Аз ли луднах днес ...или вярвяте ли в магии и теМ подобни ?

  • 5 376
  • 67
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 386
 Shocked  #Crazy Ама ти не се шегуваш ни най-малко...
Ако бяха косми или нещо друго щях да реша, че си внушаваш, но опаковани и подлепени с тиксо..
Не знам какво да кажа, не вярвах, че някой все още се занимава с такива неща.

# 61
  • Мнения: 71
Shocked  #Crazy Ама ти не се шегуваш ни най-малко...
Ако бяха косми или нещо друго щях да реша, че си внушаваш, но опаковани и подлепени с тиксо..
Не знам какво да кажа, не вярвах, че някой все още се занимава с такива неща.

 Laughing ако искаш да те запозная  Joy

# 62
  • Мнения: 8
Дай го на някоя твоа приятелка да го поноси, ако не и стане нищо, да си го носи със здраве. Провери от къкви съставки е текстила, твърде вероятно е да си алургична към някои от съставките. А може да имаш гуша и да е съвпадение задушаването и потничето. Обикновено магии се правят с цел промяна на съдбата, а не физически дискомфорт.

# 63
  • Мнения: 71
Е да де!  Laughing Я да заобичам пак синчето й, я да му промени съдбата и да го оттърве от мен  Joy Де късмет!

# 64
  • Мнения: 2 386
О, не, ще пропусна, благодаря.
Пък и съм чувала, че светлите очи не ''хващат''.  Crazy

# 65
  • Мнения: 71
Eeeee, що не каза бе човек  Laughing аз съм със зелени, кво съм се запритеснявала hahaha

# 66
   Виждам, че ви е весело, но  има си хора за всичко.Забъркват се в едни такива отвратителни неща, че повличат и близките си.Ще ви дам пример с моя приятелка.
   Тя е туркиня, по професия дизайнер.Докато била студентка, 5 години ходела с едно момче, което е българин.Голяма любов и нещата вървяли към сватба.И той дизайнер.Ми, културни, хубави деца Heart Eyes.Обаче бабека на момчето  да мрази турците от дън душа , та решила да ги раздели.И  така, момчето отива на гости  на тая баба в далечен град за 20-ина дена през лятото и...Да се обади, да се обади...Приятелката ми му звъннала, а той , ама все едно е  друг човек.Един вял, без грам емоция, все едно са  чужди.Дошъл си и пак същото.Сякаш тия 5г  дружба никога не ги е имало.При това се разболял, взел да линее.Тя  съответно също.Правили й изследвания, водили я по доктори.Нищо не открили.Гасне, но без причина.А връзката им нито се разпада , нито напредва.Той й звъни, иска да излязат, но като са заедно мълчи, сякаш че насила са го заставили.Тя е объркана.
  Родителите й я пращат на гости  при леля на морето, малко да й просветне.Лелята  я завела на ходжа, уж да пооправи нещата, ама наляла още масло в огъне.Значи за малко й минава, обаче до 2 месеца пак същото.Че и по-зле.Точно тогава , преди 10 години се запознах с нея в малка шивашка фирма.Беше общ работник и правеше измежду другото  модели, за които й даваха смешни пари ShockedИ това е дизайнер ShockedИскам да кажа само, че разбирам от тия работи и момичето е много добро и талантливо.
  Сприятелихме се и тя ми разказа  цялата тази история.Вярвам , че това не беше случайно.Аз съм вярваща и точно се връщах от библейски колеж в Москва.Но работя в модния бранш.Разговаряхме много, опитвах се да я насоча, как да се справи с това.Но  тя  беше като омагьосана...че тя си беше , де.Разбираше какво трябва да направи, но нямаше сили и  мотивация.Сякаш  й дърпаха конците от другаде.
Та така, тя поне се съгласи да се молим за нея.Това свърши работа , но пак не за  дълго.Един вид прекъсна  някои от  нишките, свързващи я с тая магия.Здравословно се оправи, веднага дръпна напред.Но имаше проблеми с работата.Не можеше да се установи никъде за по-дълго.Гадно си беше, наистина.Сега вече е  добре.А още по-гадното е това, че не може да  осъществи никаква трайна, че и изобщо никаква връзка.Винаги всичко се проваля.Гледаш потръгнало и  изведнъж - срив.Много е тъжно.Същото се случва и с момчето.Тая баба какво е правила, не зная, обаче ги е съсипала и двамата.
   

