Отговори
# 825
  • София
  • Мнения: 3 669
Февруари 2013 – Икси, стимулация с гонал и мерионал
Пункция на 2 фоликула, 2 ембриона върнати на 2 ден, биохимична бременност

Септември 2013 - Лимитиран цикъл, стимулация с фемара и мерионал
Спряна стимулация

Октомври 2013 – Лимитиран цикъл ИМСИ, стимулация с клостилбегит и менопур; Пункция на 1 фоликул, оплодена яйцеклетка, не стигнах до трансфер

Януари 2014 – ИМСИ, стимулация с елонва и пурегон; Пункция на 3 фоликула, оплодена 1 яйцеклетка; Трансфер на 5 ден ; биохимична бременност

Всички опити са в клиника Щерев , д-р Андреева
мъжки фактор + ИЯР


Да се допълня и аз

Февруари 2015 - стимулация с гонал и мерионал, до пункция се разви 1 фоликул, но не стигнах до пункция и сложих точка на опитите.

Юни 2015 - трансфер на 2 добри и един не толкова добър ембрион след ДЯ.
9 ден пиклив тест положителен, 10 ден - чхг 240 , 12 ден - чхг 594, 14 ден - чхг 1545
Сега търпеливо си чакам голямата среща с малкия човек  preggo

Всички опити са в клиника Щерев , д-р Андреева
мъжки фактор + ИЯР


# 826
  • гр. София
  • Мнения: 12 305
Тите, честито.   bouquet

# 827
  • Мнения: 3 048
Титка, Крики, честито и лека до финал  Heart Eyes 

# 828
  • гр. София
  • Мнения: 2 253
Тите, Крики  Hug Hug Hug

Обичам такива новини Heart Eyes

# 829
  • София
  • Мнения: 1 260
Крики,Тите newsm44лека бременност до края момичета Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 830
  • София
  • Мнения: 3 669
Крики, ти си знаеш колко много ти се радвам  Hug Hug Hug

Благодаря момичета  Hug На тези, които още не са сбъднали мечтата пожелавам съвсем скоро щъркелът да дойде и при тях Simple Smile

# 831
  • Мнения: X
Тите,и аз много ти се радвам,ти си го знаеш!

# 832
  • Мнения: 961
Крики,кaто ти прочетох постa и нaстръхнaх.Колко много си преживялa зa дa сбъднеш мечтaтa си.Пожелaвaм ти тези две сърцицa дa стaнaт две слaдки и здрaви бебчетa   Simple Smile

# 833
  • София
  • Мнения: 3 860
с неизяснен стерилитет hahaha hahaha hahaha

7 стимулации с гонадотропини и проследяване 2010 год -отрицателен резултат
3 инсеминации неуспешни през 2011год

1 ИКСИ  декември 2011, къс протокол в Щерев, др. Коновалова- отрицателен резултат.
2 ИКСИ май 2012 къс протокол с ко-култивиране на клетки в Щерев, др. Коновалова- отрицателен резултат
3 ИКСИ с МАКС и ИМСИ и лепило -  декември 2012 дълъг протокол Надежда др Стаменов- отрицателен резултат
4 ИКСИ ЕЦ- юни 2013 - 1 замразено ембрионче трансферирано октомври 2013
5 ИКСИ - октомври 2013 МАКС, ИМСИ, ЕМБРИОСКОП, РВМС, др. Стаменов- дълъг протокол- отново неуспешен, отрицателен резултат
БЕЗНАДЕЖДЕН СЛУЧАЙ СЪМ
следва стимулация с клостил януари 2014

6. ИКСИ, януари 2014 - стимулация  с Фемара и Гонал - яйцеклетките спряха развитие на 4 ден
7. февруари 2014 - стиулация с Фемара и Пурегон - не извадиха нито една яйцеклетка
8. юни 2014 - ЕЦ един ембрион замразихме, който при размразяване след това не продължи да се дели
9. Дълъг протокол, Лепило, ИМСИ, МАКС, Ембриоскоп, август 2014 - 2 бластоциста и 1 к. морула върнати, стимулация с Фостимон 450- отново отрицателен резултат Shocked Shocked Shocked


Виждам,че постът ми е изтрит.Благодаря за пожеланията. Ще допиша пак

10. Март 2015 , 2 върнати бластоциста,останалите замразени - отрицателен резултат
11. Август2015- ЗЕТ, върнати 3 бр бластоцисти на 5 и 7 ден, 10\12 дни по- късно ЧХГ 581, след 48 часа ЧХГ 1360, сл.седмица 2 плодни сакчета и оня ден 2 бр. сърчица           
 Heart Eyes Heart Eyes Мечтата ми най- после е на път да се сбъдне!

Ей Крики, как ме зарадва  Party успешен близнашки финал на термин ти желая  Praynig заедно лежахме в една стая след ЕТ при втория ти опит  Embarassed

# 834
  • Мнения: 13 979
Крики, не съв прочела поста ти, много се радвам  Hug лека и безпроблемна бременност ти желая

# 835
  • Мнения: 618
Крики, много труден път си извървяла. Възхищавам ти се, че не си се отказала! Пожелавам ти успешен финал с две сладки бебчета.  ylinfant  ylinfant

# 836
  • Мнения: X
Благодаря ви момичета.Всички заслужаваме щастието да станем майки.
Лайла,често си мисля за теб,не съм те забравила.Дано да си намерила човекът с който да продължиш борбата за дете!

# 837
  • гр. София
  • Мнения: 12 305
Крики, честито.   bouquet

# 838
  • Мнения: 2 501
разни хора с разни мнения  Simple Smile
за мен плевен не е никакъв вариант, дори обратно.

За някои е вариант.
Аз смених Надежда с Плевен и имам дъщеря от първия си опит там.

# 839
  • София
  • Мнения: 23 222
затова съм писала за мен, за друг друго място не става.

Общи условия

Активация на акаунт