ВТОРИте Рождени Дни ще празнуват АВГУСТинчета "добри" :-D

  • 13 043
  • 294
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 1 053
Бубче,дано всичко да е наред с майка  Peace Hug
Вст,Нана и ние майче ще ви правим компания с пампите в първи клас,само че трябва да дойдем да живеем в София,та да ходят заедно на училище  hahaha
Вст,стискам палци и при теб нещата от всякакъв характер,вече да се наредят  Praynig Peace
Елфче, и Блу и Ади са тук,така че някои да измисли заглавие и ще имаме нова тема  Laughing
Аз пък съм публикувала два пъти едни и същи снимки и сега незнам как да ги изтрия  Embarassed

# 286
  • София
  • Мнения: 4 035
Нана, много си права!Когато април месец се опитах да махна памперса на Ина, стана абсолютно обратното, почна даже да отказва да седи на гърнето и тогава просто се отказах. Сега пробвах пак и стана от раз, явно просто си и беше дошъл момента Peace Така направих и с бибероните - ако беше почнала да плаче щях да й ги дам пак и да се опитам отново след два-три месеца, но тя се държа все едно изобщо не е ползвала биби, явно просто нацелих момента този път. Но с две ръце подкрепям мнението, че можеш да научиш едно дете на нещо, само ако е готово за това нещо! Wink И благодаря на всички  Heart Eyes

# 287
  • София
  • Мнения: 12 555
Бубе моята лекарка затова не обича момчета - казва, че са глупави и бавно им узряват тиквичките  Mr. Green

Мис, Ванче давайте ще ги записваме заедно, където решим  Wink

Спинки естествено, че може без баби. Даже е нормално да е без баби, това все пак е детски рожден ден. Прави се или у дома или в клуб - според възможностите, но според мен ВИНАГИ с други ДЕЦА - не с роднини, да ядат и пият, а детето какво разбира от това, че има празник??? И защо да не може да им кажеш? Аз от това никога не съм се притеснявала. Казвала съм го и преди, ама пак ще дам личен пример - на нашата сватба миналата година не бяхме поканили нито сестра му, нито брат му, нито леля му, нито баща му на Митко. Така решихме. Има си причини. После зълвата се цупеше известно време, ама като гледам й мина.
В крайна сметка денят е мой, празникът също - който реша, той ще дойде.  Naughty
 Hug за Ивчо

Ох и накрая - имаме колело - второ поред. Първото завърши злополучно - Калоян го счупи на втория месец ползване, след като се друсаше нон стоп върху седалката и счупи едното колело. Сега купихме ЖЕЛЯЗНО. Да видим колко ще изтрае  Joy

# 288
  • гр.София
  • Мнения: 4 167
 Я, играта на Памперс била удължена до края на август.
 Имам нови 5 мечета , ако някой има карта и му трябват.

# 289
  • Мнения: 574
Нана, ние имаме желязно колело още от Влади, ЗДРАВО Е! А колко зор е видяло ooooh!, само малко е в неугледен вид, боята му е обелена тук-таме. Само че Деница нали е глезанка, няма да го ползва, баща ми й купи ново, също желязно. Още е на тавана, защото е за след 3 години Peace
Май нова тема ще има утре сутрин.
От мен - лека нощ Hug

# 290
  • София
  • Мнения: 5 794
на Кари! Да е здрава, усмихната и много щастлива!   Hug Heart Eyes  bouquet

# 291
  • Мнения: 743


Мила Кари, бъди здраво и щастливо детенце, изпълвай сърцата на мама, тати и кака с гордост и любов!


albena_vlady , аз давам на Маги почти всеки ден стафидки и съм забелязала, че не е имала проблем със запек от доста време. Ако искаш пробвай. Дано има успех и при вас.

# 292
  • Мнения: 743
Честит 2ри рожден ден на Кари и от мен ,да расте здраво умно и красиво дете!   bouquet
Елфче права си никой не решава къде и какъв да се роди ,но решава как да се държи,ако дойдеш тук ще видиш уникални неща ,които до скоро не можех да си представя ,просто всичко е много различно,аз такива евреи досега не съм виждала например,в културата им е насред лято те да са облечени в костюми и с дълги черни шлифери отгоре ,в най големия пек ,или децата им да са боси,просто докато са малки не им се купуват обувки,или че момичетата се третират като боклук от братята им и бащите им и това не трогва никой.А за другите раси не знам, но чернокожите тук се държат отвратително в 90% от случаите,все едно света е техен,крещят ти и ако посмееш да им кажеш нещо си загубен и това се насърчава като поведение от родителите ,може да го видиш на всяка площадка,не знам ако видиш как някое тяхно дете бута грубиянски твоето и ти му казваш съвсем културно така не се прави ,идва майка му и ти крещи да не и закачаш детето .Или гледаш как еврейско момче удря сестра си или как с мръсните си крака ходи и стъпва там където твоето дете седи не знам колко ще ти издържи търпението.
Аз имам много добър приятел в България ,казва се Макконън и е от Етиопия,невероятен човек,много търпелив и културен ,освен когато си пийне ,но това е друга тема,имам и приятели японци ,доста при това ,познати от Конго ,мои бивши колеги ,имам и познати евреи и никой от тях не прилича и на 20% от тези тук.
Така че неща за които не съм се притеснявала когато заминавах ,защото се имам за широко-скроен човек по принцип,тук определено са проблем.
Но избора си е мой и сега ще се опитам да извлека колкото може повече ползи от него и след известно време ще направя и равносметка.
Кайли мъча се още с листовките ,чета правилника но с двама патиланци на главата е малко трудно  Mr. Green,лошото е че ако се издъня горя с 100$,затова и се опитвам да отида много подготвена.Честита прическа на Тони  Heart Eyes
Мама Галя много съжалявам за голямата ви загуба,наистина всичко е суета когато човек не може да опази най ценното ,живота си.
Бени успех с  Heart Eyes решаването на проблема ,Ралка и вие също и приятно изкарване на Рибарица,там имам много романтични спомени и просто я обожавам  Blush
Ваня гледайте да си изкарате хубаво на морето и поне малко да се отпуснете ,защото знаеш че ако се разболееш от нерви всичко ще изгуби смисъл Hug Hug Hug
Много  Hug и за смелата Ния ,която така търпеливо изтърпя какво ли не  Heart Eyes
Бубе и на теб много  Hug и ще стискам палци за майка ти ,браво на Ина за пампата и бибата ,много да я нацелуваш от нас !
Спинки радвам се много за лагера ,това е чудесна възможност малко да се разсеете  Hug
Тук днес е 10 градуса,както вчера беше 30 и сега съм в дилема с какво да облека Елица за разходката . Thinking

# 293
  • Мнения: 1 611
Честит рожден ден на Кари! Да е много здрава, весела и щастлива!  bouquet

Едно предложение за новата темичка.
Вече почват Августовските купони с торти и балони!

# 294

Общи условия

Активация на акаунт