Марка спално бельо

  • 216 469
  • 755
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 11 621
Какъв е максимумът на бюджета? За колко голямо легло?

# 691
  • Варна
  • Мнения: 3 055
Пликът не ми е важен, за спалня чаршаф и калъфка. Не знам как да определя максимум, виждам комплекти по 250 и по 1000 лв. Важно ми е да съм сигурна, че е 100% коприна.

# 692
  • София
  • Мнения: 12 006
Пликът не ми е важен, за спалня чаршаф и калъфка. Не знам как да определя максимум, виждам комплекти по 250 и по 1000 лв. Важно ми е да съм сигурна, че е 100% коприна.
Виж сега има спални с размер 160/180 има и 180/200, а има и персон и половина 120/190 примерно, по тези размери се избира размер на чаршафа - очевидно по-голям от тях.

# 693
  • Мнения: 11 621
Вероятно цената зависи от начина на обработка на коприната. А вариант ли е да си купите плата (така вероятно ще имате по-голям избор в цветове и разноводности, според обработката) и да го ушият в ателие?

# 694
  • Варна
  • Мнения: 3 055
Petiaivanov, да, разбира се Simple Smile.
Afrodita, не съм вкъщи, за да измеря точно, но ще го направя. С измерването нямам проблем, по - скоро с мястото от където да закупя. Благодаря.

# 695
  • Мнения: 11 621
От магазини за платове. Там би трябвало да имат повечко разновидности.

# 696
  • София
  • Мнения: 3 777
Момичета,
някой пазарувал ли е от https://desito.bg/ Имат страхотни коледни комплекти, но съм малко скептична да пазарувам от непознати сайтове. Повечето ми спални комплекти са от English home, но там нямат никакви коледни, пък съм си навила тази годин да купя.
Благодаря предварително

# 697
  • Мнения: 8 218
Момичета,
някой пазарувал ли е от https://desito.bg/ Имат страхотни коледни комплекти, но съм малко скептична да пазарувам от непознати сайтове. Повечето ми спални комплекти са от English home, но там нямат никакви коледни, пък съм си навила тази годин да купя.
Благодаря предварително

Няма име на фирма, няма физически адрес, а тел. за връзка е централа - аз не бих рискувала.

Едит: намерих данните на фирмата в условията за ползване.

# 698
  • София
  • Мнения: 3 777
Да, вярно, сега чак се загледах Мерси много
Явно ще чакам нещо от English-a или поне някой от познатите физически магазини

# 699
  • Мнения: 272
Вижте тука от дата 10.10https://www.facebook.com/%D0%A1%D0%BF%D0%B0%D0%BB%D0%BD%D0%BE-%D0%B1%D0%B5%D0%BB%D1%8C%D0%BE-%D0%9D%D0%B0%D1%8F-%D0%9D-925793754295554. спално бельо Ная -Н Успех.

# 700
  • Мнения: 385
Аз съм доволна от Десито, макар,че преди години комуникацията беше по-добра.Купувала съм комплекти от сатениран памук, от ранфорс и последно в края на миналата година 100% памучни.Гледах коледните и най-вероятно ще си поръчам и от тях.

# 701
  • Мнения: 871
Моля за препоръки от къде мога да си купя хубав непромокаем протектор за матрак.

Уж бяхме взели хубав, бамбуков, от Борса за матраци, преди 2-3 години, когато взехме матрака, но забелязвам, че по матрака има петна Frowning1

# 702
  • Мнения: 1 901
Скрит текст:
Моля за препоръки от къде мога да си купя хубав непромокаем протектор за матрак.

Уж бяхме взели хубав, бамбуков, от Борса за матраци, преди 2-3 години, когато взехме матрака, но забелязвам, че по матрака има петна Frowning1
За мен това са най-добрите. Водоустойчивото покритие е качествено и не запарява. Кройката е като на долен чаршаф с ластик. Цената си заслужава. https://textura.bg/luksozno-spalno-belyo/protektori-za-matraci-i … trak-omapu-90-190 и с бамбук https://textura.bg/luksozno-spalno-belyo/protektori-za-matraci-i … trak-bambu-90-190 Надявам се, че съм била полезна. Simple Smile

# 703
  • Мнения: 9
Искам и аз да споделя горчивият ми опит с rakla.bg. Жалко, че нямат опция з а отзиви във фб, което пак е странно.
Изключително неадекватно обслужване на онлайн магазина. Изгубиха ме като клиент и очевидно не им пука дали клиентите са доволни или не. Наложи се да заменя поръчка и се сблъсках с доста неадекватно отношение. Първо ми забавиха подмяната като уж бяха пратили заменената поръчка, а се оказа, че не са и трябваше да питам всеки ден дали вече е пратена. Бях оставила бележка какво точно искам и бях посочила да се изпрати до офис на спиди(написах й го също и във вайбър, където водихме комуникацията) , но въпросната госпожа, която обслужва магазина явно не разбира добре български и беше направила връщането до адрес (от адрес до адрес) и така за тази пуста замяна дадох общо 20 лева, с които можех да си купя още един чаршаф. Никога досега не съм плащала такива доставки... Да не говорим, че им направих поръчка за 220 лева. Направо нямам думи и дори не се извиниха, че са объркали товарителницата. Не поръчвайте от този магазин, ще останете разочаровани. А относно свиването мисля, че забелязах също да леко, но не се отрази много, защото така или иначе ни е по-малък размерът спалня.

# 704
  • Мнения: 28
От както  купувам спално бельо на турски фирми нямам проблеми с избеляване на цветовете. Имам такъв
 

и такъв . Пера на 60 градуса и с прах за бяло пране, много рядко с такъв за цветно, еми не са мръднали.
Здравей, може ли да споделиш от къде си ги поръчваш?

Общи условия

Активация на акаунт