   Искам да  подчертая, че нито  хвърлянето на  предмета в  течаща вода, нито горенето му, нито , ако някой  ви бае нещо против уроки ще ви спаси от магията!!!
Избийте си го от главите.Ще има  подобрение за малко, затишие, а после ще става все по-зле.И то в разни области от живота ви.Даже няма и да се сетите , че е от това.И ако не на вас , то на децата ви  ще идват разни  проблеми.Особено, ако пък самите вие сте се набутали м/у шамарите, да се занимавате с такива  работи!Без значение дали професионално или аматьорски.

   Човека/в духовната сфера/ е като празен съд, който трябва да се изпълни с нещо.И ако това, което го пълни не е божия дух, то този човек има сериозен проблем.ЗАщото  там могат да се нанесат много  неприятни наематели.Иколкото повече един човек  се въвлича в окултни занимания, толкова по бързо  ще  му напълнят дома с бълвоч.Понеже ние, като същества сме създадени да бъдем за божия прослава, храм на бога, в който той да обитава и да общува с нас.А ние отдаваме този храм под наем на дявола.Гнусно е.И го правим не само , като сами се занимаваме с магии или др. окултни  практики, вършим всякакви  грехове, но и като не правим нищо.Това не ни оправдава, че сме оставили вратат, за да се нанесе , който си иска  в храма.
  Когато ние се молихме за моята приятелка  се случи именно това.Наемателите/демоните/, които й причиняваха това страдание бяха прогонени.Обаче тя не прие  Христос, не повярва в Бога и  остави почистения дом отворен.Тогава тези наематели един по един започнаха да се завръщат.Това е нейно решение, никой не може да я застави , но  тя няма да се оправи никога така.Можем единствено да я крепим с молитви, а то е нищо.ЗАщо да се лишава от пълноценен живот , семейство, доходна работа, здраве?

  Това е историята.Благодаря за търпението, писах доста, но е добре да се знае, че има такива неща.По-добре да не вярвате в тях.Обаче и да не вярвате, ако я нямате защитата от Бог...лошо.У дома не се боим от уроки, магии, проклятия, именно, защото  вярваме на Бог и сме  се оставили в неговата ръка  да ни пази.И той го прави Hug

# 67
  • Мнения: 44
Виждам, че темата е старичка, но да споделя и аз.Нека да е за пример,пазете се.Млада съм на 20г. и съм първи курс студентка в чужд град.Бивш спортист /вече/ и здрав млад организъм.Започвам да линея,пожълтявам,адски главобол, отслабвам с 10кг.-ставам 43кг. при ръст 165см.Прибирам се в родния си град на третата седмица и майка ми като ме видя само дето не припадна.Пълни изследвания,насила се тъпчех и все по - зле ставам.Върнах се във Варна и един ден майка ми звъни в портиерната на общежитието и ми казва :"Имаш мамо три саксии на едната страна на стаята и пет от другата,там където са три има една с остри листа и в нея нешто лошо,изхвърли всичко в канал.Аз се качвам на деветия етаж,броя саксиите и сядам на земята,защото не ме държат краката.Всичко е точно така!Майка ми не беше идвала още,ното пък този, който и го е казал.Чакам приятелят ми да се върне от лекции и да изтърбуши саксията.Вътре имаше ръждясал пирон омотан с нещо като конец.Изхвърлихме всичко,само че, нали се сещате,че аз знаех от къде е дошла тази саксия.Подари ми я моята стринка като ме приеха.Прибрах се в родния си град, вече по - добре, пих и се къпах със светена вода,подправях ястията с баяна сол и спах 3 дни с опеян потник.От тогава минаха десет години,през които за мен тези хора все едно са умрели.Но от тогава винаги се съмнявам.


пп.Пропуснах да ви кажа,че майка ми е тръгнала по врачки и ходжи,когато е видяла, че детето и гасне, а лекарите нищо.И ходжа и е казал всичко това и още мога да пиша,но няма нужда да се стряскаме, а да бъдем на щрек

Общи условия

Активация на акаунт