Имате ли талант?

  • 5 822
  • 68
  •   1
Отговори
# 30
  • UK
  • Мнения: 3 959
Никога няма да разбера как живеят хората, които просто не са талантливи. Не искам да обидя никого, просто не го разбирам. Аз мога да правя всичко, което ми харесва. Пея, рисувам, пиша, танцувам, дай ми да правя нещо с ръцете си, мога всичко. Каквото не мога - не искам или просто не съм опитвала. Наистина не бих могла да живея, ако не беше така.

# 31
  • Мнения: 6 039
Никога няма да разбера как живеят хората, които просто не са талантливи. Не искам да обидя никого, просто не го разбирам. Аз мога да правя всичко, което ми харесва. Пея, рисувам, пиша, танцувам, дай ми да правя нещо с ръцете си, мога всичко. Каквото не мога - не искам или просто не съм опитвала. Наистина не бих могла да живея, ако не беше така.

Стига де, и аз мога да правя ужасно много неща , ако питаш сестра ми, аз съм гений, но не е така  Naughty
в моите очи тя е гений с нейните 10 езика, но все пак говорим за талант, а не за умения или повърхностни хобита.
Какво е всъщност да имаш талант? Аз познавам малко истински талантливи хора, въпреки че се движа в така наречените артистични среди.

# 32
  • Мнения: 669
Никога няма да разбера как живеят хората, които просто не са талантливи. Не искам да обидя никого, просто не го разбирам. Аз мога да правя всичко, което ми харесва. Пея, рисувам, пиша, танцувам, дай ми да правя нещо с ръцете си, мога всичко. Каквото не мога - не искам или просто не съм опитвала. Наистина не бих могла да живея, ако не беше така.
Странно, аз съм професионална балерина и не бих казала на 100%, че съм ТАЛАНТЛИВА. Нещо бъркаш понятията според мен. Peace
Може и да се шегуваш, всъщност...

# 33
  • Пловдив
  • Мнения: 1 057
Мога да имитирам почерци и да подправям подписи  Embarassed , демек имам талант на фалшификатор.
Имам и други таланти: музика, езици.

# 34
  • UK
  • Мнения: 3 959
Знам как звучи, не искам да звучи така, но е единствения начин да го кажа. Едва ли би ми било проблем ако никога не съм можела да пея, примерно, но сега не мога да си представя да не мога. И, да, десетте езика са абсолютен талант... Талант е и математиката, сигурно всичко е, но аз съм творческа личност и не искам да си представя ако не можех да пея или рисувам или каквото там още се сетя, че ми се прави. Наистина не искам да обидя някого. Simple Smile

# 35
  • На края на света !
  • Мнения: 2 328
Като тинейджърка спортувах , имам няколко медалчета от републикански шампионати ,също рисувах добре,но в момента  съм талантлива майка и съпруга   Peace

# 36
  • Мнения: 669
,но в момента  съм талантлива майка и съпруга   Peace
Това е най-"важния" талант! Hug

# 37
  • Мнения: 4 586
Да, да мечтая и да фантазирам.
Но не трябва да го развивам, а обратното - да закърнява.
Трудно се връщам да живея в реалността.

# 38
  • Мнения: 4 753
Да, да мечтая и да фантазирам.
Но не трябва да го развивам, а обратното - да закърнява.
Трудно се връщам да живея в реалността.

 Peace  И аз имах такъв талант в тийнейджърските си години... Освен това по цяла нощ рисувах, четях, танцувах, тогава си пишех и домашните (това не са таланти де, но все пак правех нещо)... Сега талантът ми е да дремя във форума...  Tired

# 39
  • Мнения: 2 386
Мога да си качвам краката зад врата и да си обръщам клепачите, да опирам цели длани в пода без сгънка в колената и т.н страхотии.  Mr. Green
Освен това пиша с лявата ръка и помня всеки свой сън.
Някога пишех в рими и рисувах, сега само се лигавя във форума.


Лесно уча езици, ако трябва да съм честна. И помня като слон.

# 40
  • Мнения: 4 586

Това с обърнатите клепачи не ни го показвай.
Другото може. Mr. Green

# 41
  • Мнения: X
Супер бездарна съм, нямам нито скрит, нито явен талант.
 
За съжаление и аз съм от тези без никакъв талант. Sad
Това не го вярвам. Все нещо трябва да умееш по-добре от обикновено.

# 42
  • Мнения: 1 479
Да,имам талант за:вярно пеене и свирене /по слух/,танцуване,изучаване на чужди езици,качествено ушиване на дрехи,тьрговия.

# 43
  • Бургас
  • Мнения: 5 732
Може и странно да ви звучи, но моят талант е вечното ми неспокойствие.  Mr. Green Стигна ли до някъде, не се успокоявам, а се обръщам и започвам да търся ново място, което да стигна. И така дали ще е у дома, на работа или в живота като цяло. Цял талант си е да имаш сили вечно да търсиш. И така се правя щастлива, защото щастието не е в самият успех, а в пътя до него. 

# 44
  • Мнения: 154
Понеже въпросът е за скритите ни таланти, ще се направя на остроумна и ще кажа, че не знам  newsm78. Нали са скрити!!!! Иначе открити имам ... малко и несъществени.

Общи условия

Активация на акаунт