дена чета и чета и всички пишат че не боли при самата манипулация.
Слагат упойка, режат, зашиват и готово. Но нали знаеш шубето си е шубе.

А и все пак е на гърдата и мисля че там е по чувствително , незнам.

От белези ни си притеснявам, а се надявам всичко да е ОК, както се пише и резултатите да са ОК.

# 841
  • Мнения: 2
При мен сега има 2 червени петънца не са големи а малки , мажа го с 1 мехлем postopyl , струва 16,80 лв. , и се надявам да изчезнат напълно тези червенки петънца Simple Smile  Peace Heart Eyes

# 842
of imam benka na liceto  malko kruk4e kakvo da pravq adski me e sramm ot neq

# 843
  • Стара Загора
  • Мнения: 5 560
Може ли някой да ми препоръча добър кожен лекар в Ст. Загора.

# 844
Mnogo vi molq ako nqkoi moje da mi kaje kak da se svarja s Kamen Kamenov v Burgas....???Shte sam vi zadaljena!!!!! Rolling Eyes

# 845
  • Мнения: 0
Mnogo vi molq ako nqkoi moje da mi kaje kak da se svarja s Kamen Kamenov v Burgas....???Shte sam vi zadaljena!!!!! Rolling Eyes
Не знам колко е достоверна информацията, но това е което съм намирала за
Кamen Буграс  056/84 66 03 -след 7 часа  ул. Фердинандова 95 А блока е в дясно на края на улицатa.
Надявам се да помогне. 
Аз също имам доста бенки и до сега не съм махала нито една. Бях чула за мазане с мед и сега пробвам на една. Ще пиша какво е станало.

# 846
  • Мнения: 11
ОХ, благодаря ти за успокоението.
От няколко дена чета и чета и всички пишат че не боли при самата манипулация.
Слагат упойка, режат, зашиват и готово. Но нали знаеш шубето си е шубе.

А и все пак е на гърдата и мисля че там е по чувствително , незнам.

От белези ни си притеснявам, а се надявам всичко да е ОК, както се пише и резултатите да са ОК.


няма страшно - упойката не подбира гърда, бедро или ръка - ще бъдеш ок, а след това ще си много доволна Simple Smile

# 847
  • Мнения: 0
2 ри ден мажа бенката с чист мед 2 пъти дневно сутрин и вечер. Слагам лепенка отгоре, за да не ми се залепва за дрехите. За сега няма промяна, но ще пиша пак.  Peace

# 848
Здравейте,

и на мен ми се наложи да си махам бенка на челото, беше изпъкнала и точно по средата. Доверих се на д-р Аргиров гр. София 0887065854 - махна ми я бързо и не болеше, в момента няма и белег!

# 849
  • Мнения: 0
След 4тия ден нещо ми омръзна да мажа.  Blush  Може би ще пробвам по нанатък пак.   Peace

# 850
  • Мнения: 2
Хайде моля ви ако някой си е махал бенки с лазер или с Ел. Ножче да пише , интерсувам се точно от петънцата дето остават след махането им , останаха ми розови петна вече 3 месеца от както съм ги махнал наистина съвсем леко станаха малко по мънички  петната , но ги има още , някой имал ли е такива петънца и минават ли след време ?  Cry Cry Cry

# 851
  • Мнения: 737
Хайде моля ви ако някой си е махал бенки с лазер или с Ел. Ножче да пише , интерсувам се точно от петънцата дето остават след махането им , останаха ми розови петна вече 3 месеца от както съм ги махнал наистина съвсем леко станаха малко по мънички  петната , но ги има още , някой имал ли е такива петънца и минават ли след време ?  Cry Cry Cry

Моята бенка я махнах на 26.09.2009.
Розовото петънце стой още.
Беше с ел. ножче.
Какво те притеснява?

# 852
  • Мнения: 3
Аз имам и брадавички /които са вируси и при дразнене се размножават/ и бенки. Мисля да ги махна с електрокоагулация, или дори с операция,  защото при премахване с лазер на моя позната й останаха доста големи белези, като горено с цигара. Много неприятно.

# 853
  • Мнения: X
Ама съм голяма шматка....
оперираха мъжа ми от дискова херния преди седмица. Разреза няма как да заобикаля бенките а и съм почти сигурна че точно там нямаше....., но целия му гръб е в бенки иначе и се притеснявах даже след операцията питах хирурга дали не е срязал някоя и и чисто ли беше всичко там, а той вика абе я стига глупости , не видях бенки точно там а и да има какво от това, всичко ще е наред...
Днес с нетърпение чаках като се изкъпе и сменим превръзките да огледам и бях толкова фиксирана върху самата рана че пак не видях !!!
Но съм почти сигурна че там няма ама ме гложди сега нещо....
А и като се замисля ....то операции има всеки втори, някои от които спешни....едва ли лекарите подбират мястото, а правят разреза там където е необходимо...
Все пак някой от вас има ли подобна случка?
Че сега и от раната и срупове...и да има нещо едва ли ще разбера... Confused

# 854
  • Мнения: 750
Махнах една шепа бенки от гърба си и се родих Mr. Green
Това лазера голяма работа CrazyА като знам колко години ми пречеха гадинките мръсни Crazy
Който се страхува да го направи му казвам-недей!Не боли. Laughing

Общи условия

Активация на акаунт