Кипърски летни шедьоври 10

  • 16 669
  • 286
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 577
Здравейте мили мои ненагледни,мили и красиви.    Hug    Липсвахте ми многооооооооо........  Hug Ама аз съм вече обурудвана с лаптопчеееее  Wink и ще гледам да съм редовна.  Heart Eyes Още не сме се прибрали в Пловдив-по света и у нас сме.  Crazy Добре изкарахме на една чудесна виличка-от масата в басейна и обратно.И мама беше там-радва се припка,готви......Нямам оплакване  Mr. Green Сега с мъжо сме в Казанлъшко ----довечера отиваме на някакъв язовир наречен `Синята река`,май местността се казва така,но след като видя ще разказвам.А с лаптопчето незнам как но безжично си `крадем`-интернет  Laughing   :lol  Laughing Има моменти на доста слаба връзка,но иначе е перфектно.  Mr. Green     Money  Искам и снимки да кача ,но пуста кратуна мойта  smile3555 smile3538  кабелчето от телефона за компа е в Пловдив.Малко по-късничко ще се включа отново,искам поименно да си поприказваме  Hug   Laughing  Целувки и прегръдки на всички. П.П. Деси,аз съм `бърборанова` от пловдивския форум,където все ще се засичаме в парка на Д.Талев.Еееееееееееххххххххх с Гери си пиехме кафенцетоооооооооо,тя ми каза ,че леля и скоро е родила ама откъде да знам ,че си ти  Rolling Eyes   Hug

# 61
  • Larnaca, Cyprus
  • Мнения: 435
Включвам се телеграфно и само и изрично в чест на ПДД  bouquet  bouquet
Приятен и безавариен полет утре ........щом си тръгнал връщане няма hahaha...пожелавам всичко най-най приятно Heart Eyes Heart Eyes
Дано работата която си намерил да е чудесна и да удовлетворява напълно твоите желания.....Напълно съм солидарна с Блонди да предадеш поздрави на съпругата а малкото съкровище да нацелуваш и от нас... Laughing Laughing
Айде и очакваме скоро включване от Кипър.... Peace Peace
На другите ще обърна по късно внимание моля да ме извините но почна ми сериалчето ми по кипърското тв  и трябва да го видя Mr. Green

# 62
  • Мнения: 955
Здравейте,аз чета редовно темичката ви.
Жужи,ами вече е време да се видим,чеееееее ако така я караме,сина абитуриент ще стане.
Гери ми каза ,че сте се виждали.Но аз бях малко заета.
Кати като се видите с Гери и семейство ,ги поздрави от мен.
Ние вчера направихме едно балканче,на х.Здравец с бебо.
Толкова беше щастлив милия,на хлад,и много дървета.......и си мислех как я карате там в тия жеги.
Ако Елинорката беше тук и нея щяхме да качим ,но.....
Лека вечер на всички ви .

# 63
  • Мнения: 577
Добър дееееен.Как сте?Маатете,как си?Горе главата ,мила!Нацелувай малкия юнак.Катееее,кво стана вчера със серияла-докъде се развиха събитията? WinkМУЦАНКЕ,благодаря за перфектната нова темичка!Майстор на компа си ти. Hug Неееееее напразно си до прИзИдентУ--думай сега-как е в Софето?Братовчед ми има цех за дограма в София и след взривоте има доста работа.Тежка картинка``за едни -брадва,за други сватба``....... Thinking Rolling EyesЛюсиенчееее,как върви работата?Блондичкаааа,здрав ли е още белия бански-ти му разказа играта от плажчета.Твойта изгора завърна ли се от Германия?Лорка-как е?Мноооогоооооо си напреднала с фотошопа----я виж какви снимчици си спретнала.И гръцкия изучи.......абе думи нямам!Умница сииииииии!Все така-трябва и раздел на нашата страничка да сложим``Наша Гордост``  bouquet Heart Eyes Тихери--къде се губиш? Ехоооооооо пишете момичета-кофти е д си сам.Радвам се за ПДД еееее най-накрая и неговата одисея дано има красив край.Хубав и весел ден ви желая!

# 64
  • Larnaca, Cyprus
  • Мнения: 435
зДрАВЕЙТЕ .......  bouquet
жУЖИИИИ.....да знаеш как се радвам че се върна в темичката ни гледай кво става тук правят се на луди на заети ужааааасссссс никой не се включва ...... Naughty Crossing Arms Crossing Arms.....почвай и ти с мърморенето и аз да видим до къде ще я докараме .......пък сериалчето върви върви добре се развива любовта е малко в затруднение но както винаги накрая ще разцъфти и ще се омъжат ...... Wink Laughing Laughing
Деси..обезателно ще предам поздрави   bouquet...а може ли и целувки на малката ......ужким от теб ама аз ще я цункам... Heart Eyes Heart Eyes...а каааак съм се затъжила за х. Здравец еееех  Cry Cry
НА всички други желая приятно четене щото като гледам на последък само четете Crossing Arms
Блонди..пък ли си по плажа... newsm78 Муцкакъде се губиш newsm78...Тихери..ПДД..Пепитка..Люсиенче..маатете..и всички други  newsm78 newsm78

# 65
  • Мнения: 903
Блонди..пък ли си по плажа...
Катенце, душко, позна за  grinning039! Но всъщност имам една книга доста сериозна за психологически прийоми в работата с деца с увреждания да чета, та ми трябваше малко усамотение...

