Каква марка столче за кола за детенце над 9 кг.

  • 3 491
  • 29
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 122
Ние сме от Сз, но си го взехме от Вис Виталис.
Преди това писах мейл на Неделчев и Неделчев, за да кажат с какви цветове разполагат и отговора им беше:
Frisbee, Chili Peper, Magic Rose, Phantom, Pumpkin, Lili Pink, Squirl
Можеш да ги погледнеш в официалната страница на
Макси кози , нашия избор беше Squirl

# 16
  • гр. Пловдив
  • Мнения: 711
Чудесен избор. Simple Smile Може удобно да спинка детенцето в него, нали? А тези аксесоари в комплект със столчето ли вървят или се закупуват отделно?

# 17
  • Мнения: 2 122
о, не- аксесоарите се закупуват отделно

# 18
  • Мнения: 4 784
Купете столче, в което детето като седне, да се чувства удобно.
Когато купувахме на синът ни столче 2 - ра група, с мъжа ми бяхме харесали едно, в което като сложихме малкия, той хлътна и не искаше да стои в него и 2 секунди.

# 19
  • София
  • Мнения: 44 115
Щом цената не те притеснява, щом търсите сигурност  и ако колата има - вземете столче с изофикс.


За спарването - няма столл, който да не спарва.
Пробвайте го задължително с детето, колко ще му е удобно и тогава купувайте.

# 20
  • Мнения: 1 636
Не всяка кола има иzофикс,какво Ще им помогне,като го вzемат с,а колата е беz  Wink

# 21
  • София
  • Мнения: 44 115
Аз съм писала...

Цитат
Щом цената не те притеснява, щом търсите сигурност  и ако колата има - вземете столче с изофикс.

тя всъщност не видях да е писала има или няма колата изофикс....

# 22
  • гр. Пловдив
  • Мнения: 711
Понеже искам столчето да има самостоятелни колани има ли значение дали колата е с изофикс?

# 23
  • Мнения: 1 636
Коли,които са с иzофикс имат едни части от метал,в които столчето се слага,прави клик.С таzи система са по_лесно zа слагане в колата и са по_сигурни,но ако колата ви не е с иzофикс се обеzмисля да вzемате такова.
Не zнам zаЩо всички са на мнение,че теzи със собствени колани са по_добри или сигурни  newsm78. Има в момента една тема в "на6ите деца",където може6 да прочете6,как децата си отварят коланите или се иzмъкват от тях  Rolling Eyes. Тоzи проблем го имах с моите двама съЩо и zаради сигурността им вzех такова,което не е със собствени колани,въпреки това е с оценка ГУТ и не могат да се иzмъкват от там  Peace Погледни дали Ще намери6 темата. Бе6е неЩо от рода на "нужни ли са столчетата",но не zнам точно как.

# 24
  • София
  • Мнения: 44 115
Е то столче 9-18 кг няма без собствени колани...детето като гледам е на 1 година....

# 25
  • Мнения: 1 636
Е то столче 9-18 кг няма без собствени колани...детето като гледам е на 1 година....
Ima ima  Wink Виж Кидди Лайф,то е от 9 до 36 и е с коланите на колата.

# 26
  • София
  • Мнения: 44 115
Може, както и чико макс 3...но те са все пак до 36, не до 18 кг...аз комбинирани от няколко групи не харесвам столчета...

http://www.minikbaby.com/images/isofixSmall.jpg това е чико, но поне си личи какво е всъщност изофикса....заради схемата го пускам...

# 27
  • Мнения: 1 636
Ами да,въпрос на вкус е със столчетата,както и с всичко друго. За това се проиzвеждат такива и такива  Wink. При мен от въпросът на вкус се промени от както моите синове ми покаzаха,че не zа всички деца седалките 9_18кг са сигурни. Ако детето не се раzкопчава е всичко ок,но големият ни син ни иzненада в движение,когато zастана прав zад и между двете седалки,при условие,че бе6е както трябва zакопчан  Shocked Малкият се иzмъква6е съЩо  Crossing Arms

# 28
  • София
  • Мнения: 44 115
 Peace eстествено, освен според вкуса се реагира и според ситуацията...за мое щастие все още при нас този проблем го няма Wink

# 29
  • гр. Пловдив
  • Мнения: 711
Пробвахме Макси кози . Доста добре прилепват коланите и мисля, че няма да се измъква.  newsm78 От дребничките и жилави дечица е, но знам ли...

Общи условия

Активация на акаунт