ОКТОМВРИЙКА чака времето да мине, да вземе отпуск и да си почине!

  • 18 302
  • 287
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 156
Сев, честити покупки Hug Със здраве да си ги ползвате Peace
Манана, стискам палци за изпита newsm10
 Hug Hug Hug

# 61
  • София
  • Мнения: 183
Димитрова, на това Перперего не му се обръща дръжката или коща, а самия гюрук се обръща. Сигурна съм, защото племеника го возихме с лице към бутащия количката. И мъжът ми сега намери юзър менюъла на количката в сайта и там е показано.
В някои сайтове се разминават характеристиките на някои колички затова е добре да се четат на сайта на производителя.

# 62
  • Мнения: 817
manana, така както си написала май ще са ми полезни повечето покупки  Mr. Green А за количката защо не искаш да коментираш, да не би да сме си избрали некачествена  Sad? Ние се бяхме спрели първоначално на една на Чико, ама понеже свекър ми искаше да вземе количката и ни наложи малко финансови ограничения.
Пуки, не се притеснявай за съня, няма как да попаднеш в такава ситуация, ти вече всичко си имаш за бебчо  Hug

Виждам,че си говорите за месеците, аз от няколко дни вече съм в 7-ми месец и ми се струва вече, че е съвсем близо появата на бебчето. Дано всички ние нямаме проблеми и до края на бременността  Hug
Хайде отивам пак да си чета теми те за държавния, на следващата си почивка пак ще се включа.

П.П. А бе от както се върнах от почивката нещо в началната страница нямам "Отчетни", а само очакващи в определени месеци. Някой знае ли нещо по въпроса?

# 63
  • Мнения: 678
Сев не съм казала, че количката ви е неподходяща - напротив, аз съм твърдо за комбинираните колички. Просто не желая да налагам мнение, тъй като всеки си знае финансовите възможности и съм сигурна, че майчета, които не разполагат с много средства се чувстват гадно като четат за колички от по 700 лв. и нагоре, а не могат да си ги позволят  Sad
Пак казвам, че това е мое мнение и не искам да натоварвам никого с него  Peace

# 64
  • Бургас
  • Мнения: 723
Да купуваш за собственоти си бебоче е може би най-големият кеф!
Но понеже съм малко суеверна ,ще изчакам да вляза в деветия мес.и тогава не мож ме удържа!!! newsm44
То не, че много остана ние да си купим,защото кошарка ще ни подарят,количката аз я избирам- баба плаща, а дрехи-братовчетка ми роди- Януари,сестра ми роди -Май,а моята приятелка Юни!!! smile3521
Всички чакат вече моето производство с приготвени една камара дрехи и принадлежности!!!
 Hug

# 65
  • Мнения: 10
Здравейте сладурани Simple Smile
много готини колички и моного плезни съвети Simple Smile
аз още не съм копувала нищо Simple Smile но събирам информация и ми е много интересно Simple Smile
аз се карах на мъжотоо че си нямаме още телепорт Simple Smile та моля мтопнете краче в морето и за мен Simple Smile
мими софия докъде стигна с квартирата ??? че имам телефон на един полезен брокер Simple Smile
покупките ви са страхотни Simple Smile с голям кеф ги разглеждам Simple Smile но все си мисля че  имаме още много време за сладки приказки и лафче Simple Smile
на госпожица Димитрова пожелавам скорошно намиране на заместничка Simple Smile
аз от няколко ни обучавам една нова колежка Simple Smile голям веселба е и работата намалява и полекинко става Simple Smile
не че работата ми е тежка Simple Smile
ей да не забравя Simple Smile ина мацка супер си Simple Smile
заглавната ни страница е много  готинка Simple Smile

приятен ден Simple Smile цунки от мен Simple Smile

# 66
  • Мнения: 558
Шики, заради легналото положение, да...
Госпо'ицата, готин ник Wink... и на мен ми харесва линка, само си позволих да гугълна модела на количката и ми излезе, мисля френски сайт където същата струва 299 Евро... Да не забравяте да си искате касови бележки и от търговците кожодери, да вметна, аз Wink Simple Smile!!! http://www.abcdeco-cadeaux.com/boutique_us/fiche_produit.cfm?typ … ;tri=0&marq=0

Иначе, Грекото зад океана се водят евтина марка, а линка, който аз бях пускала беше да покажа колко струват количките тука по принцип (травъл система с кошница за кола, и определено неподходящи за БГ студ)... Количка над $200 налична в някой магазин- трудно би се намерила- само онлайн. А понеже съм във Флорида- зимни такива изобщо няма...
Тука гъзарските марки са Bugaboo, Britax, трябва да има и още, ама не ги знам...

