Аз ли луднах днес ...или вярвяте ли в магии и теМ подобни ?

  • 5 382
  • 67
  •   1
Отговори
# 30
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
Нали са приятелки с майка ти?Ама пък си има накланости жената към тези "духовни нещица", та според мен ще минеш и без него!Зарежи го и си купи нещо което е също толкова сладурско , но няма да те натоварва.По темата не вярвам , но все близки ми доказват обратното  Thinking ooooh!

# 31
  • Мнения: 71
Нали са приятелки с майка ти?

Ами те станаха след като стана ясно, че ние ще се женим. "свати" демек... Кой ме би по главата тогава мене  ooooh! ...ама айде, че това го избива на офф топик  Mr. Green

# 32
  • Мнения: X
Мисля,че до голяма степен е и самовнушение,макар и да знам за случаи,в които е било почти ясно,че има такива неща. Все пак колкото повече мислиш,че някой иска да ти навреди,толкова повече започваш да се втеляваш. Жив пример -една колежка,на която й ливнали нещо пред вратата.,услужлива съседка й казва:"Ауу,това е магия",рекла:"Това е вода от къпан мъртвец Naughty" (пък може и тя да е направила золума да я сплаши) и нашата вече сън не може да хване от мъка,че някой искал да й развали щастието с мъжа и. Няколко дена не беше на себе си от тревоги и мислене кой и за какво иска да й навреди и наистина се поболя от страх- за няколко дена. Иначе гледам- добре е,цъфти и врзъва жената Hug

# 33
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967
Да, вярвам ( не знам дали и в твоят случай е това). За съжаление, силата им може да бъде много силна. Достатъчно е да има замесени лошо мисли и пак същата работи върши ( не е задължително предмет да е включен или ритуал).

# 34
  • Мнения: 71
... Достатъчно е да има замесени лошо мисли и пак същата работи върши ...

А то "съкровището" е отличничка по тази част  afwitch

# 35
  • Мнения: 3 418
в нашето семейство имаме няколко екземпляра, запалени по врачки, магии и прочие. бабата на мъжа ми всяка седмица нова магия намира  ooooh! тук имало намотани косми, там не знам си какво... ами първо си изчисти къщата, пък след това ни викай да гледаме кокали и космИ  ooooh!   #Cussing out

# 36
  • Мнения: 958
Аз също съм скептик. Преди години някой ми беше казал, че ако не вярваш в нещо, то няма как да ти случи.
Обаче миналата година една случка, малко ме разколеба.
Бяхме с мъжа ми, бебето и кумовете на море, още щом пристигнахме, се разходихме и седнахме в една кръчма да хапнем. Детето беше на 6 месеца, нито съм му слагала червени конци , нито маниста, защото никога не съм вярвала на бабини приказки за уроки. Обаче детето почна да пищи страшно, нито има температура, нито зъбки, нито глад, никаккви признаци за болка. Просто седи и пищи, до 5ч. сутринта. Направо се бях побъркала, нося я, люшкам я, унесе се за 10 мин и пак се сепне и писъци. Спа от 5 до 7, стана и пак пищи. Никой около нас не беше спал. Кума каза това дете е урочасано и тръгнаха с мъжа ми да търсят някаква бабка, намериха една уж била много добра, водим детето при нея, то пищи. Бабата само погледна вика урочасано е, бая му нещо (аз супер не вярваща ), изми му очите с уж светена вода и детето спря да пище, до края на почивката седя много спокойно!
От тогава си имам едно на ум  Peace

# 37
  • Мнения: X
тук имало намотани косми, там не знам си какво... ами първо си изчисти къщата, пък след това ни викай да гледаме кокали и космИ  ooooh!   #Cussing out
Joy Това ме подсети за един случай, в който една жена,след като починал съпруга й взела да чисти из къщи и намерила под леглото един отрязан пръст. Явно си го пазел човека за погребението да му го сложат при него и да са си едно цяло,така да се каже,ама той се търкулнал,пущината. Всеки случай тя доста си изкарала акъла.

# 38
  • Мнения: 71
.... намерила под леглото един отрязан пръст.

  Joy Joy Ти пък сега не ми давай идеи, че .............newsm48 не се знае кой какво ще вземе да си търси Whistling

# 39
  • Мнения: X
.... намерила под леглото един отрязан пръст.

  Joy Joy Ти пък сега не ми давай идеи, че .............newsm48 не се знае кой какво ще вземе да си търси Whistling
Може следващия път да й подариш амулет за прогонване на злите сили на твоята свеки.

# 40
  • София
  • Мнения: 5 258
Ами аз лично не вярвам в магиите, но за сметка на това вярвам в самовнушението, т.е. ако вярваш, че има такива неща ... ще те хващат. А ако не вярваш, не мисля че може нещо да те засегне! Peace Така че ако искаш някой да те отърве това потниче и ми е по мярка..  newsm44

Ако трябва да съм честна - и аз клоня към това мнение, но от къде накъде пък точно като го облякох....абееееееееееее , та кой номер носиш  Grinning

ами 44 и много обичам черно, а колкото до защо точно като си го облякла, ами моето обяснение:  Подсъзнателно ти знаеш, че тя се занимава с такива неща.. и може би че иска нещо лошо да ти направи => подсъзнателно на някакво ниво ти си си мислела, че такова нещо ще се случи ако го облечеш. И ето.. внушение както казвам. Може би не го осъзнаваш, но на мен точно на такова ми прилича  Wink

# 41
  • Мнения: 212
Аз пък съм чувал че единствения начин да се оттървеш от магия направена от някой човек е, като прободеш този човек право в сърцето със сребърен кинжал по пълнолуние. Кръвтта която изтече от сърцето му трябва да се събере в сребърен съд и да се изгори в огън разпален от клонки на чудодейна хвойна. Това пак трябва да стане по пълнолуние...
Само така може да се премахне завинаги проклятието което е направил този човек спрямо теб.
Ти веднъж като си облякла този потник магията вече е влязла в тялото и вените ти и тече в теб. Не мисли че е толкова лесно ... Взимай мерки докато е време...

# 42
  • Мнения: 71
 smile3508
Давай кинжала насам ... и после те взимам за свидетел по делото!  Mr. Green ( и подбудител  Mr. Green )

ами 44 и много обичам черно, а ...

46 е, за нощничка да го искаш  Laughing

Последна редакция: пт, 04 юли 2008, 16:00 от wee.jess

# 43
  • София
  • Мнения: 5 258
Аз пък съм чувал че единствения начин да се оттървеш от магия направена от някой човек е, като прободеш този човек право в сърцето със сребърен кинжал по пълнолуние. Кръвтта която изтече от сърцето му трябва да се събере в сребърен съд и да се изгори в огън разпален от клонки на чудодейна хвойна. Това пак трябва да стане по пълнолуние...
Само така може да се премахне завинаги проклятието което е направил този човек спрямо теб.
Ти веднъж като си облякла този потник магията вече е влязла в тялото и вените ти и тече в теб. Не мисли че е толкова лесно ... Взимай мерки докато е време...


хахахаха много свежо чувство за хумор  smile3532 Това действа и срещу вампири предполагам..

# 44
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Скептицизма ми е на кантар както бях казала по-горе  Wink


Цитат
Преди години някой ми беше казал, че ако не вярваш в нещо, то няма как да ти случи.
..и да това е така  Peace

Общи условия

Активация на акаунт