Кое е най-странното ,,нещо,,което сте яли или пили?

  • 6 140
  • 116
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 63
Супа от крокодилско...също като пилешко Confused

# 16
  • Мнения: 2 386
Водорасли, сурови скариди (по погрешка), салата от глухарчета, крем ''Каро'', котешка храна ''Уискас''( Embarassed), авокадо с майонеза, китайски вафлички... и още има, запецнах.

# 17
  • Мнения: 278
За ядене -нищо специално не се сещам ,а за пиене на един рожден ден ,събрахме всичко останало по бутилките в една купа и го изпихме.
Нямам ясни спомени от следващите три дни ,а алкохол не пих цяла година.
И аз от същото съм пила. Да не сме били на един купон ???
Яла съм трилистник. Внимание ОТРОВЕН Е, да не се опитва.
От ядливите: маслени пастели, меден крем, овчарска торбичка ...

# 18
  • Мнения: X
, котешка храна ''Уискас''( Embarassed),

Че той е хубав Уискаса, има вкус на русенско варено с малко кокалчета. Mr. Green Ама едно времешното русенско варено. Whistling
Иначе най-странното нещо, което съм яла е салата от китайски водоласли. Имаше вкус на нефт.
За пиене... не се сещам за сега да съм пила нещо странно.

# 19
  • Мнения: X
Някакви китайски...бонбони,ама солени,хич не ми харесаха.
Другото странно за мен нещо беше турското пишмание. През цялото време имах чувството че ям малки пухкави зайчета. Thinking

# 20
  • Мнения: 17 546
Водорасли. Гадно е Close няма да повторя.

# 21
  • Мнения: 22 436
Японски сладки и соленки, но дори не им помня и името, от оризово брашно.
Пак от там водорасли, в едни пликчета са изсушени, тънички като лист и се слагат в супа, върху ориз. Ама са доста гнусни. )) Но те си ги харесват.

# 22
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Аз пия "коктейл" ракия с Кока-кола, понякога ме гледат странно, но това е моето питие Simple Smile За това пък намирам Блъди Мери за отвратително Sick

# 23
  • Мнения: 14 654
Не ям странни неща, по отношение на храната нямам никакво желание да експериментирам, харесвам десетина неща и тях само си ям. За пиенето пак така.

# 24
  • На края на света !
  • Мнения: 2 328
месо от кустенурки  Mr. Green

# 25
  • София
  • Мнения: 7 097
Крокодилско, биволско и едни скариди като пилешки бутчета - толкова големи.
За това се сещам на прима виста.

# 26
  • Мнения: 799
Кексчета и сладкиши, оставени на гробищата за задушница и вода от р. Янтра в участъка й до Етъра.  Sick И с двете си "постижения" не се гордея, но алкохолът и пуберитетът не прощават на никого  Whistling

# 27
  • Мнения: 142
Някакви китайски...бонбони,ама солени,хич не ми харесаха.
Другото странно за мен нещо беше турското пишмание. През цялото време имах чувството че ям малки пухкави зайчета. Thinking

Пишманието е страхотно! То се води за вид халва, но според мен е между халва и захарен памук. За мен малко странни бяха едни сладки кестени, като сиропирани бяха. Ако не се лъжа се казват Кестание или нещо от сорта. А не е чак толкова странно, но беше коктейл от водка, вермут и сокчето от коктейлни черешки+ кокейлните черешки  Laughing

# 28
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
Мале аз съм такава традиционалистка, че до няма и къде.Не експериментирам , дори и да посещавам уникални места ям толкова неуникални и познати и харесвани от мен ястия, че даже ме е  Embarassed Embarassed Embarassed да си го призная.Харесвам традиционна БГ кухня , даже и от нея не харесвам някой не ща де .
По темата преди години като не си купувах храната сама т.е. бях малка/още съм яла кюфтета от диво месо бяха  Whistling ooooh! ooooh! мисля от мечка май  Thinking newsm78

# 29
  • София
  • Мнения: 2 430
1.сладко от зелени домати(много е хубаво)
2.ликъор пак от  зелени орехчета Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт