ОКТОМВРИЙКА чака времето да мине, да вземе отпуск и да си почине!

  • 18 325
  • 287
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 206
Честити да са имената на Трикси и Недялка_81, със здраве да си ги носите! Бъдете обичани и уважавани жени и майки Hug  bouquet

# 91
  • Мнения: 817
Момичета, искам да ви питам какво мислите за козметиката и новороденото. Почти всичките ми близки мажат бебетата си с мас и зехтин и ги мият със сапунче. Аз напоследък много се чудя дали да не взема медицинска козметика ( на Мустела съм се спряла за сега). Има ли някой, който се ползвал/смята да ползва козметика за бебето си още от самото начало. Ето тези два продукта ми допаднаха http://www.marvistore.com/mustela-%C3%84%C3%A5%C3%90%C3%AC%C3%AE … cPath=760_773_774

http://www.marvistore.com/mustela-%C3%B5%C3%A8%C3%A4%C3%90%C3%80 … cPath=760_773_774

Също се чудя дали лосион ще овлажнява достатъчно добре сухата бебешка кожа или е по-добре да се спра на олио?

# 92
  • Мнения: 920
 smile3523
Честити именни дни на Трикси и Недялка baloni

# 93
  • Мнения: 42
Severinka, аз нямам опит все още, но и аз мисля да се спра на мустела, имам тука две мами, които са много доволни от тази марка и продължават да си я ползват от 3 години насам! За лосиона не мога да ти отговоря, да се включи някой с опит!  Peace

# 94
  • Бургас
  • Мнения: 723
Благодаря за поздравите милички Hug Hug Hug
Танче,и аз на тази се спрях,ама още не съм я виждала на живо Sad
Като на картинката ли е?

# 95
  • София
  • Мнения: 27
Здравейте момичета!
Първо да четитя на именничките - Трикси и Недялка да ви е живо и здрави името!
Много хубави моменти ви желая днес!   bouquet  bouquet  bouquet
Аз чета внимателно за количките, но от една страна са ми обещали 2 броя от познати,
пък от друга - аз си харесвам само колички по 1600 лв., което не ми се струва рентабилно.
Та за сега ще изчакам да видя количките, които са ми обещали и после ще му мисля.
Аз по-скоро за кошарката се притеснявам. Не знам каква да е и въобще драма..
Целувам ви и ви желая лек ден!

# 96
  • Мнения: 10
Недялка, имах възможността да разгледам точно оранжевата и само да надникна през найлона червената. Влюбих се в оранжевата. Бутах даже малко и 22кг. си дъщеря и се буташе много лесно. Предните колела се застопоряват, което за мен е много важно. Вече имам опит и смяна на колички с каката.Според мен не тежи повече от 10-12 кг.-макар че я дават 14-16кг. Лесно беше и със стълбите - макар че няма бебе дето да тежи 22кг., но аз не ги усетих изобщо. За качеството на Кангаро-мога да се изкажа положително. Сестра ми до миналата година бута една триколка и тя не мръдна. За сравнение само ще кажа че Вижана се бута по лесно от триколката ( мисля че беше Круизър,но не съм сигурна).Мога пак да отида в магазина и да питам ако имаш други въпроси. Собственика ми е познат и горещо ми я препоръча за зимно бебе. Затова я и изпробвах.......  Simple Smile



# 97
  • Мнения: 10
Да точно круизър е :
http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/ … 6654ffb7972043121
Такава беше количката на сестра ми. За любителите на триколките я препоръчвам. Племенника ми е септемврийско бебе и изкара и 2-те зими в нея. Много добре се уплътнява за зимата.




# 98
  • Бургас
  • Мнения: 723
Танче Hug
Аз харесвам май повечко червената ,ама нашият татко се запъва,че нали не знаем пола на човечето още!И е много възможно да си вземем и ние оранжавката ,че е такъв весел цвят,
направо ти оправя деня newsm44

# 99
  • Мнения: 42
Еленце, аз също се чудех за кошарка, тя историята е като с количките  Laughing! И мненията са всякакви и нещата зависят и от пространството с което разполагаш. Някои казват, че трябва задължително да се люлее, други напротив... Аз лично си мисля, че трябва да се люлее, но нямам много пространство и май ще се спра на сгъваем вариант. Мисля, че имаше и люлеещи се такива, а  иначе ми подариха една кошарка, която е стандартна, дървена с решетки от двете страни и голямо чекмедже отдолу, но не мърда на никъде, даже и колела няма. За сега нямам къде да я сложа, много ми е голяма...

# 100
  • Мнения: 95
Честит имен ден на празнуващите!
Еленцето, и аз не съм избрала кошарка. Може би зависи от място и от начина ви на живот. Имам приятели, които си отгледаха каката със сгъваема кошарка. Но те пътуваха доста и като тръгнат, мятат на едното рамо сака с багажа, на другото кошарата и така. А мястото им беше ограничено и нямаше как да имат и стационарно, и легло за из път. Аз също обмислям варианта за преносима кошара или някакво малко легло, а когато фъстъкът порастне, ще му направим детската, която сега тати е планирал за кабинет.

# 101
  • Велико Търново
  • Мнения: 467
Здравейте и от мен Simple Smile

Честит имен ден на именничките, да са живи и здрави и много щастливи моменти да имат с бебчетата.

Severinka, на лекцията на сп. "9 месеца", на която ходих в тук в Търново точно за лосиона и олиото обясняваха. Казаха, че особено след къпане по-подходящ е лосиона, защото олиото не е на водна основа и не овлажнява достатъчно. Надявам се да съм ти полезна. В тази връзка да ви питам нещо - пак на лекцията ни препоръчаха да ползваме медицинска козметика като имало май само една марка с ph 5.5, която е най-подходяща, но за да не правят реклама явно не я казаха. Знаете ли за коя марка става въпрос?

# 102
  • Мнения: 498
Oт 9 сутринта ви чета и немога да смогна)))

ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН, trixy, Nedialka_81
Нека именцата да ви носят само здраве, късмет и най-хубавите емоции!

Сев, количката която сте взели и ние сме се спрели на същата, само че остава да си изберем между синьото и зеленото... тази година моделите им са много ярки((( Но... аз и преди бях писала за Чиполино и Кенгуру, писах до фирмите и отговорите, които ми бяха пратили за най-леки, комбинирани колички и като съотношение цена-качество бяха Пуки на Чиполино и Виктория и Даяна на Кенгуру, но като качесто и двете са еднакви. Моя приятелка с бебче, което днес даже навършва една годинка е с Пуки-то на Чиполони, и не е мръднала за цяла година... а улиците по които я бута са в ужасно състояние, даже минава някой път и нарочно, за да може да приспива малката, да и друса)))

Но както многократно се изписа всеки си преценява според възможностите.

Така лека, успешна и прохладна седмица от мен  Hug

Последна редакция: пн, 07 юли 2008, 11:52 от ina.gg

# 103
  • Бургас
  • Мнения: 723
Наде,марката не я знам,но да ви кажа сестра ми с какво маже нейният фъстък-чиста преварена свинска мас!!!!
Знам,че звучи гадно ,ама сис е сташно доволна!
А тя от 7год.е в Испания и не е обградена с разни фалшиви козметики като нас.
Та аз също мисля да го приложа живот и здраве наесен!
Все пак бабините рецепти понякога са най-добри! Hug

# 104
  • Варна
  • Мнения: 1 576
Честити именни дни на Трикси и Недялка . Наде, нямаш ли и ти имен ден?

Общи условия

Активация на акаунт