Плажни забивки

  • 3 708
  • 67
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 161
Общувате ли лесно с човека от близкия шезлонг или хавлия?Склонни ли сте да поемете и доразвиете фразата:днес времето е прекрасно,нали?Минавате ли лесно на "ти"?Докато децата-вашето и чуждото дълбаят пясъка,гукате ли си мило с придружителят на другото дете?А с барманите и сервитьорите,тези симпатични хора?

# 1
  • на село
  • Мнения: 3 964
Не, аз съм темерут.
Ако ме питат нещо отговарям, ама чак да задълбая в разговор -тц.

# 2
  • Мнения: 4 916
Със съседите по шезлонг поддържам разговори, но изцяло повърхностни - често ли идвате тук, а миналата година помните ли, сега май е по-хубаво, поддържат го добре, откъде сте, как сте... Такива неща.

# 3
  • Мнения: 516
Не съм темерут. По- скоро хладно любезна. На плажа обикновено флиртувам с книгата си. Дори нещо повече - отдавам и се напълно.

# 4
  • София
  • Мнения: 18 679
Според настроението. Обикновено съм общителна, но на плажа ставам ленива, така че обикновено ми се ще да дремя и кротко да поблизвам сладолед, вместо да дърдоря с комшията по чадър.
С бармани и сервитьори пък никога не ми е хрумвало да си говоря. Те работят хората, какво да ги занимавам Rolling Eyes

# 5
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Обикновено общувам с децата. Ако подвикванията "Излез от водата!" могат да се нарекат общуване. То си е монолог в кресчендо.

# 6
  • София
  • Мнения: 7 097
Между "плажна забивка" и дружелюбно чуруликане има разлика. Кое от двете имаш предвид с темата си?

# 7
  • Мнения: X
Плажна забивка ще е,ако освен че си говоря със съседа по шезлонг за времето,го помоля да ми намаже гърба,а после да ме придружи във водата.

# 8
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
Зависи понякога си говорим много , но понякога не си размняме и дума.Зависи от хората , даже имаме и приятели и то добри , от такъв разговор на плажа!

# 9
  • Мнения: 2 448
На плаж с детето за никакви "забивки" не може да става дума.
Ако е за разговори със съседи по хавлия, да, лесно контактувам. Бързо минавам на "ти", но това е само за плажното време. Не мога да кажа, че такива запознанства се пренасят и по далеч, да поддържам връзка с хора, които съм срещнала на плажа.

# 10
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 848
дете нямам.
на "забивките" забивам едно твърдо "не ме занимавайте, моля". въобще не ме интересува кой от къде, защо и как Whistling

# 11
  • Мнения: 3 268
Обичам забивките,но точно плажните не са ми любими.Силното слънце,жегата и потните лъскави тела по плажа не ме предразполагат към романтика.На мен ми дай приглушена светлина,мирис на тютюн и парфюм,чаша с ледени кубчета и силно питие.....Там съм във вихъра си. Wink А и няма деца наоколо,което е много важно за една забивка.

# 12
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Не.

На мен ми дай приглушена светлина,мирис на тютюн и парфюм,чаша с ледени кубчета и силно питие.....Там съм във вихъра си. Wink А и няма деца наоколо,което е много важно за една забивка.
О, това е друго Peace

# 13
  • Мнения: X
Хаа,сега се сетих как една колежка останала на плажа с децата докато мъжът й ловял риба. През това време чадърът им хвръква и услужлив нудист се притичва на помощ като го забива отново. След време се връща мъжът и жената му разказва как учтивият господин,веещ прелести отсреща, им е помогнал да се справят с тази толкова критична ситуация. Мъжът казва:"Ама той,таковата, гол ли беше докато ви помагаше?" #Crazy а тя:" Ами ти какво искаш,специално за случая да си обуе банския ли? "

# 14
  • Мнения: 502
Плажна забивка ще е,ако освен че си говоря със съседа по шезлонг за времето,го помоля да ми намаже гърба,а после да ме придружи във водата.
 Точно така!Това си е класическа плажна забивка! Laughing

# 15
  • Мнения: 3 268
Плажна забивка ще е,ако освен че си говоря със съседа по шезлонг за времето,го помоля да ми намаже гърба,а после да ме придружи във водата.
 Точно така!Това си е класическа плажна забивка! Laughing
Само като си представя картинката и ми призлява....