Аз май се изчерпах по тая тема. В България, като се изключат цените  Rolling Eyes Shocked, и това, че не можеш да върнеш закупена вече стока, просто защото не ти харесва, изборът на колички като качество, производство и модели е много богат, така че докато имате време- гледайте и преценявайте.
Най- важното е на бебето да му е удобно (много бебоци заспиват най- лесно в количката) и топло...

# 67
  • София
  • Мнения: 183
Димитрова, ето на 25стр. от каталога е показано как става на зимна количка с лице към майката
http://www.pegperego.com/linea58/download/PI_Collection2008_EUROPE.pdf
Мисля, че Класикото само не се обръща.  newsm78 Но не съм сигурна.

# 68
  • Мнения: 3 453
Да се запиша и аз в новата ни тема! Laughing Много сладко оформление както винаги!  bouquet

Много ми е интересно и чета за количките които коментирате.Аз още не съм се спряла на окончателен вариант.Има доста време и мисля да си я взема септември или октомври.Моят термин и без това е чак на Димитров ден  и ще съм една от последните..пък знае ли се Laughing само искам да вляза в 9ти месец и бебо като реши ако иска и по-рано от 26-ти да излиза Laughing

   Сев, честити ти покупки  bouquet Аз лично не съм фен на Чиполиното, но предполагам че модела Пуки е добър -половината Пловдив е с него, но ми прави впечатление, че доста им играят гумите като цяло на тази марка.Относно Кенгарото - незнам какво те е отказало от тях, дори не е нужно да им въртиш дръжката / обръща се целия кош/ -много е удобно, защото не се сменя посоката на гумите нали повечето предните са им завиващи и като преместиш дръжката стават завиващи задните.Важното е,че ти си си я избрала и ти харесва.Аз съм се спряла на много подобно Кенгаро/Виктория и Даяна/ само дето няма кош към него, но това не ме притеснява.Аз редовно си спирам майки и татковци из града и си г иразпитвам от кое са доволни от кое не.Мъжо се пука от смях, но хората ми обясняват Laughing От Кенгарото до сега не съм попадала на недоволни, поне за двата модела за които писах.Мила да ти кажа само да не съжаляваш за Чикото- много са тежки новите им модели,а старите вече ги няма по магазините.Аз за свекърите няма да коментирам нищо... Joy Просто ще се въздържа, че трябва нова тема да напиша Joy Ако нещо решат да подаряват и наложат ограничение да ни дават паричките и ние ще си доплатим Peace

 Сега за двете дръжки на мен ми се струва, че е доста удобно- сгъната може да стои изправена дори и на задната седалка.Много практично ми се струва и по други причини които сега няма да изреждам...

Тони
-много приятна количка, само цветово не ми допада, вероятно имат и други цветове Peace

Пуки
, ще се радваш ще видиш Hug Ще си доносиш бебо и всичко ще е 6 Peace послушай съвета за млякото и действай Hug Heart Eyes

Момичета може да пропускам някой, но просто стана много дълго и вече забравих какво друго щях да пиша..по-късно ще се включа като се сетя Laughing

# 69
  • Мнения: 697
Момичета направо не издържам психически вече Sad Огледах апартаментите на цяла София и за късмет вчера с моя мъж си харесахме един. Като цена качество и местоположение е най-доброто което гледахме. Решихме че ни устройва. И тъкмо се зарадвах и почнаха проблемите. Проблемите са с настоящия ни хазаин. Ние сме тук на квартира малко повече от 2 години. Плащаме си редовно наем и сметки и спорове до сега не бяхме имали. Сега обаче като му казахме, че ще се махаме и започна да се държи безобразно. Първо каза да му платим за този месец наема. Естесвено ние отказахме защото при нанасянето сме си платили един наем повече и е нормално сега да си го използваме. Освен това му казахме че между 10 и 15 ще се изнесем. Даже ще е с половин наем на далавера.  Ама не можело така. Ние сега да му платим, а като му връщаме ключовете той щял да прецени какво да ни върне. То все пак освежителен ремонт щял да прави та демек ние да му го платим ако може. Моя мъж го отпрати и му каза че ще говорим с адвокат.Говорихме с адвокат и адвоката каза, че няма на какво основание да иска още пари, а да не говорим че и договора ни за наем е изтекъл преди повече от година и не е подновен. А не е подновен защото хазаина не плаща данъци разбира се.  А бе много се ядосах в общи линии и сега не знам и колко време ще се разправяме. А най ме хвана яд като взе да заплашва мъжа ми, че било по-хубаво да се разделим с добро, че ако се случело да го спре някой път /хазаина е катаджия/ да не му напишел акт. Ох големи глупости.
Съжалявам за дългия постинг ама съм бясна направо.

# 70
  • Варна
  • Мнения: 5 193
СофкоБофко, мерси за мнението и линка Wink

Димитрова, ето на 25стр. от каталога е показано как става на зимна количка с лице към майката
http://www.pegperego.com/linea58/download/PI_Collection2008_EUROPE.pdf

Майли,видях-благодаря Grinning
Аз нали писах,че вече на два пъти ми я демонстрираха,може би е по-удачно,че се мести сенника, а не целия кош или дръжки...Както и да е-количката е много хубава и маневрена, лека и както казваш-защитена за зимата, а в същото време и достатъчно лека за лятото

Тони[/b]-много приятна количка, само цветово не ми допада, вероятно имат и други цветове Peace


Крисси, модела на Graco не съм го срещала във варненските магазини, така че едва ли ще го купя-нямам нищо против онлайн- покупките,но точно за количка предпочитам да я видя на живо, а за цвета-вероятно защото е нов модел и не са внесени всички цветове. и все пак, ще чакам до последно-може пък да го намеря някъде

Мими, стой настрани от такива битови конфликти, хазяина ви няма никакви законни права да ви иска пари, нека мъжа ти му обясни,че се е консултирал с адокат и какво му е казал той. Простаците са на път и под път

# 71
  • Бургас
  • Мнения: 723
Криси, моя приятелка е с Даяна и коментарите и са сякаш е рекламно лице на марката newsm53
А това и е второ мишле та мисля ,че не е лош избор Hug

# 72
  • Мнения: 558
Мимисофия, не си хаби нервите по самозабравилия се катаджия- хазяин, ами му тегли една дълга и сочна на изпроводняк и това е Wink!

# 73
  • Мнения: 3 453
Криси, моя приятелка е с Даяна и коментарите и са сякаш е рекламно лице на марката newsm53
А това и е второ мишле та мисля ,че не е лош избор Hug


Много се радвам, няма човек който да съм спряла с тази количка и да е казал, че има проблеми.Модела е от поне година, но доста са доволни хората.Качествено и на добра цена..язък че я няма в зелено..резида...ах как го обичам Heart Eyes

За сега мисля да я взема в червено- розово и синьо някак не ми допадат.. Sick
 
Ето тук има интересна дискусия Чиполино и Кенгару - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=264870.0 и определено казват че Кенгарото е по-доброто Peace

# 74
  • Мнения: 817
Крисси, между другото на точно тези два модела на Cangaroo се бяхме спрели, но нещо не ни допадна много самия плат на количките като ги видяхме на живо, иначе като функционалност са същите като тази на Чиполино. Поне после ще обменяме опит кой от коя количка е доволен, все пак живот и здраве се надявам да имаме повод посе и друга количка да купим (и вероятно тя  ще е по-добра, все пак опитът учи).

Общи условия

Активация на акаунт