Корместата тема - хайде на големите шкембета и на големите дупета - 2

  • 21 395
  • 505
  •   1
Отговори
# 60
  • на дъното
  • Мнения: 1 546
Lili_X Да се присъединя и аз към пожеланията за леко раждане
rita_zita И за теб палците ще са кръстосани в съвсем скоро време
Светле  Ти да си почиваш още малко,че и теб те мислим
Погал по всички тумбачета  Hug

# 61
  • Мнения: 651
Лили, само споко - доколкото е възможно де. Важното е, че съвсем скоро ще си гушкаш бебето и ще му разказваш в каква игра на нерви те е забъркало  Laughing. А ти в коя болница ще влизаш, че нещо май съм пропуснала? Всички болници са гадни, но ти отиваш по най-хубавия повод и нищо друго няма значение  Hug.

# 62
  • Мнения: 825
Лили, късмет и от мен и всичко ще бъде наред,само спокойно  Hug

# 63
  • София
  • Мнения: 1 098
Добро утро.
Аз не обещавам да се отчитам всеки ден,
тъй като можем да не се разберем с модема.
А, нещото което не ми го казаха в прав текст
имаше предвид пъпната връв. Не ми се мислят
лоши работи , достатъчно ми е това което знам.
Каквото Господ рекъл, само да е с нас.  Praynig

Лили, с теб сме мила. Ще чакаме новини от теб.  Hug

# 64
  • София
  • Мнения: 3 123
Лили,стискам палци още днес да си гушнеш жива и здрава бебка!
Ритка и за теб има много силно стиснати палци и да знаеш,че всичко ще е наред.
 А кога започва наддаването да Ритка. Mr. GreenАз съм на 21-ви. Laughing

# 65
  • София
  • Мнения: 1 098
Наддавайте ... ,  Joy .
Сега да докладвам, чух се с Лили, приели са я в болницата.
Звучеше изморено, но това е защото не е спала цяла нощ от притеснение.
Каза, че утре евентуално ще предизвикат раждането.
Аз продължавам да стискам палци да тръгне сама бебка още днес.

# 66
  • на дъното
  • Мнения: 1 546
rita_zita Може ли и аз да ти поврачувам.Залагам,залагам  newsm78 на две дати 19 или 20  Laughing

# 67
  • Мнения: 3 166
Само да се отчета - водя се в болница, но всъщност съм си в нас. Не съм писала, защото съм в кошмарно настроение. Нещо ужасно се случи с моя позната и ме засегна много дълбоко.  Cry
Иначе съм добре, като изключим факта, че имам чувството, че коремът ми се е смъкнал надолу. Не знам не е ли рано...
Лили, Рита, Господ е с нас и всичко ще бъде ок, милинки. Praynig

# 68
  • Мнения: 1 409
Аз бях обещала на Рита да не залагам на дата,но щом тя разрешава,не знам защо но си мисля за 23,пък да видим какво ще реши чипоноска.
Лили,стискам палци  Peace
Светле, Hug

# 69
  • София
  • Мнения: 1 941
Аз продължавам да стискам палци да тръгне сама бебка още днес.
и аз Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed

# 70
  • Мнения: 3 166
Ами да дам отчет за Лилинцето. И за това как се изложих. Embarassed Чухме се днес следобед - беше мъничко по-спокойничка. Grinning Предположи, че утре ще й пуснат система за предизвикване на раждане. И се разбрахме утре да се чуем пак. По едно време надвечер телефонът ми звъни и гледам пише Лили, при което вдигнах с думите: Раждаш лиии?  Embarassed Embarassed Embarassed
Е не ражда още.  Просто вече е сигурно, че утре ще й пуснат система в 7 часа. Каза, че до обед няма да има новини и аз обещах до обед да не я тормозя и безпокоя - дано устискам де. След това ще се чуем и аз веднага ще ви пиша.
Слушали са два пъти тоновете на бебка - били ок - към 140. Звучеше спокойно, ама си представям какво й е на милата...
Нека Бог утре е с нея. Praynig

# 71
  • Мнения: 651
Хихи утрешния ден съм си го заплюла за Ритата - ха да видим дали няма да си имаме две момиченца в един ден  Laughing.
Лилиfingerscrossed Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed.

# 72
  • Мнения: 794
И аз много, ама много стискам палци на Лили! От два дни с трепет влизам по няколко пъти в темата, да проверя, дали е родила... Всичко ще е наред, щом е в болница и й слушат тоновете!
Аз се опитвам да се преборвам с лошото настроение и песимизма. Гледам да се намирам на работа, да не мисля глупости...

# 73
  • Мнения: 3 621
Хихи утрешния ден съм си го заплюла за Ритата - ха да видим дали няма да си имаме две момиченца в един ден  Laughing.
Лилиfingerscrossed Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed.

Още докато четях поста на Светлето , си помислих дали утре няма да си имаме две моми, аз за всеки случай ще стискам палци и на двечките  fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover
моя бебо и той стиска палци, нищо че е още мноого мъничък

# 74
  • Мнения: 1 210
Аз да ви кажа право, на Ритата не й давам да ражда раче. На нейния слон му трябва една Лъвица. Така че, моля не й давайте зор.
Светле, дишай дълбоко и гледай да не се притесняваш много. Казваш, че корема ти е ниско - ами то високо го носят само първескините. Аз все имах чуство, че ей сега ще тръгна да раждам.

Весе, днес ти звънна само така - да ти чуя гласчето и да кажеш как е малкия герой. Ама после пък аз не можех да говоря и т.н. - позната картинка.

Общи условия

Активация на акаунт