# 16
  • Мнения: X
Плажна забивка ще е,ако освен че си говоря със съседа по шезлонг за времето,го помоля да ми намаже гърба,а после да ме придружи във водата.
 Точно така!Това си е класическа плажна забивка! Laughing
Само като си представя картинката и ми призлява....
Спокойно,бе стеф,не изглеждам толкова зле по бански  Flutter

# 17
  • под дъгата
  • Мнения: 630
Много зависи от настроението ми и човека насреща. Не обичам фамилиарниченето, не харесвам и когато някой насилствено се опитва да нахлуе в личното ми пространство, особено след индикация от моя страна, че не ми е приятно. Но има хора, с които "се надушваме" от пръв поглед и всичко се развива от самосебе си. Изобщо не би ми хрумнало да общувам/се задявам с бармана, дори и да скучая.

# 18
  • Мнения: 183
От толкова отдавна съм с мъжа ми, че на плажа като видя красива жена, го сръчквам в ребрата и му викам- ау, гледай...
За барманите- веднъж реших да си поговоря с един, но понеже не се сещах какво интересно да кажа, успях седем, осем пъти да му кажа "текила".После, на никой нищо не можех да кажа.

# 19
  • Мнения: 3 268
Плажна забивка ще е,ако освен че си говоря със съседа по шезлонг за времето,го помоля да ми намаже гърба,а после да ме придружи във водата.
 Точно така!Това си е класическа плажна забивка! Laughing
Само като си представя картинката и ми призлява....
Спокойно,бе стеф,не изглеждам толкова зле по бански  Flutter
О,сигурна съм!Защо си помисли така?Само мисълта да ме пипа някакъв потен,космат екземпляр и ми ми става гадно.Не знам защо първо това си представих.

# 20
  • Мнения: X
stefani6,бързо да почваш да си мислиш за млади, сочни и усмихнати екземпляри със слънчев загар и спортни тела...!

# 21
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 848
От толкова отдавна съм с мъжа ми, че на плажа като видя красива жена, го сръчквам в ребрата и му викам- ау, гледай...
За барманите- веднъж реших да си поговоря с един, но понеже не се сещах какво интересно да кажа, успях седем, осем пъти да му кажа "текила".После, на никой нищо не можех да кажа.

ей това ме разби Joy Joy

# 22
  • Мнения: 830
Плажни забивки не обичам-мразя да ме замерят с миди спасителите ,да ме питат колко е часа/при условие, че са с часовник на ръката си/,мразя предложение да ми мажат гърба с плажно мляко както и ако случайно ако се схвана докато плувам да им викна....Да не забравя мразя да ме питат детенцето ми дали е момиченце при условие, че е с рокля и дълга коса-миналият месец един го отнесе.
Иначе съм дружелюбен човек обаче на плажа нещо ми става Mr. Green

# 23
  • Мнения: 2 978
.........Иначе съм дружелюбен човек обаче на плажа нещо ми става Mr. Green



То туй от жегата.

По темата.
Говоря си без проблем с хората около мен, но не обичам разговорчета с барманчета Crazy

# 24
  • Мнения: 3 447
Ммм, не. На нудистки плажове тоя вид забивки не вървят. Първо гледаш голия задник на някого, пък след това разговори за времето... не.

# 25
  • Мнения: 2 448
Ммм, не. На нудистки плажове тоя вид забивки не вървят. Първо гледаш голия задник на някого, пък след това разговори за времето... не.

Задник само , ако му говориш в гръб. иначе изобщо не знам дали ще искам да се заговорим.  Laughing

# 26
  • Мнения: X
Общителна съм, дори прекалено много. Но точно на плажа искам да ме оставят на мира, да си лентяйствам под слънцето и да се размазвам.
По повод плажните забивки се сетих за един виц.

Бургаски гларус обикаля по плажната ивица и оглежда критично всички мацки. Погледът му попада на една и той смело се хвърля във флирт.
-Добър ден! Много пИче. -опитва се да завърже разговор той.- Да иматИ случайно една цигара да ми дадетИ?
-Не пуша -отговаря  му тя
-Може би ще имате някакъв плод? Цитрусов например?! Да разквася уста... - не се предава той
-Нямам!
-Да влезИм  във водата да сЪ поразхладим?
-А не щеш ли случайно едно барабанче? - пита го тя
-Барабанче ли?! Че за кво мий туй барабанче?! -учудва се гларусът
-Да водиш парада от отиващите на майната си!

# 27
  • Мнения: 2 161
Между "плажна забивка" и дружелюбно чуруликане има разлика. Кое от двете имаш предвид с темата си?
Никъде не споменавам чуруликане.Написах гугукане,което е прелюдия към забивка.Извинявам се,че поднасям темите по елегантен начин и не се разбира,че всъщност въпросът е за плажните свалки.Догодина ще я пусна "Плющите ли се в шезлонга".

