секси рокля за сватба!

  • 48 974
  • 184
  •   1
Отговори
# 15
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 739
Винаги много съм харесвала тази рокля

# 16
  • Варна
  • Мнения: 1 744
Хора, това е сватба! Не изложение коя е по-по-най секси гърла.
Какви са тия голи гърбове, цепки, деколтета. Има други случаи и моменти за подобни тоалети.
Кръстницата/кумата трябва да бъде елегантна и да не засенчва булката с външния си вид. И да, в никакъв случай облечена в черно - това е проява на лош вкус.
Ако сватбата е вечерна, роклята може да е дълга.







Секси не е само разголеното тяло. Всъщност, сексуалността се крие в намекването, загатването.

# 17
  • София
  • Мнения: 7 097
Винаги много съм харесвала тази рокля



Страхотна е  Heart Eyes

И аз ще си търся рокля, защото съм на една специална сватба. Не искам да е много разголена, обаче - точно нещо такова си представях  Crazy

Лолита, имаш ли представа къде мога да намеря такава или подобна рокля?

# 18
  • София
  • Мнения: 2 896
Хора, това е сватба! Не изложение коя е по-по-най секси гърла.
Какви са тия голи гърбове, цепки, деколтета. Има други случаи и моменти за подобни тоалети.
Кръстницата/кумата трябва да бъде елегантна и да не засенчва булката с външния си вид. И да, в никакъв случай облечена в черно - това е проява на лош вкус.


аз пък съм точно на обратното мнение, булката си е булка, никой не може да я засенчи просто, защото тя е булката. Кумата, тъй като е едно от 4те главни действащи лица трябва да изглежда максимално добре и да се чувства така и ако това означава да иска да е секси, защо не.


Всъщност, сексуалността се крие в намекването, загатването.

дали?!  Laughing
сексуалността ли се крие там или това да изглеждаме секси, защото има разлика

# 19
  • Мнения: 600
Ще ставам кръсница през август.

ще кръщаваш някого или ще ходиш на сватба  Rolling Eyes

На кумата се казва кръсница Peace

а на кръстницата тогава как се казва newsm78

# 20
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Винаги много съм харесвала тази рокля


   Роклята е убиец
Останаха ми очите  #Crazy

# 21
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 739


Лолита, имаш ли представа къде мога да намеря такава или подобна рокля?
За нещастие не. Видях я в този сайт: http://www.perfectbridal.com/ . Но пък нищо не пречи да се пробваш при някоя добра шивачка. Дано стане.  Grinning

пп Какво лошо има в това да е секси и в същото време елегантна. Simple Smile

# 22
  • София
  • Мнения: 7 097
пп Какво лошо има в това да е секси и в същото време елегантна.Simple Smile

Нищо не пречи - тази рокля е точно такава  Simple Smile

Влюбих се направо в този модел - разкошна е  Crazy

# 23
  • Мнения: 6 618
Хора, това е сватба! Не изложение коя е по-по-най секси гърла.
Какви са тия голи гърбове, цепки, деколтета. Има други случаи и моменти за подобни тоалети.
Кръстницата/кумата трябва да бъде елегантна и да не засенчва булката с външния си вид. И да, в никакъв случай облечена в черно - това е проява на лош вкус.[
Ще ме извиниш ,но не съм съгласна черното си е класика .Не знам защо повечето хора го свързват с тъжни събития .
С останалото съм съгласна .Бях кръстница с черна сатенена рокля деколтето ,не че беше кой знай какво ,но беше по-голямо отколкото ми се искаше.

Последна редакция: ср, 09 юли 2008, 16:03 от Iliana_

# 24
  • Мнения: 1 541
За етикет на сватбата знам, че е проява на много лош вкус, ако има някой облечен в бяло, освен самата булка  Wink Черното е стилен цвят и не виждам нищо лошо в това да се носи на всякакви поводи. Аз лично нямам претенции към гостите си, нито към кумата си, стига да не е бяло, бежово и тн. вариации на темата.

Дали са ти доста приятни рокли за предложения, макар някои от тях да не са в БГ и това да налага поемането на риск с шивачка. Въпреки това по магазините тук вече има доста богат избор, но зависи от цената ,която си готова да платиш и тн.
Аз лично бих акцентирала на стилна рокля за сватба, а не секси, ако ме разбираш правилно. Там не е място за супер деколтета, минижупи тн. Това вече си е лош вкус наистина  Grinning Все пак в този ден има една жена, център на вниманието, и другото ,отстрани погледнато, изглежда като жалко привличане на вниманието.

# 25
  • Мнения: 342
Записвам се да  следя. и аз съм от Варна, и ми предстои търсене на рокля по същия повод Simple Smile

# 26
  • Разград
  • Мнения: 3 110
На EMPRЕSS и на yourDesire предложените модели много ми харесват и мисля,че са идеални за повода.

# 27
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 739
яВно всеки си има различно разбиране за това какво е "секси". Но пак казвам, че със стил и вкус, можеш да бъдеш секси, елегантна и стилна, и тук изобщо не говоря за дълбоки деколтета и миниджупи. Та само те ли могат да ви направят секси?? #Crazy И какво значи да не си секси - да не отиваш на погребение или църква случайно. Пък виж излезнал ти късмета да удариш някой млад ерген Laughing

# 28
  • Мнения: 3 782
Ето това е доста стилно http://picasaweb.google.com/ani4kap/HGaTdC/photo#5163860919218339714
Според мен секси излъчване не се докарва само с дрехи.  Mr. Green Друго има значение.

# 29
  • Мнения: 2 386
А защо не красив панталон, много елегантен, съчетан с дантелено бюстие или интересна  туника?

Общи условия

Активация на акаунт