Цедите ли?

  • 5 322
  • 76
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 2 829
Мамчета , наясно ли сме всички , че количеството кърма зависи от това какво и колко ядем!!!

Абсолютно да в моя случай. Ям и пия като за световно. Сега трепетно очаквам Олимпийските игри.  Joy
И аз съм така.
В известен смисъл. Нито като бременна с Румен, нито по време на почти година и девет месечния ми стаж на кърмачка не съм яла нито повече от нормалното, нито нещо по-различно. Старая се по принцип да се храня балансирано, да не гладувам, но и да не преяждам.
При мен пък няма такава зависимост. За година и 9 месеца кърмене се е случвало и хипоалергична диета да пазя и да нямам време за ядене, както и доста различно меню да имам за деня. Млякото ми обаче винаги е било точно колкото трябва. Важно е през първия месец, когато още лактацията не се е установила да се яде 3 пъти на ден пълноценно + една закуска, т.е. да се приемат около 500 калории повече, отколкото нормално хапва майката. След това просто здравословно хранене според нуждите на организма Grinning

# 76
  • Мнения: 2 825
Не цедя и никога не съм цедила, бебка сама си контролира кърмата, не се е случвало да не и стигне.

Общи условия

Активация на акаунт