# 28
  • Мнения: 3 405
Говоря с всички. Любезна съм. Ако много ми хареса събеседника дори съм многословна. А с барман се води приятен разговор, ако не е затрупан с поръчки.

# 29
  • Попово
  • Мнения: 687
аз пък мразя да говоря, особено на плажа... предпочитам да си дремя и да зяпам мъжки задници мълчаливо  Mr. Green

# 30
  • Мнения: 830
Догодина ще я пусна "Плющите ли се в шезлонга".[/b]
На шезлонга Mr. Green

# 31
  • Мнения: 1 885
Мен ме заговарят предимно чужденци, не знам защо. Дърдоря си ако съм на кеф. Що пък не? Simple Smile

# 32
  • Мнения: 2 978
Догодина ще я пусна "Плющите ли се в шезлонга".[/b]
На шезлонга Mr. Green



А под? Sunglasses

# 33
  • Мнения: X
Догодина ще я пусна "Плющите ли се в шезлонга".[/b]
На шезлонга Mr. Green



А под? Sunglasses
Е то тогава вече ще стане "Помощ!Как да се преборя с пясъка в задника?"

# 34
  • Мнения: 830
Догодина ще я пусна "Плющите ли се в шезлонга".[/b]
На шезлонга Mr. Green



А под? Sunglasses
Е то тогава вече ще стане "Помощ!Как да се преборя с пясъка в задника?"
не бе тогава ще е  напълниха ми мидичката с пясък Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 35
  • Мнения: 1 632
От толкова отдавна съм с мъжа ми, че на плажа като видя красива жена, го сръчквам в ребрата и му викам- ау, гледай...
За барманите- веднъж реших да си поговоря с един, но понеже не се сещах какво интересно да кажа, успях седем, осем пъти да му кажа "текила".После, на никой нищо не можех да кажа.
Joy Joy Joy
Догодина ще я пусна "Плющите ли се в шезлонга".[/b]
На шезлонга Mr. Green



А под? Sunglasses
smile3532

# 36
  • Мнения: 6 155
Какви забивки с дете наоколо?! Между крясъците "не пий вода от морето" и "не пълни хвърляй пясък върху голото дупе на съседката" или "не стреляй с вод. пистолет по голата какичка" се губи "забиваческото" настроение.  Twisted Evil

Иначе си говоря с хората наоколо. Най-много с тези, които се опитват да ми седнат под чадъра или да ми ползват кърпата за изтривалка. Миналата година след едночасова гимнастика да си местя кърпата, така че съседката-сръбкиня да не минава върху нея и мен, даже на сръбски заговорих. По-скоро беше монолог на развален сръбски от моя страна, но важното е, че ме разбра. Не мина повече.  Whistling Mr. Green

# 37
  • Мнения: 48 014
Мен не ме заговарят на плажа, камо ли да ме свалят  Close
Срамота!
Освен да се пробвам да отида на плаж без мъж и деца newsm78

# 38
  • Мнения: 2 891
Говоря с всичко и всички. Много обичам с барманчета  Whistling Какво беше там, за кокошия крак  Mr. Green

# 39
  • Мнения: 3 405
Говоря с всички. Любезна съм. Ако много ми хареса събеседника дори съм многословна. А с барман се води приятен разговор, ако не е затрупан с поръчки.

Говоря с всичко и всички. Много обичам с барманчета  Whistling Какво беше там, за кокошия крак  Mr. Green

Кога идваш? Знам тук един чудесен бар на плажа  Grinning

# 40
  • Мнения: 2 386
Суперкомуникативността ми потъва в морето, когато съм на плаж. Мразя забивките - или са ми досадни, или дори гнусни. Обичам да релаксирам край морето, ама истински.
Виж, вечер...и мен може да ме вземете при барманчетата, умея да правя разни бихайнд дъ бар номера.  Laughing

# 41
  • Мнения: 604
И аз не обичам да ме закачат когато си почивам на морето·
Харесва ми да слушам само шумът на разбиващите се вълни  Hug·

# 42
  • Мнения: 604
Мен не ме заговарят на плажа, камо ли да ме свалят  Close
Срамота!
Освен да се пробвам да отида на плаж без мъж и деца newsm78
Муци ако искаш да те заговорят остави си "багажа" в къщи Peace·

# 43
  • Мнения: 1 632
Мен пък никой не ме заговаря.Аз съм винаги с 2 ремаркета и сигурно се стряскат ooooh!.

# 44
  • Варна
  • Мнения: 1 306
А с барманите и сервитьорите,тези симпатични хора?

Шанел, още от заглавието разбрах, че си пуснала тема за мен  Grinning

# 45
  • Мнения: 2 161
А с барманите и сервитьорите,тези симпатични хора?

Шанел, още от заглавието разбрах, че си пуснала тема за мен  Grinning


Заклевам се,че барманите ги включих заради теб.

