Космата мама

  • 27 485
  • 115
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 3 695
Не мога да си представя да ходя космясала Sick
споделям мнението  Peace

# 91
  • Мнения: 2 448
Каквото и да си говорим, никоя нормална жена в днешно време не ходи абсолютен натюр по отношение на космите.
Сега дали ще е с бразилска лента или пълно кьосе, не е чак такава разлика. Която както се харесва и се чувства комфортно.
Аз например като не си махам космите по  ръцете, защото нямам, не виждам нищо лошо, ако някоя жена има повече и по тъмни и се чувства дискомфортно от това да  ги маха? Също и по краката не се обезкосмявам от коляното нагоре, защото не ми се занимава със скубане заради единия мъх. Но има и такива дето и до дупето и корема им се налага, така че според жената и процедурите. Така мисля аз.

# 92
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
Каквото и да си говорим аз не мога да понасям да имам и косъм , по която и да е част от тялото.Полагам неимоверни усилия винаги да съм ОК и това много ме уморява  ooooh!

# 93
  • Мнения: 2 448
Каквото и да си говорим аз не мога да понасям да имам и косъм , по която и да е част от тялото.Полагам неимоверни усилия винаги да съм ОК и това много ме уморява  ooooh!

А коса на главата си понасяш ли?  newsm78
Щото аз имам приятелка, която се бръсне / подчертавам бръсне, не епилира / по цялото тяло / без лицето естествено / , но и ходи с много къса коса. Дори бретон до средата на челото не може да трае,но за мен това си е от нерви.  Tired

# 94
  • Мнения: 600
Не мога да си представя да ходя космясала Sick
споделям мнението  Peace
И аз  Naughty

# 95
  • Мнения: 5 539
Тази тема за пореден път потвърждава мнението ми, че голям процент от жените в Бг страдат от невроза на тема косми. Съчувствам им.

# 96
  • Мнения: X
Познавам и мъже,които могат да се шокират от мъх по ръцете...ама знам ли,сега като се замисля, при тези за които се сещам,сякаш става въпрос за избиване на комплекс за плешивост newsm78

# 97
  • Мнения: 17 546
Каквото и да си говорим, никоя нормална жена в днешно време не ходи абсолютен натюр по отношение на космите.
Сега дали ще е с бразилска лента или пълно кьосе, не е чак такава разлика. Която както се харесва и се чувства комфортно.
Аз например като не си махам космите по  ръцете, защото нямам, не виждам нищо лошо, ако някоя жена има повече и по тъмни и се чувства дискомфортно от това да  ги маха? Също и по краката не се обезкосмявам от коляното нагоре, защото не ми се занимава със скубане заради единия мъх. Но има и такива дето и до дупето и корема им се налага, така че според жената и процедурите. Така мисля аз.
Да... и аз мисля съвсем, точно така! Grinning
Пас,  bouquet

# 98
  • Мнения: 2 448
Тази тема за пореден път потвърждава мнението ми, че голям процент от жените в Бг страдат от невроза на тема косми. Съчувствам им.

Аз пък съчувствам на мъжете , които страдат от такава невроза. Дето мислят за елипиране повече от жени.

# 99
  • Мнения: 17 546
Аз пък съчувствам на мъжете , които страдат от такава невроза. Дето мислят за елипиране повече от жени.
Те са малък процент. Оказва се, че мъжете са доста безразлични към нашите мании за външен вид. Даже бях учудена!

# 100
  • Мнения: 2 448
Аз пък съчувствам на мъжете , които страдат от такава невроза. Дето мислят за елипиране повече от жени.
Те са малък процент. Оказва се, че мъжете са доста безразлични към нашите мании за външен вид. Даже бях учудена!

Да, малък процент са за сега, като гледам как расте този процент обаче.  ooooh! На моменти чак се дразня.
Ама аз спадам към дъртите вече, така, че няма да ме засегне тази вълна , ако стане масово.  Mr. Green

# 101
  • Мнения: 528
Даа, след време мъжете ще са обезкосмени, а жените окосмени...май натам вървят нещата Mr. Green

# 102
  • Мнения: 6 038
Даа, след време мъжете ще са обезкосмени, а жените окосмени...май натам вървят нещата Mr. Green
Няма да стане това  Joy ...Няма се дам на един мъж  Crossing Arms

# 103
  • Мнения: 1 447
Даа, след време мъжете ще са обезкосмени, а жените окосмени...май натам вървят нещата Mr. Green
Няма да стане това  Joy ...Няма се дам на един мъж  Crossing Arms
И дума да не става,  Naughtyние жените не се даваме.

# 104
Здравейте дами
Ето и мнението на един мъж. Аз обожавам естествено окосмените, сочни и закръглени жени. Косми на подмишниците и пубиса ми действат силно възбуждащо, а ако има и около зърната и по средната линия на корема направо се побърквам, нямам нищо против и окосмени женски крака, много по-приятно е като ги галиш да усещаш косъмчетата.
Всчки тези глупости че необезкосмените жени били "нехигиенични" са празни приказки. Нима нашите майка са били нехигиенични, много добре знаете че до началото на 90-те год. българките не се обезкосмяваха и според мен бяха много по-секси от сегашните "гладки пласмасови кукли".
Съпругата ми има страхотно окосмяване и много ме възбужда. През есенно-зимния период не прави никакви епилации. направо обожавам гъстите и черни подмишници които целувам с голямо удоволствие. Лятото е принудена да си бръсна подмишниците "защото какво ще кажат хората?"
Ние българите сме си тъпа нация. Винаги се хвърляме в крайностите. Вижте западните страни, във Франция, Италия и Германия, окосмените женски подмишншцш са секси. У нас докато 99% от жените не се обезкосмяваха до т.нар. "демокрация" (да и е-- майката) сега стана обратното 99% са като голи охлюви и си мислят колко е секси, че и много мъжки курви започнаха да се епилират, не мога да ги нарека мъже, защото не са!
Природата ви е създала савършенни, а вие жените се чудите как да се направите на маймуни!
Смятам че налагането на тази мода, която дойде от САЩ, спор няма,е груба обида срещу женската същност. На вас ви се натрапва че постоянно трябва да се борите с окосмяването, с килограмите и т.н. А кому е нужно това? И какъв сексапил има да правиш секс с 40-50 кг пластмасова закачалка за дрехи.
Не мога да ги разбера тези мъже, като видят естествен женски пубис или подмишница или по сочна жена и да изпадат в ужас. Значи им е сбъркан "уйндоуса" не могат да възприемат нормалното женско тяло и предпочитат сурогатите.Явно нормалните вторични женски полови белези ги плашат!
Е ще ме определите като фетишист, но питам кое е фетишизма, да се възбуждаш от естествено женско тяло или да издигаш във фетиш неестественото!?

Общи условия

Активация на акаунт