Лятото в Швейцария дойде, хайде с децата на море!

  • 14 571
  • 301
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 780
От Мелбърн, Австралия. 8 1/2 ч. до Хонг Конг и още 12 1/2  до Цюрих.

# 256
  • Мнения: 144
Благодаря Simple Smile
Леле аз си мислех, че сме далече ама и по далече имало!

# 257
  • Мнения: 780
Благодаря Simple Smile
Леле аз си мислех, че сме далече ама и по далече имало!

Има, има.. и от нас по-далече има.. я питай МАЙКА от НЗ  Wink

Швейцарски момичета-кокичета, извинете, че ви оспамихме темата   bouquet  bouquet  bouquet

# 258
здравейте на всички мами от Швейцария
казвам се Васка и живея в гренхен с моето семейство,до сега не сам срещнала българки този край така че ако има някой нека ми пише Embarassed

# 259
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Здравей, vesellka и добре дошла  Hug

Чародейка, сестра ти също е добре дошла Hug


Момичета, какво правите по време на тези дълги полети?  newsm78 Аз понякога на 4-часов се чудя какво да правя, а 12 часа.. че и повече.. Crazy

# 260
  • Мнения: 780

Момичета, какво правите по време на тези дълги полети?  newsm78 Аз понякога на 4-часов се чудя какво да правя, а 12 часа.. че и повече.. Crazy

Вес, возим се  Crazy Майтапа настрани, по-добре да не ти се налага. Страшно е отегчително и изморително! А д-то ти става да не ти казвам на какво! Ако си без деца - иди, дойди: хапваш, пийваш, дремеш, разтъпчеш се, позяпаш някой филм, четеш. С деца обаче положението е по-сложно. Макар че нашите този път се държаха прекрасно и понесоха пътуването много добре. Като бяха бебета обаче беше чудо! Една приятелка скоро пътува от Израел за Мелбърн с трите си деца: на по годинка, 3 и 5. Беше на края на силите си в Мелбърн; децата буквално я бяха подлудили!

# 261
  • Мнения: 264
Леле колко сте изписали,  Hug Hug
Аз винаги съм мечтала да живея в Австралия или Нова Зенландия, е отказвам се няма шанс. С такива полети просто няма шанс. Аз от Цюрих до София полудявам.
Момичета аз на 21 ще пътувам до Цюрих хайде една срещичка да си организираме, за да не Ви обикалям по отделно.   bouquet  bouquet Не че няма да имам време, но е по-весело като се съберем. Аз ще остана една седмица така че ще имаме доста време.

# 262
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Мили, питах, защото ще ми се наложи на два пъти - след 2 седмици и през февруари Crazy Дано във всички трансконтинентални полети има къде да се разходи човек и поне 1-2 филма да позяпа, че иначе...трябва да помъкна 2 тона книги Crazy Е, имам един плюс поне - без деца съм Laughing.

# 263
  • На края на света !
  • Мнения: 2 328
Здравей, vesellka и добре дошла  Hug

Чародейка, сестра ти също е добре дошла Hug


Вес благодаря за посрещането   bouquet,сестра ми се е справила с кирилицата най сетне защото виждам първия и пост  Wink надявам се да си намерите общи теми ,а някога ако имам и аз път към вас може и да се видим  Hug

# 264
  • Мнения: 780
Вес, ако пътувах без деца, щях може би с усмивка да посрещам пътуването (това съвсем хипотетично  казано, защото сега не мога да си представя да тръгна някъде без децата).
С кои авиолинии ще пътуваш? Макар че мисля няма значение и всички междуконтинентални полети са с "развлекателна програма": филми, музика, новини.

monechka, с дългите полети се свиква... въпрос на психическа нагласа. Полетът в Европа до София изглежда като градски транспорт след предишните многочасови полета.

# 265
  • Мнения: 264
mili46 Със сигурност е така, но аз май ще си остана в Швейцария. Нещо не мога да издържа повече от 3 месеца далеч от БГ. А с полети от около 24 часа, първо аз няма да издържа, а пък мъжо ще се замисли да си намери някоя друга която харчи по-малко пари за пърувания от мен Joy Joy
И понеже забравих в миналият пост да поздравя с добре дошли новите попълнения  smile3525 smile3525

# 266
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Mили, със Суис еър ще пътувам сега, а февруари или пак с тях, или с еър Канада, още не се знае.  Thinking И това ще ми е "бойното кръщение"  Laughing, не съм излизала извън Европа, като изключим Турция, но тя не се брои  Laughing

A как се справяте с бързото минаване на часовите зони, с нагласянето на "часовника"? При децата сигурно е най-трудно, не са спали много часове, а накрая пристигат някъде, и там - сутрин Laughing

Мони, напредва ли дъщеричката с немския?  Hug

# 267
  • Мнения: 264
Ох Вес, вече незнам не говорим много вкъщи немски и се притеснявам че ще го забрави

# 268
много благодаря за топлто посрещане  Peace

# 269
  • Мнения: 264
vesellka Къде се намира този град в който живееш?

Общи условия

Активация на акаунт