# 46
  • Мнения: 957
Много съм общителна....от тази общителност познавам всички спасители на плажа на Созопол..и така си намерих моето гадженце...морето ме предразполага да съм щастлива и комуникативна..

# 47
  • Варна
  • Мнения: 2 133
На мен никой не ми говори на плажа. Сигурно заради банските. Или кой знай. А с барманите и сервитьорките не говоря много, защото съм погълната от мисълта да не би да съм  платила по-малко, от колкото трябва и те ей сега да ме подгонят. С хлапето си говорим, т.е., той ми обяснява разни неща, а аз само потвърждавам. И без това е толкова горещо и ти влиза пясък навсякъде и се потиш и въобще плажът е голям тормоз.

# 48
  • Мнения: 1 212
Общувате ли лесно с човека от близкия шезлонг или хавлия? ....
А с барманите и сервитьорите,тези симпатични хора?


Да, да ... и с майките в градинките също, и с полицаи ако ми се наложи.
И с магазинерки и с държавни служители -  също ми е удоволствие  Wink Grinning
Въобще .. общувам лесно.
Ето днес се разговорих е една аптекарка и се оказа, че именно при нея съм изтървала миналата седмица 4-те лв за кренвирши  Mr. Green ... които помня, че имах, но бях загубила .
Честна жена , благодаря и' !  Grinning

# 49
  • Мнения: 17 409
Хич не ме вълнуват никакви забивки. НА плажа ме мързи д агледам, камо ли да осъществявам контакти с когото и да е. КАто пораснат децата и се заиграват сами на плажа, може и да ми излезе късметят по схемата, описана от ШАнел. Ай, дано!
Биби,  Joy

# 50
  • Мнения: 4 187
Скоро не съм попадала в такава ситуация! На плажа или съм с приятелки или със съпруга  Sunglasses. Това обаче няма особено значение, където и да съм, не повеждам с охота разговор с непознати!

# 51
  • Мнения: 3 315
И аз не обичам да ме закачат когато си почивам на морето·
Харесва ми да слушам само шумът на разбиващите се вълни  Hug·
       Peace   

# 52
  • Мнения: 2 388
Мразя плажните забивки.
Не искам никой и по никакъв начин да ми прави сянка, докато съм на плажа.
А като се замисля за бургаските гларуси, какъв "елегантен" начин на "забиване" имат, направо ми се скапва настроението.

# 53
  • Мнения: 231
За общителността и минаването на Ти нямам ник'ви проблеми Blushама много зависи какъв индивид ме заговаря.....ако е готин не ми пречи и половинката да е покрай мен,пак не ми пука ЩоТ не може да ми каже нищо Mr. Green Ама ако некой мухльо ми си пробва номерата на мен ставам темерут безподобен Laughing

# 54
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Не обичам да общувам с непознати, което не значи, че имам проблем да ги разговоря.
Особено на плажа съм съвсем с физиономията "Бегай"

Проблемът в кавички е, че Филипът си пада доста контактен и общителен, малка порта, която на всичкото отгоре и в сюблимния момент подло сочи с пръст и кряка "Това е мама"  Confused Та, общувам, ама предпочитам да се изключа и да блея в посока морето

# 55
  • Мнения: 481
Мен не ме заговарят на плажа, камо ли да ме свалят  Close
Срамота!
Освен да се пробвам да отида на плаж без мъж и деца newsm78

пууу и мен така, и мъж и деца като нямах пак така... пък майка ми ми казваше навремето, че красавица не съм, ама за хубавичка минавам  Mr. Green
бармани и сервитьори също  Mr. Green

# 56
  • Мнения: 6 998
Кви забивки, аз само с нашите съм била на море Rolling Eyes
Обаче веднъж излязох на терасата на стаята в станцията по хавлия да си поблея. В отсрещната къща - доста близо, на терасата имаше един младеж, на моята възраст (аз на 17). Каза ми Здрасти, аз отвърнах. Той ми каза, че съм хубава, аз му казах да не се шегува. И тогава той каза "Я разтвори хавлията, за да съм сигурен".  Joy Аз му казах да си гледа работата, а той ме покани на кафе. Доста сладолед изядох с него на тва море. Много беше готин. Laughing

