Плажни забивки

  • 3 703
  • 67
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 268
Плажна забивка ще е,ако освен че си говоря със съседа по шезлонг за времето,го помоля да ми намаже гърба,а после да ме придружи във водата.
 Точно така!Това си е класическа плажна забивка! Laughing
Само като си представя картинката и ми призлява....

# 16
  • Мнения: X
Плажна забивка ще е,ако освен че си говоря със съседа по шезлонг за времето,го помоля да ми намаже гърба,а после да ме придружи във водата.
 Точно така!Това си е класическа плажна забивка! Laughing
Само като си представя картинката и ми призлява....
Спокойно,бе стеф,не изглеждам толкова зле по бански  Flutter

# 17
  • под дъгата
  • Мнения: 630
Много зависи от настроението ми и човека насреща. Не обичам фамилиарниченето, не харесвам и когато някой насилствено се опитва да нахлуе в личното ми пространство, особено след индикация от моя страна, че не ми е приятно. Но има хора, с които "се надушваме" от пръв поглед и всичко се развива от самосебе си. Изобщо не би ми хрумнало да общувам/се задявам с бармана, дори и да скучая.

# 18
  • Мнения: 183
От толкова отдавна съм с мъжа ми, че на плажа като видя красива жена, го сръчквам в ребрата и му викам- ау, гледай...
За барманите- веднъж реших да си поговоря с един, но понеже не се сещах какво интересно да кажа, успях седем, осем пъти да му кажа "текила".После, на никой нищо не можех да кажа.

# 19
  • Мнения: 3 268
Плажна забивка ще е,ако освен че си говоря със съседа по шезлонг за времето,го помоля да ми намаже гърба,а после да ме придружи във водата.
 Точно така!Това си е класическа плажна забивка! Laughing
Само като си представя картинката и ми призлява....
Спокойно,бе стеф,не изглеждам толкова зле по бански  Flutter
О,сигурна съм!Защо си помисли така?Само мисълта да ме пипа някакъв потен,космат екземпляр и ми ми става гадно.Не знам защо първо това си представих.

# 20
  • Мнения: X
stefani6,бързо да почваш да си мислиш за млади, сочни и усмихнати екземпляри със слънчев загар и спортни тела...!

# 21
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 840
От толкова отдавна съм с мъжа ми, че на плажа като видя красива жена, го сръчквам в ребрата и му викам- ау, гледай...
За барманите- веднъж реших да си поговоря с един, но понеже не се сещах какво интересно да кажа, успях седем, осем пъти да му кажа "текила".После, на никой нищо не можех да кажа.

ей това ме разби Joy Joy

# 22
  • Мнения: 830
Плажни забивки не обичам-мразя да ме замерят с миди спасителите ,да ме питат колко е часа/при условие, че са с часовник на ръката си/,мразя предложение да ми мажат гърба с плажно мляко както и ако случайно ако се схвана докато плувам да им викна....Да не забравя мразя да ме питат детенцето ми дали е момиченце при условие, че е с рокля и дълга коса-миналият месец един го отнесе.
Иначе съм дружелюбен човек обаче на плажа нещо ми става Mr. Green

# 23
  • Мнения: 2 978
.........Иначе съм дружелюбен човек обаче на плажа нещо ми става Mr. Green



То туй от жегата.

По темата.
Говоря си без проблем с хората около мен, но не обичам разговорчета с барманчета Crazy

# 24
  • Мнения: 3 447
Ммм, не. На нудистки плажове тоя вид забивки не вървят. Първо гледаш голия задник на някого, пък след това разговори за времето... не.

# 25
  • Мнения: 2 448
Ммм, не. На нудистки плажове тоя вид забивки не вървят. Първо гледаш голия задник на някого, пък след това разговори за времето... не.

Задник само , ако му говориш в гръб. иначе изобщо не знам дали ще искам да се заговорим.  Laughing

# 26
  • Мнения: X
Общителна съм, дори прекалено много. Но точно на плажа искам да ме оставят на мира, да си лентяйствам под слънцето и да се размазвам.
По повод плажните забивки се сетих за един виц.

Бургаски гларус обикаля по плажната ивица и оглежда критично всички мацки. Погледът му попада на една и той смело се хвърля във флирт.
-Добър ден! Много пИче. -опитва се да завърже разговор той.- Да иматИ случайно една цигара да ми дадетИ?
-Не пуша -отговаря  му тя
-Може би ще имате някакъв плод? Цитрусов например?! Да разквася уста... - не се предава той
-Нямам!
-Да влезИм  във водата да сЪ поразхладим?
-А не щеш ли случайно едно барабанче? - пита го тя
-Барабанче ли?! Че за кво мий туй барабанче?! -учудва се гларусът
-Да водиш парада от отиващите на майната си!

# 27
  • Мнения: 2 161
Между "плажна забивка" и дружелюбно чуруликане има разлика. Кое от двете имаш предвид с темата си?
Никъде не споменавам чуруликане.Написах гугукане,което е прелюдия към забивка.Извинявам се,че поднасям темите по елегантен начин и не се разбира,че всъщност въпросът е за плажните свалки.Догодина ще я пусна "Плющите ли се в шезлонга".

# 28
  • Мнения: 3 405
Говоря с всички. Любезна съм. Ако много ми хареса събеседника дори съм многословна. А с барман се води приятен разговор, ако не е затрупан с поръчки.

# 29
  • Попово
  • Мнения: 687
аз пък мразя да говоря, особено на плажа... предпочитам да си дремя и да зяпам мъжки задници мълчаливо  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт