Какви обувки за прохождане ?

  • 25 126
  • 42
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 428
Аз взех на Маги буйки на КК. Това й бяха първите. Станаха на нищо за отрицателно време. Но за прохождане бяха най-подходящи.
Други обувки на КК не съм купувала. Според мен са скъпи за качеството им. Давам по малко отгоре и купувам наистина качествени обувки  Peace

# 16
  • София
  • Мнения: 6 011
На сина ми също бях взела от буйките на КК и както казва Веси станаха на нищо. Но пък бяха много удобни за обуване, дебелото краче не влизаше в нищо друго.

# 17
  • София
  • Мнения: 2 734
Дъщеря ми проходи с буйки на McBaby,много удобни бяха.И за мен К и К са скъпи за качеството,което предлагат.Аз се излъгах да купя едни техни полу-сандали в началото на лятото,които точно за 2 мес. не приличаха вече на нищо.Кожата обезцветена и надрана,подметките протъркани.Никога повече няма да купя техни обувки.За 10-20 лв. повече ще залагам на маратонки на големите спортни фирми.

Последна редакция: чт, 11 сеп 2008, 14:31 от DoGma_PrObe

# 18
  • Мнения: 1 672
за прохождане бях взела буйките на К&К те са много подходящи

# 19
  • Мнения: 1 477
за прохождане бях взела буйките на К&К те са много подходящи
Peace

# 20
  • София
  • Мнения: 1 890
    Нямам опит (все още  Wink ), но вчера бях на една лекция за бременни и лекторът беше шефът на ортопедията в Горна баня. Та покрай многото неща каза и че изобщо не препоръчва обувки с твърдо ходило, а най-добре боси.  Peace

# 21
  • Мнения: 429
ние още не сме проходили - само стъпваме, но взех буйките на кк с цип и вързанки. казаха че били ммм чудесни обачеее като ви чета тук май ще търся други. ако някой помогне и каже от къде да взема от тези марки дето са по скъпи но по хубави много ще съм благодарна.  Hug  bouquet

# 22
  • София
  • Мнения: 6 011
ние още не сме проходили - само стъпваме, но взех буйките на кк с цип и вързанки. казаха че били ммм чудесни обачеее като ви чета тук май ще търся други. ако някой помогне и каже от къде да взема от тези марки дето са по скъпи но по хубави много ще съм благодарна.  Hug  bouquet
Буйките са перфектни, според мен, като начин на обуване, обхващане на петичката и глезена, мекота на подметката и т.н. Лошото им е, че боята на кожата е скапана и след месец-два започват да изглеждат като трета употреба, това им е основният проблем.

# 23
  • Мнения: 585
детето ще ходи с тях най-много месец - два използвайки , а пък като му умалеят му вземи други ако искаш

# 24
  • Мнения: 9 973
КК не отговарят на надутите цени

# 25
  • Мнения: 625
И аз препоръчвам буйките на КК. И нашите станаха на нищо външно, но за прохождане са идеални.

# 26
  • Мнения: 116
Моята хубавица ходи боса в къщи, от време на време и навън, когато преценя, че няма опасност да се набоцка на нещо, но за обувки взех на Капчица. Изключително леки, от естествени материали, имат много красиви модели и са доста по-евтини от КиК (а и повече ми харесват дори). Не са буйки, не ставали за прохождане, но ние ги носим само когато сме навън, подметката се огъва и според мен са й удобни, защото не протестира като я пусна с тях  Mr. Green

# 27
  • София
  • Мнения: 3 787
Аз от буйките на Колев бях много недоволна.Сменихме 3 чифта.Изкривяваха се ужасно много настрани и детето не стъпваше на подметката,а на кожата отстрани ooooh!
Изхвърлих ги всичките и му купих обувки Примиджи.С тях крачето му стоеше стабилно,докато прохождаше.

# 28
  • Мнения: 2 231
За мен пък КК са отвратителни обувки.....стават само пантофите им....
А в къщи - ест боси...
Подкрепям  Peace. Буйките има са ужасни (за обувките и ботушите нямам мнение още). Измъкваха се от крачето на Ема. Позволяват да стъпва накриво (да си изкълчи глезена) и не на последно място се скапаха (ужулиха до неузнаваемост) само за 1 месец Twisted Evil. А има един модел страхотни пантофки, които са много по-удобни ( с хубава удобна подметка и могат да се захващат добре за крачето) и като че ли с тях е боса. Чувства се много стъбилно. лошото е че са от плат и гума и стават само за вкъщи.
Имах впредвид тези:
http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/ … /products_id/4385

# 29
  • Мнения: 525
А има един модел страхотни пантофки, които са много по-удобни ( с хубава удобна подметка и могат да се захващат добре за крачето) и като че ли с тях е боса. Чувства се много стъбилно. лошото е че са от плат и гума и стават само за вкъщи.
Имах впредвид тези:
http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/ … /products_id/4385

Аз взех такива за яслата вместо пантофи.
Сега ги ползва вкъщи и мога да кажа, че когато лепенката се затегне добре, за да не мърда крачето, да, удобни изглежда да са.

Не че това беше по темата.  Grinning

Дъщеря ни проходи с тези:


Много съм доволна.
След като й станаха малки ни подариха по едни сандали на Primigi i Privilege /мисля, че така се казваше марката/ - отвратителни.
В едните й се кривеше крака, другите правеха рана там, където е лепката.
Но може би всяко краче е различно.

Вкъщи ходи основно боса.

Последна редакция: пн, 15 сеп 2008, 17:13 от BateJoro

Общи условия

Активация на акаунт