АПРИЛчето бързо расте, май е време за море...!!!

  • 9 917
  • 303
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 134

 cenitelkata-йодасепт течност или крем и как се ползва-по-скоро колко често???
  отдавна исках да питам за Барби, дано смяната на обстановката й подейства добре![/color]

Ема ако има гнои а липсва отвор в смисъл забира трябва да прободеш с игла за да се отвори малко (не боли не се притеснявай,само колкото да има от къде да влиза лекарството) и после цапотиш отгоре с йодасепта КРЕМ в една синя туба е   http://www.actavis.bg/bg/products/Jodasept+ung.htm    и постоянно трябва да се сменя превръзката и става  Peace
ако си сигурна ,че е от нокът спри да го режеш до доло оставяй го да "стърчи" моя единия палец е така  Embarassed ама а го изрежа а е забрал веднага  ooooh!

а за Барби ..............  Cry каза ,че само плаче ,,,,,, само времето и едно дете ще я накарат да спре да мисли за Станиславчо мило детенце !!!  Flowers Rose Flowers Rose


ето и малко по-подробно за йодасепта   http://www.actavis.bg/NR/rdonlyres/3AC9A613-7F2C-4EAA-B9E2-50535 … 7/Jodasept_BG.pdf

# 286
  • Мнения: 54
Милата Барби  Cry

Ценителке, благодаря ти за съвета, дано да помогне това лекарство!!!

# 287
  • Мнения: 319
Попаднах на една тема,която ме скъса от смях hahaha ето я и нея
Бисери на малките човечета!
/смеха е гарантиран/ Wink

# 288
  • Мнения: 3
Привет на всички и от мен! Почерпете се за нашата три-месечинка- beer beer3 beer. Благодаря на всички, които ми честитиха.
По въпроса за отношенията вкъщи- и при нас е така! Но какво да се оплаквам, то при повечето е така. Лошото е, че ако поставя въпроса, той си намира още нещо да работи извън къщи, за да не му мърморя. Зняа, че ще отмине този период, но иска време и стискане на зъби. София иначе е добре, малко нервна от горещината, но поне вече няма колики.
Аз съм от съвсем скоро във форума и не познавам Барби, но естествено сърцето ме боли за нея. Дано времето изцери раната!
Честити месечинки на бечовците Еличка, Ава и Йоан! Да радват мама и тате. Много сили да ни дава Господ и да са ни здрави дечицата!
(Оф, напоследък нещо все ме избива на рев)

# 289
  • Мнения: 269
Alokazia , малко късно ти отговарям , но сега стигам до компа. При нас имаше жилки кръв в акото , даже няколко пъти ака само кръв и се оказа алергия към белтъка на кр.мляко.

Ася , много си хубава така  Hug Hug 

Искам нещо да споделя с вас , че ми е много криво. От един месец насам ми се появиха гъбички на единия крак ( казаха ми от отслабнала имунна система ). Не знам някой дали е имал ( на мен за първи път ми се случва ) , но е много гадно - лющи ти се кожата , сърби ужасно и много щипе. Та док каза , че ще се излекувам , когато спря да кърмя , защото сега не мога с нищо да го лекувам. Та да ви кажа какво съм решила - и без това дохранвам от 3 седмици съм решила към края на месеца да спирам да кърмя ( не ми се карайте , моля ви , че ми е тежко и без това ).  А и как ми се яде сиренце , кашкавал и тем подобни. Кажете ми , че не съм толкова лоша майка

# 290
  • Мнения: 134
milenag никоя от нас не може да ти бъде съдник  Naughty всеки си носи главата на раменете ,ти така си решила това е твоето дете ,твоя живот ,твоя характер  Peace не си лоша майка ,няма смисъл да го мислиш и да се обвиняваш когато не става не става и в тавана да се одариш нищо няма да промениш така ,че се успокои  Peace Hug  bouquet
пиши ни как е Рая ? събира те ли двете бебета ?