# 57
  • Мнения: 17 546
Не общувам особено на плажа. Обичам да съм си сама със себе си, нищо, че сме обикновено  10 човека заедно на плаж. Но всъщност се забавлявам истински отстрани като гледам как други хора се напъват да общуват. Мъжът ми дълги години работи като спасител и в София, и на морето... Mr. Green

# 58
  • Мнения: 139
Мен много ме харесваха на плажа ! Rolling Eyes
Повечето пъти мило и културно идваха да ме питат може ли да се запознаем.
Веднъж дори един известен мъж дойде да ме сваля на плажа в Созопол, под претекста, че уж много съм приличала на някаква негова позната украинка hahaha

Семейно още не сме ходили на море, но определено не ми се общува вече по плажовете Laughing
Ще се радвам обаче за мъжа ми, ако го видя  да флиртува с някое младо момиче!
 
 

# 59
  • Мнения: 1 447
С тези две деца и мъж до мен ще има да сънувам за плажни забивки.

# 60
  • 1st floor
  • Мнения: 9 124
Ще се радвам обаче за мъжа ми, ако го видя  да флиртува с някое младо момиче!
 
 
Ти сериозно ли говориш? Shocked
Ако моят мъж направи това в мое присъствие , после в късните репортажи ще има новина за неиндефициран удавен млад мъж...
ПП: по принцип не съм ревнива, ама  тия работи не се правят , като си с половинката...  Naughty

# 61
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 230
не. не обичам подобен род контакти. отговарям с половин уста и се обръщам на другата страна.

# 62
  • Мнения: 1 447
Ще се радвам обаче за мъжа ми, ако го видя  да флиртува с някое младо момиче!
 
 
Ти сериозно ли говориш? Shocked
Ако моят мъж направи това в мое присъствие , после в късните репортажи ще има новина за неиндефициран удавен млад мъж...
ПП: по принцип не съм ревнива, ама  тия работи не се правят , като си с половинката...  Naughty

Напълно съм съгласна какви са тез забивки и то пред мен. Naughty

# 63
  • Мнения: 5 103
На плажа мъжете са много досадни, идват и се заприказват, имаше един идиот , който се приближи с фотоапарат и помоли да ме снима Joy , а най-обичам някой с жена и деца само да се чуди как да довтаса и да се запознаем. Е аз съм голям чешит и много рядко си говоря с непознати, някой път се забавлявам с глупостта им.

# 64
  • sofia
  • Мнения: 1 606
Общителна личност съм,  дори прекалено понякога . На плаж обаче общителността ми е сведена до минимум. Не съм се проснала да си общувам -ако съм с детето и мъжа ми си общувам с тях - ако съм сама съм с книга и слушалки в ушите.

# 65
  • Мнения: 494
  При всички случаи минавам трудно на "ти". Плажът не прави изключение. А-а-а, всъщност има  изключение-барът(клуба, дискотеката и т.н.). Но пак зависи...Май ми е по-лесно да се разговарям с досадни непознати, ако съм ударила едно-две и също толкова лесно да спирам да го правя, демонстративно изнасяйки се, ако ме подразнят... Mr. Green Май иначе никак не си падам по разговори с непознати. Класически темерут съм, преди да ме запознаят с някой официално. Laughing
 А със сервитьорите и барманите какво да си приказвам, освен да им кажа "добър вечер" и да им напомня да не ми забравят леда и лимончето за водката? При това им говоря на "Ви". Възпитано момиче съм аз... Grinning

# 66
  • Мнения: 139
Ще се радвам обаче за мъжа ми, ако го видя  да флиртува с някое младо момиче!
 
 
Ти сериозно ли говориш? Shocked
Ако моят мъж направи това в мое присъствие , после в късните репортажи ще има новина за неиндефициран удавен млад мъж...
ПП: по принцип не съм ревнива, ама  тия работи не се правят , като си с половинката...  Naughty


Да. Мисля, че ще се освежи брака с някое и друго флиртче.  Peace

# 67
  • Мнения: 2 478
Мразя претъпканите плажове,където вечно някой ми прави сянка или се опитва да ме сваля.Как не се уморяват тези момчетии?
Ходя на дивашки плажове с много жени,понякога с децата,понякога без тях.Печем се голи и се забавляваме.Нямаме потребност от тези прозаични плажни забивки.
Но с мъжа ми имаме кръчма на един доста препълнен плаж.Когато сме там,винаги ме е изумявала волята на хората да се тъпчат един върху друг и да завързват безполезни разговори.
И не е имало случай да съм сама и да не дойде някой с тъпа оферта.Ама аз явно съм доста пиперлива,защото бързо се отдалечат после.

Общи условия

Активация на акаунт