ФЕВРУАРЧЕТА добрички, на море потеглят всички !!!

  • 16 373
  • 290
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 020
Разписвам се и аз докато спим.
Cattt, пратих ти снимка за колажа на пощата.

За спането, ние спим все на една страна и понякога по гръб. Той по корем буден не иска да лежи, пък какво остава както е заспал.

Аз ползвах двуфазното на Бюбхен, но само два пъти, защото се притесних после, че се изрина и да не е от него. Аз го изплаквах.

Изида, радвам се, че няма проблем малката кукла, но е хубаво тия лекари да се научат да преглеждат децата без памперс. Пламен всеки път с памперса го преглежда, ако не се сетя аз да я питам нещо няма и да ми каже.  Sad

Ако ще сменяме snimka.bg аз предлагам foto-zona.net. Лесен е за ползване и има изнесено адреса на албума и на снимката, която разглеждаш, за по-лесно копиране и показване на друго място.

Щях да пиша още нещо, ама ми изфиряса от главата.

Валерия къде се загуби, сигурно още си почива от празника вчера? Не съм виждала скоро и jjoy и east_lights и май и други мами има забегнали някъде на хладно.  newsm78

# 16
  • Мнения: 419
Запис.
Благодаря,Кат.

# 17
  • Мнения: 53
Хайде и аз да се цопна в новата темичка  Simple Smile
Днес бях на зъболекар, а сега и моите съседи са решили да си рушат навеса за кола и е невероятен шум. За кой ли път се убеждавам че такова нещо като съобразителност вече не съществува  #2gunfire Поне като знаят че сме с бебе за 2 часа да поспрат че и то мъничето да поотдъхне. А и да избягаме не може че в тази горещина казаха до 17 ч. да не се излиза.
В крайна сметка да сме живи и здрави. То е ясно че света няма да променим  bowuu
Гледам че ме е поналегнало спокойствието, което само може да ме радва, че с толкоз луди наоколо ще ми е нужно.
Виждам че много бебчета са започнали да спят по корем и моето има такива желания, но след разказа на Евелинка за Блажко за сега я ограничавам, но допускам че в един момент ще се укаже невъзможно да я спра.
Моята бебочка все още повръща много  Sad Допускам че може и да е от това че преяжа, тъй като се храним на заспало и явно не се усеща колко излапва.
Започва вече да се ядосва на играчките, защото в един момент решава че иска да ги лапа и като не успее да си ги напъха целите в устата направо побеснява. Нацелила съм обаче една невеляшка, която й е много занимателна и както си я побутва и си играе така заспива. Дано скоро не и премине интереса към нея, че направо се чудя как ще я забавлявам  newsm78
За двуфазното на Бюбхен мисля че ми казаха в магазина че се отмива, а то каквото трябва си оставало по телцето, но не съм го ползвала.
Кокомания, дано няма много щети при вас!

# 18
  • Мнения: 60
дес26 при нас няма щети, защото живеем в Дианабад, но решихме за всеки случай да се изнесем, че ние на военните им нямаме много вяра като казват какво има и няма в складовете им Simple Smile А и не ми се искаше да стоим затворени в къщи. АКо бях сама без бебе, едва ли щях да тръгна.

# 19
  • Мнения: 53
Кокомания, радвам се че сте по-отдалечени от събитията с взривовете. Тъй като не съм в Сф. изобщо не съм запомнила кой в кой район е и даже се шокирах когато разбрах че Чара е в Чепинци  Shocked

# 20
  • sofia
  • Мнения: 482
И ние да се разпишем към отбора на "Падащите" бебешори. Толкова ме е яд на себе си, пфуу едно бебе, което още дори не се обръща не можах да опазя!.... В кожата не мога да се побера, бебока падна от леглото на ламината най-вероятно главата от страни е поела удара. Сега виждам се е образувала джонга! Чувствам се ужасно! Поплака бебчо, аз разбира се веднага го взех на ръце и след малко спря. Сега заспа, то така ли иначе преди падането му се спеше... Много ми е кофти, преди това каката порядъчно добре ме ядоса... А бе, к`во да ви разправям,  Sad много ми е зле! Исках да свърша и други неща - не успях, от няколко дни съм в ужасно настроение, една триада се е проточила ...... Tired

Мери, какво реши - едва ли ще се намери педиатър да ти издаде фалшив имун. календар?... Много неприятно и за теб - съжалявам!