Жужони
, цял и здрав ми е още новия бански, но по единствената причина, че го редувам с миналогодишния Laughing  Пък незнам от къде си направи извода, че съм напреднала с фотошопа, след като кьорава снимка още не съм качила... newsm78... обаче сега ще кача - тъй де, да отчета някакъв резултат от обучението photo  typeuu----------------- Само да предупредя да не очаквате нЕкви шедьоври ръ`Йш ли hahaha .... все пак съм начинаеща още и в сравнение с Муцинката моите произведения ще да изглеждат дърварски..., ама тя си е майсторче, пък аз още и калфа не смея да се нарека Mr. Green

Хайде, приятен остатък от деня!

# 66
  • София
  • Мнения: 1 456
Ето ме и мен! Mr. Green

Жужи, добре си се завърнала!

ПДД, всичко най-хубаво и "попътен" вятър!
Нацелувай малкия юнак и дано никога вече не се разделяте!

Блонди, ми много сериозна литература си избрала бе душко!
А за ФШ толкова много има да с учи, че... Crazy
Но всичко с времето си!

Деси, аз пак не разбрала!? Ти ке оказа леля на Гери, така ли???

Аз съм в отпуска от няколко дни и да ви кажа не мога
да се организирам да седна пред компа.
То като  съм на работа май повече време имам. Mr. Green
А и от вчера ме  беше яд на мене си, та
игнорирах и компа. Но ми мина вече! Heart Eyes

Хайде приятен и мързелив следобед!  bouquet

# 67
  • вече в прегръдките на любимия, и само там
  • Мнения: 978
еххххх, че се радвам за ПДД, че заминава, но не схванах за постоянно ли, дано!

Муци, хубаво е да се почива нали, и аз искам ама още време има

лека вечер от мен

# 68
  • Мнения: 577
Такааааааааа:Блондичкааа,а тези бляскавите снимчици в подписа ти,как се майсторят  Embarassed не е ли с фотошоп?Ако ти неставаш за калфа в това изкуство,тогава аз съм светлинни години назад  Laughing Муцка,що игнорира компа-на басейнчета ли го удари?Разкажи ни как изкарваш почивката-какви са ти плановете?Моренце ли.........що ли........? Myriam ,отпуска в новата служба няма ли за теб?Лека вечер ви желая от мен.  Hug

# 69
  • София
  • Мнения: 1 456
Не съм Блонди, ма да кажа, че не са на ФШ. Mr. Green
Това са готови рамки и бляскавото се прави
като шаблон в готова програма.
Но Блонди и Блондичка са страхотни моделки, с или без ФШ! Heart Eyes

Мириам, добре е и още кака!!!
А ти нова работа, ама то отпуската си е отпуска!
Пък и у центъру на паветата всички ги е хванала липсата!

Жужи, аз имах едни планове, друго стана и
накрая трето ще предприемем, ама засега сме в Софето!
В същност игнорирах не компа, а форума щото ме
беше яд на нещо, но както казах вече няма значение!
Живи и здарви и както любителите
на черния хумор казват- умиргане има, отърване от форумско  няма! Joy

Приятна и спокойна вечер!


# 70
  • Мнения: 903
Жужони, глей ся душко, втората снимка от подписа ми, където сме с Лорка, рамката я взех готова и я поставих /т.е. не е от тоя фотошоп дето ми го "преподава"  umnikuu Муцито/...  Що се отнася до бляскавите ефекти, аз отдавна си ги бях харесала от снимката на Мириаминия подпис... и просто забелязах че най-долу има някакъв сайт изписан ---> "Glitterify.com"  и реших да надникна там.... Оказа се много елементарна работа: Като влезеш в сайта на заглавната страница избираш /кликваш върху/ опция "Upload Pictire"; оттам ти се отваря кутийка с опция "Преглед", върху която като кликнеш си избираш някоя от качените на компа ти снимки; даваш "Upload & start" и ти се отварят различните бляскащи ефекти, от които избираш кой да си поставиш на снимката .............. Нататък поставянета в подписа в БГ-мамма става точно както Муци беше обяснила за публикуване на изображение /картинка/ в мнение.   Абе лесно е, ще видиш - аз щом с налучкване от раз го направих.., дето съм такова компютърно диване... hahaha hahaha