# 291
  • Мнения: 121
АПРИЛЧЕТО ИГРАЧКИТЕ СЛЕДИ И С РЪЧИЧКИ ВЕЧЕ ГИ ЛОВИ!
-ето и едно заглавие от мен  Laughing
Честити месечинки на Елица,Ава и Йоан!
Честити ви рожденници naana и koketka - и да ви помагат мнооого!
milena1976 страхотна снимка! Peace
Asja не можах да видя мила, че пак ми се бъгна компа Embarassed, ама щом другите са единодушни, че така си супер-сигурна съм, че не грешат!  Sunglasses. Но пък се смях до припадък с тая баня и със стихчето копнато от Дороти Joy Joy Joy
Vanyivan и Емма- за йодесепта спор няма- добро лекарство е  Peace, но при нас не помогна... На Теди палеца цяла зима забира постоянно- то не бяха бани, компреси,антибиотични пасти, йодосепт, риванол.....ужас бяхме стигнали почти до цепене, че забираше вече яко пръста. Накрая се оправи от един спрей-Бивацин, който бяха изписали на Стефчо за пъпчето,а аз така и не бях го ползвала Embarassed.След една седмица пръскане се оправи. Сега мъжо има същият проблем, ама е несериозен и все забравя да пръска- та се влачи трета семица....
Ако се заинтересувате ще ви пиша как процедирах с Теди...
И да не съм чула за следродилна депресия!!! - такава няма Naughty- всичко е в главата на човека. Когато ви е най- криво гушнете бебчето или просто си поиграйте с него- то е най- приятното и безвредно хапче, което винаги е под ръка bowuu И горе главите- нали знаете, че животът е такъв, какъвто ние си го направим!!! Мислете позитивно и не изпадайте в депресийки- децата ви се нуждаят от усмихнати мамчета  bowuu Мъжете са да изкарват паричките, докато ние гледаме дечицата, че иначе знает- мизериийка голяма може да е Laughing Кат не помагат- здраве да е пийте по едно вечерта кат се върнат от бачкане и не си създавайте излишни главоболия... Peace(в прав текст- мъжо липсва от  8 до 21:30часа седем дена в седмицата; майка ми -е на 80км; свекито -вижда децата, когато ги заведа, а у дома идва само на гости когато я поканя, което е най- много един път месечно Laughing- и не съм изпадала в депресия и ми е кеф, че никой не ми се меси Joy Joy Joy)

# 292
  • Мнения: 135
Здравейте и от нас в тази жега. ooooh!
      4естита месе4инка на празнуващите TadaКокетка,Нана -4естит празник на рожденниците
Лара1 -успех в на4инанието  Hands Thumbsup
Ася.много си хубава така Hug  Peace Laughing
Барби  Hug
Милена ,нямам думи за снимката,страхотна е.
milenag ,в никакъв слу4ай не си лоша майка,няма и при4ина за това.Какво да кажат някой майки като мен ,който са кърмили по малко и от половин месец. Peace
За караниците с мъжете ни,ох и ние го имаме този проблем,но за него МНОГО ГОЛЯМА РОЛЯ ИМА СВЕКЪРВА МИ,непрекъснато звъни,и в 8 сутринта или около 14,15  4аса ,все моменти в който малкия спи,и непрекъснато го привиква,и се полу4ава 4е по4ивните дни той изкарва пове4е време при нея,вместо при нас,а и един път не попита ка е 1 и вну4е, то още било малко и не е интересно сега, smile3511сякаш ревнува от собствения си внук/а и живее на 5 мин. от нас/. fight
Е,поне малко ми поолекна след като споделих поне малка 4астица от проблема,незнам докога ще издържа ,но ако така продължават нещата, незнам какви ще са последствията за нашето семейство. Cry
Сисе,този доктор е за убиване направо #2gunfire

# 293
  • Мнения: 165
ася     Hug Hug Hug всички чакаме да се похвалиш с две черти Grinning
момичета, четох някъде ,че потенето на ръцете и краката е признак на рахит.и много се притеснявам ,защото на ники когато е буден крачетата са му студени и потни. а когато спи са му топли и сухи.дали се потят от постоянното ритане или ........дано да не е това Praynig

# 294
  • Мнения: X
Уффф на мен темата за свекървите ми е болна, не че моята нещо се е изявявала, ама е уникално тъпа и елементарна жена, акъла ми не го побира как е станала учителка, че и е практикувала  #Crazy  #Crazy. rocobaroco3   - казват, че ако пускаш приказките покрай ушите си било по-добре, ама то е трудно понякога човек да игнорира човешката простотия....
  Петя, hiksita благодаря за съветите  Hug, на мен ми е останал малко Бивацин от моята си операция, тъй че може да споделиш рецептата-работата е там, че при мен гной няма, просто е зачервено и подуто, но доста време стана така вече и не минава, а си режа ноктите както трябва, знам, че именно ако много ги "задълбаваш" от страни-тогава се получава и правя точно обратното, ама ......
  А някой може ли да напише симптомите на АБКМ???? Кървавите жилки или има и друго? Че аз плющя всякакъв вид млечни изделия и то в промишлени количества и се притеснявам, все го оглеждам като малоумна тоя ми ти памперс, ще речеш че в него се крие ключ към някоя загадка  Laughing!!
  И последен въпрос към варненските мами, които скоро слагаха климатици-някои от вас да са се спрели на Осака? Че на нас ни идва периода за профилактика, ама не мога да намеря телефон на фирмата да ги извикам, а ме мързи да ходя до офиса им в тая жега!
 АААА чакайте бе, от кога се каня да питам и все забравям: до кога продължават ежемесечните консултации на децата? Годинка, две  newsm78???? А после-само ако се наложи ли се ходи на лекар или как? И също-до кога мога да не се притеснявам, че самуил ме вижда ....по дибидюс  Embarassed?? Ами така де, все  някой ден ще почне да разбира и ще взема да му нанеса психическа травма за цял живот с пищните си форми и след някоя година ще вземе да ми докара някоя цоцолана за снаха.......