# 21
  • Мнения: 87
Здрасти и от нас.Пак набързо ама сега и двете спят та да дйствам.
Мери слънце Тетрахива струва 24,05лв - Срещу ДТК/ пречистеният вариант/ и Haemophilus тип b (конюгатна).За Второто ето точно с/у какво е:инфекции причинени от Haemophilus influezae тип b,например като менингит,септицемия/инф. на кръвта/,епиглотит/остро възпаление на гълтача и гръкляна/,целулит?!,артрит при деца от  2месечна възраст до 5г. възраст,неимунизирани с/у никое от тези заболявания.Не осигурява защита с/ инфекции,причинени от др. типове на Хемуфилис,освен от тип б (ама ако не се лъжа и за Пентаксима е така,трябва някоя мама с описание на ваксината да каже),нито С8у менингит с др. причинители.
За сега при Ани са сложени двете,и не е имало нита температура нито болки.Злато майка ми работи в Хеи и ще я питам днес като я видя как стои работата с ваксините.Като науча нещо ще ти звънна.
За паданията Ани още  се държи,но ние с Кари си го изкарахме сигурно за 5 деца.На 5месеца баща и си я подхвърляше нагоре-надолу и не разбралкога е стигнал до един бетонен трегер в средата на хола и с доста сила и заби главичката в ниго.Не ме питайте какво преживях.Двете баби тогава видяха всичко аз бях в кухнята.И двете почти бяха припаднали и побелели,а аз колабирах направо от писъка на Карина!Главата и направо се беше подула баш на фонтанелата и веднага я грабнах и замъкнах под чешмата на студената вода.Много време се побърквах след това,ама на нищо и няма сега!Пък и си е доста умна за възрастта,вече познава доста от буквите и брои до 20 така,че явно не сме убили много неврони.Та с една дума спокойно майчета,след всеки удар и падане ние помним по-дълго слава богу Hug
За спането все още предпочита да спи по гръб и аз съм много доволна,защото иначе сигурно от страх да не стане нещо ще вися будна по цяла нощ да я преобръщам #Crazy 
Присъединявам се за пожълтялото от Бюбхена!Почти всички дрехи на Кари са съсипани!
А за сайта със снимките,с две ръце подкрепям друг!Снимката направо я съсипаха,ама на само затвърдиха мнението,че не всичко ново е по-добро!

# 22
  • София
  • Мнения: 717
Привет!
Момичета, Лили съм я мазала само с олиото на Бюбхен, обличала съм й бодито още непопило и не съм имала никакви проблеми! Shocked Направо се учудвам, защо се получава при вас така? newsm78
Да разкажа сега за ЕлПиДжи масажите.....Днес бях за първи път, с две думи  - уникално нещо! Самият масаж се прави с една приставка, която има две въртящи се рамена, а в основана на приставката има дупка. Като се сложи върху тялото, рамената правят масажа и едновременно с това правят вакуум, който разнася мастните депа, ако има такива или пък задържана течност в подкожието, като едновременно с това и раздвижва кръвта и освобождава кислорода в нея, чрез който се изхвърлят токсините през кожата. Добре е, да се спазва някаква лека диета и да се пие много вода, за да се подпомага процедурата. Резултатите са до пет см. в дупето и бедрата и гладка кожа. Има девет степени машината, като в началото се започва с по-лека степен и постепенно се стига до максимума, който е девета степен. Има най-различни по тип процедури - напр. за затлъстели, само за целулит, за кръвооросяване и т.н. Зависи кой от какво има нужда и желание. Процедурата трае точно 35 мин.(апарата сам се изключва) и единичната цена е 35 лв. Ако си вземеш пакет, което разбира се е по-добре от всяка гледна точка, е 420 лв. Ефекта се забелязва при някой от първите процедури, при някой от повечко на брой такива. При всяко положение, видим ефект се забелязва на десетата. Масажа се прави от квалифициран кадър, през едно специално трико, което се облича и за всеки е индивидуално. Много е приятно, като усещане, на места дори си и понаболва, но пък си като чисто нов, след терапията. Препоръчвам на всеки, който може! Hug Това е в общи линии! Hug
Виви, много неприятна история! Дано никога не се повтори! Praynig Hug
Мери, аз съм "за" да сложиш ваксините на малката кукла. Време има колко искаш! Hug Аз съм дете на лекар с 40 годишна практика и това са моите виждания. И двете деца съм ги имунизирала и смятам, че така и трябва. Лили по здравна каса, тогава не помня да имаше избор..... newsm78 Мисля само две съм купила от аптеката, актхиб и тетрактхиб? newsm78 newsm78 Не съм 100% сигурна. Сега, на Яна й купих и трите приема Пентаксим. Между другото за тази ваксина знам още от времето на Лили, но тогава беше само мечта и я имаше само в чужбина. Но, ти си знаеш най-добре, аз само изказвам мнение, което в никакъв случай не искам да ти тежи! Успех, каквото и да решиш! Hug
Много Hug Hug Hug на всички!

Последна редакция: вт, 08 юли 2008, 18:34 от GoldenEyeful

# 23
  • Мнения: 156
И ние сме в отбора на падащите бебета. НО паднахме от количката ShockedБяхме на гости при моите родители и вечерта решихме малката Симона да си спи в количката. По някое време към 5 часа чувам едно "туп" и после плач Embarassed и малката ми кукла се оказа на пода.

А вечер се кърмим по 5-6-7-8 пъти ooooh! май  newsm78е доста

Последна редакция: вт, 08 юли 2008, 18:34 от pavi04

# 24
  • Мнения: 171
Да се запиша и аз в новата темичка.
За спането - преди да сложим каишките Роси винаги заспиваше на страничка, а понякога се извърташе и по коремче. Сега горкото в просъница се опитва да се завърти. Извива си гръбчето и вратлето обаче само. Охх, мъка голяма е, но ще мине и това.
Опитах да кача снимки в снимка бг, обаче не успях.
Да питам - някой дава ли млечни кашички или киселчета ? И от кога могат да се дават?

# 25
  • София
  • Мнения: 717
Момичета, помагайте Praynig
Яна се дърпа ужасно но гърдата, слагам и на другата и пак същото след две минути. В същото време гледа като обезумяла вилицата! Дали не разбира за какво служи и да си иска храна? Не се храни изобщо пълноценно, т.е. не изяжда необходимото количество!

# 26
  • София
  • Мнения: 96
Здравейте, мами!

Направих регистрация на името на fevruarki в http://photo-zona.net/ Паролата е същата (********). Ако искате, може вече там да слагаме новите снимки. Старите снимки не мога да ги преместя, а и нямам необходимото време. Ако някой може, ще сме му много благодарни. Има и нов албум за колажа, а  може и на мейла ми (cattt@abv.bg) да ми пращате. За съжаление и в него няма да кача старите снимки, защото съм им намалила вече размера. Ще почакам още няколко дни и вече ще го правя. Ето чии снимки имам:

Алекс на Rosi_bosi
Александра на Espoire
Андреан на Сенди
Анна на ephrossina
Анна на Кас
Борис на Anita7
Велислав на memo1982f
Велизара и Вяра на бубето 29
Виктория на cattt
Виктория на macipici 1
Габриел na pepinka83
Габриела на мирка_ив
Емма на Мери
Ивелина на mozila
Иво на adi_v4
Ина на alina_si
Калоян на Puhka
Киара на yzida
Магдалена на balena
Мадлен на yana_varna
Мартин на  lidia dimitrova
Моника на mama avi
Ники на Lady V
Пламен на alex99
Пламена на slanchice1
Рая на GALADRIEL
Свилен на Жаси
Симона на pavi04
Соня на Illinka
Стела на elenia
Стефан na vivi. vivi
Стилян на Iveto_86
Таня на beni_f
Яна на GoldenEyeful

Който не е пратил, а иска, да действа, че скоро ще е късно Wink

Р.Р.GoldenEyeful, при нас няколко пъти е отказвала гърдата, когато ужасно много й се спеше. Опитай да я заинтригуваш с някоя играчка и ако може с нея да яде. Иначе и моята мома яде по-малко, но смятам че се дължи на жегите.

Хайде лека вечер от мен и Вики!!!

# 27
  • Мнения: 8
Голденче аз моята мома отдавна я захраних.Те нали са на една дата родени.Давам и пюренце а през другото време е на кърма.Тя посъщия начин ми посягаше към вилицата и аз за това реших да я захраня.Стефан  го захраних много рано,защото схемата беше такава ,а и преди 10 години имаше патронажни сестри дето идват ежемесечно и ти казват какво да даваш.Да ви кажа 4есно на мен това ми допадаше,защото нашата сестра беше много добра и надълго и нашироко разясняваще(тогава все пак нямах интернет),а сега консултациите ги правят доста набързичко и ако не питаш почти не ти казват.Лека вечер на всички!

# 28
  • Мнения: 21
Здравейте момичета! Hug
За спането ние си спим всякак. Вечер се обръща и по корем, но не прекалява със спането в тази поза.
За захранването много я боли коремче от соковете (морков и ябълка), дори ги разреждам и затова сега все още не мисля за пюренца.
За олиото на Бюбхен досега не съм имала никакъв проблем. Никога не са ми пожълтявали дрехи.
В петък сме на консултация и ще пиша повече.
Това е от мен за сега  bouquet

# 29
  • Мнения: 105
Здравейте, мили момичета!
Днес не ми остана време да се разпиша, но сега искам да ви почерпя виртуално   party023- днес ставаме на цели 5мес. newsm32 еееххх как лети времето....
Честито и на другите бебчета родени на 8-ми.
Щастливка - аз пробвах с кашичка -  банановата на Милупа и още една на Фризокрем. И двете са без глутен , но моята мома нещо не ги хареса... Sick набляга на зеленчуковите пюрета.
И аз съм с олиото на Бюбхен, но досега такъв проблем не съм имала....да не би да е била някаква кофти партида тази, дето оставя петна... newsm78
Пиле_5 - ами те май сокчетата дразнят повече стомахчето отколкото пюретата...защо не пробваш с пюренце.... Hug
Спокойна нощ от нас !

Общи условия

Активация на акаунт