Я, докат писателствам Муцката сварила да се разпише Mr. Green
Ааааууууу, Муци, благодарско за комплиментО reverance --------------  Пък що се отнася до книжката, наистина доста сериозна литература..., даже прекалено - до където съм стигнала, повечето неща се основават на теориите на Фройд за сексуалността като първоизточник на почти всичко съзнателно и неосъзнато в човека... Еееейййй, тоя тип /Фройд/ много ме товари със стремежа си да обясни всичко на абсолютно първосигнална основа #Cussing out /едва ли не се опитва да ми внуши, че дори и нещата които си мисля че предприемам съзнателно, всъщност ми ги диктува оная ми работа Crazy/  и просто усещам как, ако скоро не стигна до някакви конкретни практически и методологически идеи, ще го наритвам това книжле.., иначе рискувам така да ме стегне шапката, че да си направя ритуално харакири Joy Joy  А пък захванах да го чета, щото Лорка нали си има специфичен проблем, а е на прага на пубертета...

Оф, айде стига съм дрънкала, че пак изписах половин страница #Crazy

Лека и мека на всички!
smile3524

# 71
  • Larnaca, Cyprus
  • Мнения: 435
ха.......ха......първа първа newsm44
ха добро утро еййй най накрая да сваря да ви поздравя първа....  :bouquet
:
закускаааааааа
муце...що така се объркали плановете newsm78 newsm78.....тва дето си се била ядосала нещо и не се включваш.... newsm78..надявам се да не съм те ядосала аз.... Weary
мириам...как се ходи на почивка на работното място чакай да те светна.... smile3521...слагаш си картинка на компа на любимо място където искаш да бъдеш и в обедната почивка си похапваш съзерцавай ки го ейййй голям ефект има да знаеш.... smile3521
блондиспециално тая теория на Фройд съм напълно съгласна с нея .....не ти ли си е случвало да срещаш отрицателно настроени хора и вечно сърдити ако ги поразпиташ се оказва или че са разведени или че нямат постояннен партниор което те води на мисълта че теорията е в я р н а...... newsm10...тъй че извода според мен е първо да се чувстваш добре в кожата си да приемеш себе си и оттам нататък човека до теб ще те оцени и ще те приеме така както трябва и ще те подкрепя и т.н. до някъде опира и до самочувствие.....  bouquet......пък като си имаш човек до теб съответно няма да ти липсват и други неща... smile3503...и оттам ще си положително настроен .....и....ох улях се е разбра какво исках да кажа .. newsm53 newsm53
Жужина тебе пращаммммм малко целувки така де да не се сърдиш  love001  love001
буболинкееее къде се покри бе жено....нищо не каза ква къща кви основи наливахте.... newsm78

Последна редакция: ср, 16 юли 2008, 08:43 от Katy6

# 72
  • Мнения: 0
Добро Утро на всички ранобудни за поспаливите кафе за събуждане!

само кафе ви сервирам закуската  е сервирала Кати много е вкусничка аз я опитах оставих  и за вас.
Муцинка и аз останах с впечатление че се сърдиш на нас от форума недей така бе човек ние си те обичаме и ако сме те обидили с нещо то е било неволно Hug
 Hug и   love001  newsm51 за всички останали които само четат а не пишат!!!
Сложила съм едно клипче на мамините плувци в албумчето Grinning
Лек и прохладен ден на всички  bouquet

# 73
  • Мнения: 955
Добро утро и от нас  с бебе Любо.
Страхотни сте,такава весела темичка си имате,че чак малко ви завиждам.
Муци,правилно си разбрала,аз съм леля на Гери,но като се има в предвид че сме с 8год.разлика...........
А пък сега децата ни ще са с 2месеца разлика/моето второто с на Гери първото/.
Кати,и целувки може.Ако можех аз щях да я нацелувам,но след като ще е от мое име става........, винаги когато имаш възможност да я целуваш и мачкаш.
Като ви чета с тези плажчета дето си ги правите,блазе ви,и какъв ли тен имате.
Много обичам топлото време,а днес тук не се трае- духа,студено и ми напомня че още малко и идва есента и зимата.Пак дъждове,студове. Cry
Пожелавам ви весел ден на всички.
Лек ден на всички.

# 74
  • Мнения: 1 858
Здравейте, добре сме Светли посвиква със ситуацията. А аз нещо съм отвикнала да работя... всичко ме боли. Мъжа ми и Андрей (на Цвети  мъжа и) поддържат връзка. Андрей му е казал, че ще му уреди работа в Лимасол и в края на месеца/ началото на другия мъжа ми най-вероятно ще отиде в Лимасол. Благодаря ви че не ме забравяте. На мен ми е неудобно да се включвам ей така.

Общи условия

Активация на акаунт