Последна редакция: вт, 08 юли 2008, 15:53 от Анонимен

# 295
  • Мнения: X
Naana, и нашите петна са на тила, но аз се тревожа, че някъде четох, че това били първи признаци за рахит Shocked
п.с. Жив и здрав да ти е рожденника!

# 296
  • Мнения: 269
Уффф на мен темата за свекървите ми е болна, не че моята нещо се е изявявала, ама е уникално тъпа и елементарна жена, акъла ми не го побира как е станала учителка, че и е практикувала  #Crazy  #Crazy. rocobaroco3   - казват, че ако пускаш приказките покрай ушите си било по-добре, ама то е трудно понякога човек да игнорира човешката простотия....
  Петя, hiksita благодаря за съветите  Hug, на мен ми е останал малко Бивацин от моята си операция, тъй че може да споделиш рецептата-работата е там, че при мен гной няма, просто е зачервено и подуто, но доста време стана така вече и не минава, а си режа ноктите както трябва, знам, че именно ако много ги "задълбаваш" от страни-тогава се получава и правя точно обратното, ама ......
  А някой може ли да напише симптомите на АБКМ???? Кървавите жилки или има и друго? Че аз плющя всякакъв вид млечни изделия и то в промишлени количества и се притеснявам, все го оглеждам като малоумна тоя ми ти памперс, ще речеш че в него се крие ключ към някоя загадка  Laughing!!
  И последен въпрос към варненските мами, които скоро слагаха климатици-някои от вас да са се спрели на Осака? Че на нас ни идва периода за профилактика, ама не мога да намеря телефон на фирмата да ги извикам, а ме мързи да ходя до офиса им в тая жега!


Емма , при нас беше само кръвта в акото - нищо друго.

Петя , събирахме ги Рая и Косьо няколко пъти вече.  Рая спи , а Косьо реве - това е картинката.

# 297
  • Мнения: 86
Привет и от нас!

Честита месечинка на Ава, Елица и Йоан и на всички празнуващи! Да са живи и здрави и много, много усмихнати  bouquet

Момичета вашите деца когато са по корем вдигат ли си хубаво главичката, защото Йони не може още, а като прочетох за приятелката на кокетка тръпки ме побиха newsm12 и ние сме наддали за един месец 1 300 Thinking

И да питам за тези декларации, които се подават за майчинството от къде се взимат Embarassed, че в работата всичко и без това става бавно и тромаво( държавен служител съм) и да съм подготвена като отида белким не ме мотат цял ден, че  ако ревне малката да не им извадя цица  Shocked Joy Joy Joy. Еии за трепане са бюрократите......
 Laughing Laughing
А за срещата в Борисовата съм много за, само кажете кога!

# 298
  • Мнения: 130
уффф, мнооого сте писали...!!!
Мерси на всички за честитките за Елица - честито и на Ава и на Йоан!!!
На кокетка на мъжа й - също!!!
Ася - много си ми сладка така - наистина! Аз съм натурал блонди с големи _ _ _ _, но моят най-добър приятел винги ми е казвал, че това, че мъжете харесват блондинки с големи цици е лъжа и че си препдочитат брюнетки с малък стегнат бюст...ама като се замисля и неговото гадже си е с големи...
Оффф, малко изпростях вече!!!
Верчо, Тифани - къде се паркира през деня в тази Борисова??? И кой ще кожа КОГА??? Аз специално сряда и четвъртък съм заета - та да взема да кажа един петък, 18,30???

# 299
  • Мнения: 121
Емма, почистваш със спирт 70%, чакаш да засъхне и тогава правиш 3 впъсквания- това по 2пъти на ден го правих за 7дни при Теди, но виж на опаковката- за големи мисля, че се пръскаше по 3 или 4пъти.Дано успееш Peace, че мъжо кара по "детската" схема  и не е твърде ефективно Wink

Общи условия

Активация на акаунт