секси рокля за сватба!

  • 49 042
  • 184
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 4 916
Язък, че чак сега виждам темата!  Rolling Eyes Иначе моите предложения са следните, като тази ми е фаворит!
Предстои ни сватба - на моя съпруг сестра му и харесахме няколко от моделите за шаферките - може ли да ми кажеш къде в бг се продават и какви са цените?
добър въпрос  Hugтръпна в очакване Mr. Green

Според сайта най-близкия магазин е в Хърватия.

# 61
  • Бургас
  • Мнения: 1 132
Язък, че чак сега виждам темата!  Rolling Eyes Иначе моите предложения са следните, като тази ми е фаворит!
Предстои ни сватба - на моя съпруг сестра му и харесахме няколко от моделите за шаферките - може ли да ми кажеш къде в бг се продават и какви са цените?
добър въпрос  Hugтръпна в очакване Mr. Green

Според сайта най-близкия магазин е в Хърватия.
Да, аз си принтнах роклята от сайта за сватбата на моя приятелка и отидох при шивачка, на която имам доверие и ми уши СЪЩАТА за 80лв+80лв за плата и джаджите! Нямаше как да е с камъчета, затова беше с пайети, но пак се чувствах страхотно! Сайта е американски-имат магазини из цял САЩ, ако толкова държиш на оригинала от снимката, но аз предпочетох творчско копие!  bowuu

# 62
  • Мнения: 884
РЕД, не мисля че исках така да прозвучи, не говоря за гости със запретнати рокли , качени на масата...Исках да кажа, че все пак е сватба, и гостите не се веселят само над чинията...Да се танцува на сватба не означава непременно да се друса кючек, но аз не съм и чувала дори за сватба без танци. Така че тоалетът наистина трябва да не ограничава  и притеснява с теснота и тежест.А относно разголването-ами повечето показани тук модели са точно такива-с голи рамене, или цепки, или къса дължина, и не бих казала ,че са чалгаджииски разголени. Просто споделих-не харесвам тоалети тип "бална рокля", моят стил е "етно", мисля да не изневеря на вкуса си, а по-официалната визия  ще постигна с подходящи аксесоари, това си е лично мое мнение...

# 63
  • Бургас
  • Мнения: 1 132
РЕД, не мисля че исках така да прозвучи, не говоря за гости със запретнати рокли , качени на масата...Исках да кажа, че все пак е сватба, и гостите не се веселят само над чинията...Да се танцува на сватба не означава непременно да се друса кючек, но аз не съм и чувала дори за сватба без танци. Така че тоалетът наистина трябва да не ограничава  и притеснява с теснота и тежест.А относно разголването-ами повечето показани тук модели са точно такива-с голи рамене, или цепки, или къса дължина, и не бих казала ,че са чалгаджииски разголени. Просто споделих-не харесвам тоалети тип "бална рокля", моят стил е "етно", мисля да не изневеря на вкуса си, а по-официалната визия  ще постигна с подходящи аксесоари, това си е лично мое мнение...
 
 bouquet ОК, но все-пак си мисля, че всеки уважаващ себе си човек ще облече хубава, но и удобна дреха. Това, че дадена дреха е красива, не я прави задължително неудобна, мисля аз! newsm78 Както споменах, ще се женим в ресторант, на пясъка на морето- т.е. плажна сватба, което не означава, че ще сме облечени с бански! Просто исках да отбележа, че не всички хора сме еднакви!  smile3525 newsm51 smile3525 newsm51 smile3525 newsm51

# 64
  • Мнения: 830
МОМИЧЕТА,чета ви тук и се чуда колко от вас са правили скоро сватба или са ставали кумове и какви пари ви е коствало удоволствието.Чудесно е да си купите тези рокли от линковете които показвате, обаче в реалният живот ми се струва, че половината от пишещите тук няма да го направят.Защо не започнете с по-реални предложения и не слезете на земята.Не се обиждайте само моля ви, просто казвам, че предложенията ви са нереални.....
А относно това кой с какво е облечен....всеки сам си решава за себе си!Свят широк,хора разни!

# 65
  • Мнения: 4 447
Кумата ЗАДЪЛЖИТЕЛНО трябва да е секси.
Гол гръб, така, че кът седне да й се види
цеплата на секси задника... Whistling
Вие чувате ли се какво говорите? Ами
младоженЯка как ще го омае иначе? М?
Ако може кумата да засенчи булката ще
е нааааааай-добре. И! Ако, роклята не е
минимум 456лв - не става!  Naughty Crossing Arms

# 66
  • Мнения: 10 758
Кумата ЗАДЪЛЖИТЕЛНО трябва да е секси.
Гол гръб, така, че кът седне да й се види
цеплата на секси задника... Whistling
Вие чувате ли се какво говорите? Ами
младоженЯка как ще го омае иначе? М?
Ако може кумата да засенчи булката ще
е нааааааай-добре. И! Ако, роклята не е
минимум 456лв - не става!  Naughty Crossing Arms
точно така Peace

# 67
  • Мнения: 2 829
не съм съгласна с вас Thinking

# 68
  • Мнения: 10 758
не съм съгласна с вас Thinking
за кое по-точно?
за теб кое е секси рокля?
И защо трябва кумата да е секси?Защото този ден е в нейна чест?Или защото всички влажни погледи трябва да падат на нейното дупе?
Защо?

# 69
  • Мнения: 830
Бельо трябва ли да има кумата? Mr. Green а булката? Mr. Green
щото аз на сватбата си бях без сутиен, с корсет само с  върви на гърба отчето като ме видя и лошо му стана. Joy Е поне роклята ми беше дълга до петите иначе нямаше да ме пусне в църквата Flutter
А за кумата -тя трябва да е кръшна,до може да води хорото и да играе ръченица да е душата на сватбата и да умее да казва наздраве Mr. Green

другото е снобария Hug
пп. булката трябва да е чиста и непорочна с ангелско личице и благ поглед,кумата....трябва да е мръсница ...очукана от живота Crazy

# 70
  • Мнения: 4 447
В същност, сега се сетих, че роклята на кумата може да
изцяло затворена, защото двете дупки на гърдите през
които ще й излизат зърната ще са достатъчни  Crossing Arms
Което Бени, веднага отговаря на твоят въпрос за бельото.
Ми ку има бело, къ ша й са покажът зрънцата?м?

# 71
  • Мнения: 2 829
Тревата писа че кумата задължително требе да е секси
с това не съм съгласна
ами ако е с наднормено тегло Wink

и за парите не съм съгласна
за мен над 700 лв трябва да е тоалета,като не включвам обувките и чантата

# 72
  • Мнения: 10 758

пп. булката трябва да е чиста и непорочна с ангелско личице и благ поглед,кумата....трябва да е мръсница ...очукана от живота Crazy
че да може да очука и булката Mr. Green
Стига бе, Бени.............този ден е на булката.Тя иска в НЕЯ да са приковани погледите.

# 73
  • Мнения: 2 829
Разбира се, че този ден трябва да е на булката Peace
никой не трябва да я засенчва Peace

# 74
  • Мнения: 4 447
Тревата писа че кумата задължително требе да е секси
с това не съм съгласна
ами ако е с наднормено тегло Wink

и за парите не съм съгласна
за мен над 700 лв трябва да е тоалета,като не включвам обувките и чантата

А прическата и грима???? Айде отидоха още 350лв.  Tired

Общи условия

Активация на акаунт