секси рокля за сватба!

  • 49 011
  • 184
  •   3
Отговори
# 75
  • Мнения: 830
Гери минимум 1000лв и да е купена от чужбинско Mr. Green Peace
цомбе душо,булката си е булка това е нейният ден кумата и перушина на гъза си да сложи пак не може да я засенчи.но това не значи, че тя трябва да е с фередже Peace казвам ти булката е ангела който всички боготворят този ден кумата се грижи за настроението Hug и бута фитили за първата брачна нощ Mr. Green

# 76
  • Мнения: 623
Кумата ЗАДЪЛЖИТЕЛНО трябва да е секси.
Гол гръб, така, че кът седне да й се види
цеплата на секси задника... Whistling
Вие чувате ли се какво говорите? Ами
младоженЯка как ще го омае иначе? М?
Ако може кумата да засенчи булката ще
е нааааааай-добре. И! Ако, роклята не е
минимум 456лв
- не става!  Naughty Crossing Arms

Недостойно Naughty.Само слънчевите очила трябва да са на тази сума Crazy Peace

# 77
  • Мнения: 4 447
Tя ли ги бута фитилите или на нея й ги бутат? Whistling

Виждала съм семпла булка, красива и бежна, а кумата
се направила на няма да казвам на какво. Ми нея гледаха
всички, а не булката. А кажи ми ся.... кой на къде духа...
..ъъъъъ...бута....

# 78
  • Мнения: 830
Tя ли ги бута фитилите или на нея й ги бутат? Whistling

Виждала съм семпла булка, красива и бежна, а кумата
се направила на няма да казвам на какво. Ми нея гледаха
всички, а не булката. А кажи ми ся.... кой на къде духа...
..ъъъъъ...бута....
Виж начинът на обличане говори достатъчно за човека,всеки си има свой стил и това не подлежи на коментар.
Щом кумата се чуства в своята кожа и е решила да се прави на маймуна/ в споменатият от теб случай/ нейна си работа -тя си носи кръста.Много тънка е границата между сексапила и вулгарността.

# 79
  • Мнения: 49
 offtopic Май се позабравихте.

Много ми се иска да видя роклята, която в крайна сметка бъдещата кума си избра  Hug

# 80
  • Мнения: 830
Защо бе ,говорим си за рокли?
На мен също ми се ще да видя реални рокли, а не линкове към американския пазар примерно,защото живеем в България и средната работна заплата е към 700лв.

# 81
  • Мнения: 884
Вижте сега, като си ме хареса някой за кума, означава че ме одобрява от всички страни. Харесва мен, семейството ми, начина, по който живея, обичам, характерът ми, в това число стила на обличане, изобщо всички мои видими и невидими черти...Това , дали в деня на сватбата ще съм по-красива, по-секси и т.н. , е много субективно-за един ще е така, за друг -не. То по вашата логика, ако булката е леко ощетена нещо от природата, кумата, ако по принцип е по-красива, наистина фередже ли да си сложи?!Ами така де-има красиви, има и не толкова красиви жени. А булката я прави красива самият празник, роклята, и любовта и щастието, което трябва да лъха от нея.
 Малка офф-аз като се омъжвах, бях доста бременна, и нямах голям избор в модела на рокля. Моята беше къса, кройка "камбана", в ония далечни времена това беше и лятната мода.  А иначе адски харесвам сексапилни булки, дълги издължени, очертаващи тялото рокли, и сега цял живот съжалявам, че нямах възможност за такъв модел.
 Някой от вас сеща ли се за колекцията , за която питах - "циганска сватба" , от миналата година е , но имаше много смели решения, малко в страни от "балния" стил на официалните одежди?
 

# 82
  • Мнения: 2 448
Най малкото с , което свързвам кумството е със "секси".  Rolling Eyes

Ако и кума иска да го раздава така............  Joy

# 83
  • Мнения: 49
Плажна рокля за кума непукист  newsm03

http://www.koketna.com/shop/index.php?page=shop.product_details& … k=1&Itemid=54

И една малко по-официална

http://www.koketna.com/shop/index.php?page=shop.product_details& … art&Itemid=47

От български сайт с достъпни цени това намерих  Laughing

# 84
  • Мнения: 49
Някой от вас сеща ли се за колекцията , за която питах - "циганска сватба" , от миналата година е , но имаше много смели решения, малко в страни от "балния" стил на официалните одежди?

http://news.fashion.bg/article/859/17/galinel_fashion_show_2007.php

За това ли става въпрос? Това ми излезе от google. Лично на мен ми харесва много този стил  newsm10

# 85
  • Мнения: 884
Да, мерси  bouquet, точно това е, бях чула само за едни непосилни за мен цени Tired, но и аз обмислям вариант да ползвам шивачка по готовите модели.
 

# 86
  • Мнения: 4 447
Да, мерси  bouquet, точно това е, бях чула само за едни непосилни за мен цени Tired, но и аз обмислям вариант да ползвам шивачка по готовите модели.
 

А така! Колкот' по-голо, толкоз по-долО  Peace

# 87
  • Мнения: 2 161
Скоро бях кръстница с черна рокля без ръкави,на цветя.

# 88
  • Мнения: 830
Вижте сега, като си ме хареса някой за кума, означава че ме одобрява от всички страни. Харесва мен, семейството ми, начина, по който живея, обичам, характерът ми, в това число стила на обличане, изобщо всички мои видими и невидими черти...Това , дали в деня на сватбата ще съм по-красива, по-секси и т.н. , е много субективно-за един ще е така, за друг -не. То по вашата логика, ако булката е леко ощетена нещо от природата, кумата, ако по принцип е по-красива, наистина фередже ли да си сложи?!Ами така де-има красиви, има и не толкова красиви жени. А булката я прави красива самият празник, роклята, и любовта и щастието, което трябва да лъха от нея.
  
Много си права!И не виждам проблем кумата да е секси....в кой век живеем?Я се огледайте на плажа не останаха жени с горници на бански по улиците ходят полуголи...,че на кумата и се вижда сутиена или има голямо деколте чудо голямо.Едно е да си секси друго е да си като фолк певица.Правете разлика моля! Hug

# 89
  • Мнения: 2 448

Много си права!И не виждам проблем кумата да е секси....в кой век живеем?Я се огледайте на плажа не останаха жени с горници на бански по улиците ходят полуголи...,че на кумата и се вижда сутиена или има голямо деколте чудо голямо.Едно е да си секси друго е да си като фолк певица.Правете разлика моля! Hug

Все пак не ми се струва най подходящото решение да е, да се набляга на сексапила на кумата в този ден.  Wink

Е, сега , ако жената е толкова секси, че квото и да облече това да лъха от нея, няма кво да се направи.  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт