ВТОРИте Рождени Дни ще празнуват АВГУСТинчета "добри" :-D

  • 13 044
  • 294
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 743
Марулче, дай я насам Шушката та да вкара в правия път калпазанка Лорка, дето не иска и да се докосне до гърнето  Twisted Evil

pepejeans да си нагушкаш хубаво сладурчето и весела почивка  Peace

# 46
  • София
  • Мнения: 5 794
Марулка, и ние да се подредим при Шушето в ролята на учителка на гърне  Laughing
Пепеджинс, не става при мен фиктивно да се върна.  Rolling Eyes За добро или лошо, жената, дето работи в Личен състав (не знам дали така се води още Embarassed) е много стриктна и дори тя самата да има работа и да си тръгне по-рано някой ден, си пуска отпуска за 2-3ч  Shocked ooooh! Crazy За нещата с таткото - дано се наредят и да няма поводи за сълзи!  Hug
Да си призная, аз пък нямам нищо против темите за имената  Embarassed Blush Дори съм пускала такава  Blush , но не се спряхме на форумския фаворит  Crazy

# 47
  • варненка от София
  • Мнения: 4 882
Чукна дванадесетият час, новият ден дойде! И ето, че Блу има празник днес!

Мила Блу, бързам да те поздравя първа, първа!

Желая ти много хубавини, мнооооооого здраве, щастие, късмет, абе кошница със сбъднати мечти, изпълнени желания и постигнати цели! Много любов, здрав сех Embarassed и поне още едно прекрасно детенце като Нията да си сътворите, отдава ви се, да знаеш Flutter!

Горещи прегръдки от мен, Шушето, Тодораки и Варната! Hug

# 48
  • Мнения: 743
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, МИЛА БЛУ  Hug ЖЕЛАЯ ТИ ОТ ВСЕ СЪРЦЕ МНОГО ЗДРАВЕ, КЪСМЕТ, ПОЛОЖИТЕЛНИ ЕМОЦИИ. БЪДИ ВИНАГИ ТАКА СЛЪНЧЕВА, ОБИЧАНА И ГЛЕЗЕНА ОТ ПРЕКРАСНОТО ТИ СЕМЕЙСТВО!


ех, Марулчето ме изпревари  Crossing Arms Laughing Hug

# 49
  • Някъде там...
  • Мнения: 795
Блу, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН!
БЪДИ ЖИВА, ЗДРАВА И ВСЕ ТАКА ПОЗИТИВНА! ЖЕЛАЯ ТИ МНОГО ЩАСТИЕ,ЛЮБОВ И УСПЕХИ!


ЧЕСТИТА РАДОСТ И НА ELEN@!
ДА ТИ Е ЖИЕ И ЗДРАВ МАЛКИЯ ЮНАК!

Ние се завърнахме вчера от морето. Починах си много добре. Радвам се ,че се  запознахме в варненските майчета и Блу. Много почерняхме с Вики и не ни се прибираше  Sad  Снимчици ще пусна сигурно утре, че нещо много ме мързи сега  Mr. Green Ще почвам да чета миналата темичка, че много съм изпуснала сигурно  Mr. Green

Айде лека!

# 50
  • София
  • Мнения: 12 560
Честит рожден ден, Блу! Много щастие, любов и здраве!




Елфче, Кало е по-добре след два дена Зиртек. Обривът почти изчезна, което от една страна ме радва, от друга притеснява, защото тайно се надявах да е от топлото. Ама нъцки - щом се повлия от Зиртека, пак ми е направил алергия към нещо - въпросът е, че нямам понятие от какво. Така или иначе сега ще сменя тактиката - ще пера всичко с Тео бебе. Естествено спрях и олиото и Аутана.  ooooh!

# 51
  • Мнения: 1 614
Честит рожден ден на Блу! Много здраве и късмет!Да си все така обичана и желана!

# 52
  • Мнения: 65
Добро утро
честито бебче на мама елена   bouquet бързо възстановяване и много прекрасни дни с най големия дар които има
Честит рожден ден БЛУ!
С пожелания за упоритост, за да следваш мечтите си; смелост - да ги осъществяваш; търпение, за да ги постигаш; и много любов, за да дава смисъл на всичко това!
ние водихме Боян на преглед при д-р Топов оказа се че всичко е  ок и той каза също че има обичайното за тази възраст далекогледство 1,5. кривенето на едното оче ни се виждало така защото разстоянието м/у двете т.е горната част на нослето му била по широка с възрастта това се оправя и следващия преглед ако няма нещо спешно дотогава е около 3-3,5г. възраст
приятен ден от нас Simple Smile 
извинявам се но не можах да прочета всичко написано от вас но пожелавам всички дечица да бъдат здравички Гого, Кало али милата да успее да влезе след време в яслената среда
всичко  това е тежкия път на нас родителите 

# 53
  • София
  • Мнения: 750
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА БЛУ И от нас с Миташки и татето   bouquet newsm51  bigdance2

само прекрасни неща желая - все така усмихната и позитивна и естествено пълни шепи щастие, любов и здраве

# 54
  • София
  • Мнения: 750
Нана - да не е от пъпеша? или пък олиото нещо да му е изтекла годността. Нали каза, че е ял за първи път пъпеш тогава

# 55
  • Мнения: 554
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН БЛУ!
БЪДИ ВСЕ ТАКА ЖИЗНЕНА И ПОЗИТИВНА. Желая ти всичко най-...



  bouquet   bouquet   bouquet

# 56
  • у дома
  • Мнения: 1 581
Благодаря Ви мили майчета, от все сърце  Hug  bouquet newsm51

почерпете се, макар и виртуално с парченце тортичка  


кой каквото пие, да си сипва - аз плащам  Mr. Green

ЧъРъДъ на още една мама, която ни е позабравила cveta80  Mr. Green  Hug  bouquet

Dreams-че, разширяват зениците, после с лампичка и една скала, която е специална за деца, има едни кръгчета и детето гледа през тях, т.е. слага се пред самото оче и така.. потвърди се диагнозата от миналия път, но се надявахме с лепенки нещата да се оправят, оказа се, че е по-сериозно и така. каквото, такова, важното е в самото начало да го излекуваме и да се израсте и така.  Peace фрапиращото е, че само за две седмици, уж здравото око се е изкривило  Tired Hug
cvetence, радвам се, че при вас всичко е ОК  Hug  bouquet и ние сме при Топов Simple Smile

# 57
  • Мнения: 743
Добро утро  Hug

М-м-м-м, ето това се казва добро начало на деня  Mr. Green

почерпете се, макар и виртуално с парченце тортичка  



Честит рожден ден на cveta80   bouquet

# 58
  • София
  • Мнения: 12 560
Нана - да не е от пъпеша? или пък олиото нещо да му е изтекла годността. Нали каза, че е ял за първи път пъпеш тогава

Пухче, понеже съм голяма бяла птица не съм се сетила да погледна датата на олиото, ама ще го направя довечера. А иначе може и от пъпеша да е. Както писах вече не си спомням да сме му давали преди това пъпеш, ама аз нали съм възрастна жена вече и забравям  Mr. Green
Както и да е - сега ще пера всичко с ТЕо бебе - няма да го мажа с олио. Ще изчакам малко и с Аутана.

# 59
  • гр.София
  • Мнения: 4 171

Честит празник,мила Блу! Да ти се сбъднат всички желания!

Последна редакция: пт, 04 юли 2008, 10:38 от blanc

Общи условия

Активация на акаунт